News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mikrofon problem

Started by TripLe H, January 16, 2010, 05:48:23 PM

Previous topic - Next topic

TripLe H

Pozdrav svima imam problem sa mikrofonom jedan dan radi drugi neradi doslovno tako,imam vistu na kompu nzn jel to malo jebe jel znam da je zeznuta vista sa soundom al upalim komp  idem test mic ne radi nakon toga procackam malo na sound namjestim udem u ts radi mic nakon uru igranja izadem iz ts idem test mic ne radi,udem opet u ts ne radi mic idem u sound namjestim n radi opet .Ima ko pomoc,nekoliko puta kad bi ulazio u sound da namjestim ne bi uspio .Znam da mi mic radi jel sam prico na ts.Zna li ko??Pomagajte ljudi  :girl_cray

$tring

Moras nam dati malo vise informacija... tipa koji je WIndows u pitanju. XP ili 7?
Ja sam imao problema sa namestanjem mikrofona na Win7, i bas sa TS-om. Doduse, problem je pravio TS3 na XP-u. Kada udjem na TS3, ne radi. Prvo moram da udjem na TS2,zatim pokrenem TS3,udjem i ugasim TS2. Trip.

Prva i osnovna stvar je da li mozes da cujes mikrofon u windows-u. Meni je kao Playback mutiran, a kad nije trebalo bi da cujes mikrofon u svakom trenutku bilo da ti je pokrenut cod,ts ili ne. Ako to cujes, onda je konekcija dobra i kablovi su ti ispravni. Ostaje da cackas. Jedna od stvari koje mogu da prave problem je microphone boost. Otkaci ga pa probaj da li tako radi... Moguce da te i sam mikrofon zajebava. Moras sistematski... eliminisi jednu po jednu stvar pa nadji gde je problem.

TripLe H

Da bas pricam na ts3 i prije nije bilo nikakvih problema sad odjednom problemi .sistem mi je Vista ultimate sp2 .zvucna creative labs XFi-extreme audio slusee plantronics nzn tocno model koji je cacko sam po sound  i namjestim pa udem u ts3 pa pricam i radi i izadem ponovo udem ne radi pa se opet moram vracat u sound da namjestam lol a sve namjesteno nzn zasto ne radi i onda u spech rego testam mic i ne daje znakove  zivota  i probam u sound record  nece udem u ts3 nanamjestam u setinngs za mic pise da ne radi onda probam da govorim ono radi sad nzn koji je problem onda disconet iz ts3 conect radi ,ja mislim da je problem tamo u sound al tamo namjesteno sve sad nzn vise sta cu a  mikrofon  bosst je iskljucen,a znam da mikrofon radi.konfiguracija -DDr3 4gb procesor intel i5,maticna socket 1156 intel DPWG,grafa nvidia GTX275 napajanje croshair 650 wati :)).Jos me zeza jedan mali problem a to je kad igram cod2  zalaga kad se pucam sa nekim ili ostanem jedan na jedan  i pucam zalaga i ubije me lol sad jel trebam da ispusem iz kulera prašinu i na grafi i da stavim novu termalnu pastu pa nece lagat bit ce lakse,ne bi trebalo lagat komp mi moze podrzat sve pogotovo cod2 a do interneta nevjerujem ping mi 50 :)Ljudi pomagaj te ko zna  :|| :||