News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

daltoni*** vs moravski vuk ( 18-2)

Started by peckosd, February 20, 2011, 05:56:31 PM

Previous topic - Next topic

peckosd


fanTom!


djed


fanTom!

Hahahahha Djed znam da si pro......ali da nije tu pecko ne bi bilo Daltona..... :) :super

djed

zar treba da deda stavi ss kad sam ih ja malo  :icon_bad:  :icon_bad:  :icon_bad:

fanTom!


djed

a mozda me onda daltoni kickaju iz klana... :clapping :shok :o

fanTom!


djed


fanTom!

Da da.....jos kad izvade utoke.......bolje da te nema xD..... :)

djed


fanTom!

Djed mislis opasni po zivot?xD....hahahaha :super

DiESEL. and smrT

daltoni morate jos meme da pijete da bi naucili igrati mozete drati te moravske vukove  :tease

djed


fanTom!


fanTom!


DiESEL. and smrT

sta sta se javljam igrate protiv nekih moravskih vukova i pisete sta mislite o daltonima......sto neigrate protiv WC-a,infamousa,mD......pa onda okacite SS-ove..... :bye2

djed

nije zabranjeno postavit...a ti ako bas imas neki svoj SS...slobodno stavi da te vidimo..pa onda pricaj za nekoga drugog...

DiESEL. and smrT

Uredu je mladicu.....daltoncicu....... :thumbdown

djed

mladicu???hahahaha....momak znam te bolje nego sto mislis...i kad napunis 15 godina javi se....:D :D :D :clapping2 :clapping2 :clapping2

fanTom!


djed


kgigor

Quote from: djed on April 03, 2011, 11:23:43 PM
mladicu???hahahaha....momak znam te bolje nego sto mislis...i kad napunis 15 godina javi se....:D :D :D :clapping2 :clapping2 :clapping2
...decko je svega 2 eventualno 3 godine mladji od tebe...
Mozda je trebao da ti persira?

djed

dal sam ja negdje napisao da me treba persirat?

JaguaR

Mogu da napravim fragmovie od wara protiv moravskih vukova   :thankyou

DiESEL. and smrT

Quote from: djed on April 03, 2011, 11:23:43 PM
mladicu???hahahaha....momak znam te bolje nego sto mislis...i kad napunis 15 godina javi se....:D :D :D :clapping2 :clapping2 :clapping2




Znam da me znas vojo jbt mis....:DDD

DiESEL. and smrT

Quote from: djed on April 03, 2011, 11:23:43 PM
mladicu???hahahaha....momak znam te bolje nego sto mislis...i kad napunis 15 godina javi se....:D :D :D :clapping2 :clapping2 :clapping2


vojo evo javljam se napunuo sam 15 u januaru i?

djed


olo-sh

manite se prazne price nego pravite war sa nekom zenskom ekipom,  ocu reci ganjaj te curice a ne moravske vukove jbt :omg:wtf

fanTom!


Filozof

ju ju opasni ovi daltoni :D lele ...e moravski sta vi doziveste.... :D ...da vas banda iz crtanog filma razbije ccc ... :D nego daltoni javite se na xf alekserbia... :) cisto malo da igramo...nece bit jaka ekipa :D ne se brinete :D ... zvacemo penzionere :P haha  :spiteful

Filozof

OoooooOoooooOoo Daltoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii : ))))))))
daj javni te se :D.....nemojte cutat tamo negde ..aj da se sigramo :D
penzioneri svaki dan rade sklekove... :D oce okrsaj cak smo i Coper -a bacili na trening...Jos malo pa ce pucat kao Talicni Tom :P
nisam spomeno Spina ...ali on vise ne vezba... on je zajebo i terminatora...ne masi mete.. :whistling

|KingSerbia|007

 :icon_twisted:    :fighting:      :whip3:   malo i ja da se umesam :D ... stvarno cemo biti fini svi penzioneri i nece mnogo da boli stvarno  :baby ahahahahaha .....

Filozof

ne vredi uplasili se daltoni ..... mora da je to zbog talicnog toma... eeee daltoni daltoni... pa nismo azdaje.. : 8|

peckosd

xaxaxax.....ja tek sad video postove...srt....javicmo se neko vece...nego sad doslo lepse vreme....pa i ne igramo toliko....ali uvek ce se naci neka ekipica ya neku dobru warcinu,.....  :yes

Konig Bree

OOOOOOOOOOOOOOO DALTONI
Kada je ovo bilo?!pre jedno godinu dana? :thumbdown :facepalm:
Ako hocete mozemo sada da odigramo. . .

peckosd

moze nije nikakav problem.... samo da se opet sakupimo...ipak je lepo...nismo svi na okupu...kad dodje hladnije vreme... pa kao u dobra stara vremena...  :yes