News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Pomoc za PS3

Started by kordoba, May 16, 2010, 05:47:31 PM

Previous topic - Next topic

kordoba

Naime, vec duze vreme pokusavam da prikljucim svoj PS3 na internet ali je to postala ne moguca misija...
Navodno je neki problem sa IP adresom, medjutim podesavao sam rucno, ukucavao i opet ne prepoznaje...
Korisnik sam SBB-a... Ako je neko cuo nesto slicno, molio bih da mi napise...
Inace sam proguglao sto bi reko Domohomo i nisam naisao resenje, kod njih to prosto "radi"  :shok

$tring

Quote from: kordoba on May 16, 2010, 05:47:31 PM
Naime, vec duze vreme pokusavam da prikljucim svoj PS3 na internet ali je to postala ne moguca misija...
Navodno je neki problem sa IP adresom, medjutim podesavao sam rucno, ukucavao i opet ne prepoznaje...
Korisnik sam SBB-a... Ako je neko cuo nesto slicno, molio bih da mi napise...
Inace sam proguglao sto bi reko Domohomo i nisam naisao resenje, kod njih to prosto "radi"  :shok

Eee.. mozda je najbolje da odes na www.razmenaigara.com i tamo pitas... To je forum za razmenu igrica, a sad se vec skupila PS3 ekipa.

kordoba


IronC

Kako vezujes ps3 sa netom , jel direktno preko lan kabla ili imas neki wireless ruter?

kordoba

Quote from: IronC on May 18, 2010, 11:10:20 AM
Kako vezujes ps3 sa netom , jel direktno preko lan kabla ili imas neki wireless ruter?

Ma pokusao sam sve varijante...  Dolazili su i "strucnjaci", pa nista... 

IronC

Ma mora da je naka glupost...mora da radi,ako te ne mrzi probaj da skins poslednji firmware za ps3, pa ga prebaci na neki flash i instaliraj, mislim da moze tako, doduse ja svoj uvek preko neta, mozda je neki zbrlj u softveru...

kordoba

To je poslednje sto sam uradio... Dobio sam znatna poboljsanja, znas vec o cemu pricam, ali ne i net... Bas sam se razocarao jer kad odnesem spravu na neko drugo mesto - radi... kada prikljucim kuci - nece... islis mo korak po korak u rucnom podesavanju, ukucavao silne brojeve, medjutim - nista...
Hvala ti u svakom slucaju... Procitao sam vec da nisam jedini, svima nam je zajednicki cinilac - SBB  :facepalm:

IronC

A znas sta mi pade napamet,
Ako si u mogucnosti recimo, predpostavljam da imas onaj sbb kablovski modem, nabavi za probau ako bas nemas gde kupi neki wireless ruter pa iz sbb modema linkuj na ruter a sa ruterom probaj da suspostavis vezu:
Znaci:
SBB modem --->Wireless Ruter--->Sony PS3
Predpostavljam da je moguc konflikt izmedju sbb rutera i sony-ja, posto rece da kod drugih radi, znaci nije do neta...
Probaj nista ne gubis.

kordoba

Hocu, hvala !!! Ima logike  :thankyou

IronC

Javi samo sta si uradio  :king: