News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Gdje da igram MIX ???

Started by tetka djana, April 03, 2013, 11:38:54 PM

Previous topic - Next topic

tetka djana

Ajte ljudi pomozite mi malo
Danima svraćam na Extreme ali tamo mrtve kokoške nema - danas na TDM vidim dr.Obradovića i pitam ga gdje su ljudi ?
KaŠ¾e mi čovjek da ne dolazite (EMC) već da igrate na nekom drugom boljem MIX serveru - dajte mi adresu ili ako ne Š¾elite da ih reklamirate, moŠ¾e i preko PP.
Ajde brate pa da vam se tetka priključi a častiću vas sa kartonom vinjaka  :worth

filadendron

Ako ne nadjes njih mozes igrati sa mojom baba Bogdankom ona ima jos bolji MIX server a ima i domace sljive  :tease2

tetka djana


Wowwww...jel ti baba drŠ¾i "čačansku rodnu" ? od njih rakija ko grom  :ziveli

filadendron

stenlejku, pa malo u dzem malo u rakiju pa sve u zdrelo  :punk

tetka djana

svaka čast, pozdravi babu  :clapping

nego, oćeš mi reći ono što sam pitao ?

tubifeks

Da si od File traŠ¾io nešto drugo, moŠ¾da bi i dobio  :spiteful  ovako....

tetka djana

Pa hebem mu sunce nisam vam traŠ¾io 100 evra na zajam - ajde brate izjasnite se oćete mi pomoći ili ne.
Ako je odgovor negativan, da se ispozdravljamo a vi uŠ¾ivajte u svom virtuelnom svjetu.

P!ck 'n roll

cekaj baba, pitacu stringa danas... server je spusten... Ne znam iz kog razloga... Videcu danas sa njim pa ti pisem ovde....

vd|cube(im)

Quote from: Batman on April 05, 2013, 11:39:54 AM
cekaj baba, pitacu stringa danas... server je spusten... Ne znam iz kog razloga... Videcu danas sa njim pa ti pisem ovde....

MIX server radi cijelo vrijeme Bane, samo šta već neko vrijeme nema igrača na njemu 217.26.212.20:28962

P!ck 'n roll

nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...  :stoner: pa ne bi covek pisao bezveze... :)

vd|cube(im)

Quote from: Batman on April 05, 2013, 02:14:58 PM
nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...  :stoner: pa ne bi covek pisao bezveze... :)

Radio je non-stop, svaki dan pregledam 10 puta sve servere, pogledaj u cp-u kad je pao zadnji put  :hmm

Čovjek nije napisao da server ne radi, već da nema Š¾ive duše na njemu šta je istina i traŠ¾i neki mix server koji je pun i da moŠ¾e igrati  :stoner:

tetka djana

Quote from: vd|cube(im) on April 05, 2013, 02:48:41 PM
Quote from: Batman on April 05, 2013, 02:14:58 PM
nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...  :stoner: pa ne bi covek pisao bezveze... :)

Radio je non-stop, svaki dan pregledam 10 puta sve servere, pogledaj u cp-u kad je pao zadnji put  :hmm

Čovjek nije napisao da server ne radi, već da nema Š¾ive duše na njemu šta je istina i traŠ¾i neki mix server koji je pun i da moŠ¾e igrati  :stoner:


Baš tako
Kao što rekoh Dr.Obradović mi je rekao da ste napustili ovaj zvanični Mix server te da ima neki mnogo bolji gdje se sastaje ekipa ali nije htjeo javno da to napiše na chat-u - e ja pitam za taj.

P!ck 'n roll

ne znam, ja kad sam upisivao podatke sa cpanela u hlsw i mix je bio bled... tj neaktivan, a na cpanelu je bio aktivan.... u sustini znam da je |EMC| jedini igrao tamo....

filadendron

Quote from: tetka djana on April 05, 2013, 07:45:31 PM
Quote from: vd|cube(im) on April 05, 2013, 02:48:41 PM
Quote from: Batman on April 05, 2013, 02:14:58 PM
nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...  :stoner: pa ne bi covek pisao bezveze... :)

Radio je non-stop, svaki dan pregledam 10 puta sve servere, pogledaj u cp-u kad je pao zadnji put  :hmm

Čovjek nije napisao da server ne radi, već da nema Š¾ive duše na njemu šta je istina i traŠ¾i neki mix server koji je pun i da moŠ¾e igrati  :stoner:


Baš tako
Kao što rekoh Dr.Obradović mi je rekao da ste napustili ovaj zvanični Mix server te da ima neki mnogo bolji gdje se sastaje ekipa ali nije htjeo javno da to napiše na chat-u - e ja pitam za taj.
jel to onaj ginekolog?

Bebica


Ci_vodarbord

Quote from: filadendron on April 05, 2013, 08:01:31 PM
Quote from: tetka djana on April 05, 2013, 07:45:31 PM
Quote from: vd|cube(im) on April 05, 2013, 02:48:41 PM
Quote from: Batman on April 05, 2013, 02:14:58 PM
nije radio... par dana sigurno... koliko sam ja video...  :stoner: pa ne bi covek pisao bezveze... :)

Radio je non-stop, svaki dan pregledam 10 puta sve servere, pogledaj u cp-u kad je pao zadnji put  :hmm

Čovjek nije napisao da server ne radi, već da nema Š¾ive duše na njemu šta je istina i traŠ¾i neki mix server koji je pun i da moŠ¾e igrati  :stoner:


Baš tako
Kao što rekoh Dr.Obradović mi je rekao da ste napustili ovaj zvanični Mix server te da ima neki mnogo bolji gdje se sastaje ekipa ali nije htjeo javno da to napiše na chat-u - e ja pitam za taj.
jel to onaj ginekolog?
Ginekolog - amater.

domohomo


tetka djana

Ne znam dal je ginekolog, moju ..čku nije čačkao  :party2
Sad sam bio na Mixu, bio je Mrgud tamo - pitao sam čovjeka, on nema pojma da postoji neki drugi Mix server.
Izgleda da ovaj doktor previše pregleda rutave ..čke pa mu se sve smutilo u glavi

babojebac   :tease2

Ci_vodarbord

Quote from: domohomo on April 05, 2013, 08:45:25 PM
Alo kome ti mater?????? :fighting:

+1 za tebe
:)

Samo znam o kome se radi pa da prokomentarisem.


filadendron

slabo ce se taj ovde bela leba najesti....

ovde su sve gejevi....   :nervous:

domohomo

Quote from: filadendron on April 05, 2013, 10:02:54 PM
slabo ce se taj ovde bela leba najesti....

ovde su sve gejevi....   :nervous:
A ima i običnih babančina...
Homo Uguzis Naturalis

Bebica


filadendron


ludi livnicar

Primetio sam da odavno nema nikoga na MIX serveru. Kad god sam pokusao da udjem na server izbaci mi error: download failure while getting `http://extreme.eastgameservers.com/e26/e26.iwd`
kao da nemoze da skine neku mapu ili ebem li ga sta

|drug|password

Uvak možeš manuelno da skineš sa hosta. To bi trebalo da je ovo:
http://cod2.eastgameservers.com/index.php?dir=extreme%2Fe26%2F
i to bi trebalo da se stavi u extrime ( folder pored main foldera ) > e26/ ( sub folder )

Ako nemaš te foldere onda ih napravi ručno.
Verujem da ćeš da uspeš.  :this

ludi livnicar

Quote from: |drug|password on May 10, 2013, 01:09:24 PM
Uvak možeš manuelno da skineš sa hosta. To bi trebalo da je ovo:
http://cod2.eastgameservers.com/index.php?dir=extreme%2Fe26%2F
i to bi trebalo da se stavi u extrime ( folder pored main foldera ) > e26/ ( sub folder )

Ako nemaš te foldere onda ih napravi ručno.
Verujem da ćeš da uspeš.  :this
Evo uradio sam ovo i uspelo je ali sad moram dosta mapa pojedincno da skidam. Kad sam u igri nece automatski da mi skine mapu. Mozda ljudi imaju takav problem pa je i to jedan od razloga praznog servera sta znam. Da, i u podesavanjima mi je ono Allow downloading na yes

$tring

hajde probaj da izbrises taj folder kod sebe i da iz pocetka sve skines... sad bi trebalo da ti sve automatski skine. Javi ako budes imao problema, mada mislim da je taj problem sa serverom sada resen.