News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

konkurs za klan "WILD HOGS"

Started by CerciL, July 26, 2008, 05:12:37 AM

Previous topic - Next topic

CerciL

trazimo igrace za nas klan! (ISKLJUCIVO ISKUSNI IGRACI)
potencijalni clanovi ne smeju biti:
1 stekare
2 ruzni (salim se)
3 njubare (naglasavam)
4 nekulturni,bezobrazni....
SVE U SVEMU TRAZE SE "OK" PERSONE! Po mogucnostvu str8!!!
SVI ZAINTERESOVANI ZA NAS SUPER,SVEZI KLAN MOGU SE JAVITI CERCILU(X-FIRE->ROBFURLONG)
HVALA NA RAZUMEVANJU, VAS CERCIL :)  :-*  :hat

KIKI

hahah ova  za str8
iskljucuje 99,99% igraca

;D

Zver

Pravilo broj 1 iskljucuje tebe iz klana cercile

greenyy

ako je u klanu noz cercile napustam zlemajke i odmah vam se pridruzujem naravno ako me hocete  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.noz citerruuuuuuuuuuuu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

kazanova

Quote from: greenyy on July 30, 2008, 12:06:30 PM
ako je u klanu noz cercile napustam zlemajke i odmah vam se pridruzujem naravno ako me hocete  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.noz citerruuuuuuuuuuuu ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
ahhahahha
greenyy naduvaj mi jaja citerska! :rnr
ahhahahhaah ovako cu da te karam :icon_bad: :icon_bad:
pozdravi mi kureta!
ahahhahhaha

CerciL

ee pa zver drago mi je sto tako mislis,mada opet ja znam da sam kolko tolko iskusan,u to sam siguran....  :spiteful

$ub3eroU aka Fallen AngeL

EEEE... Ljudiiiii... Jos primamo nove clanove.... Ali imamo sad vec neke i nove.....
A i imamo i server..... Polako se formiramo... Izvolite pa dodjite da se oprobamo.....

POzzzzz od clana - klana... :hat

rosenrot

Član sam Ze~unit clana,moguli ja ikako upast tu kod vas i dali mogu imati 2 clana ............:lol:................

X_ice_X

Quote from: rosenrot on September 07, 2008, 03:32:21 PM
Član sam Ze~unit clana,moguli ja ikako upast tu kod vas i dali mogu imati 2 clana ............:lol:................

JOS DA JE SMIJESNO... ali si ispao budala, mi tu nismo da se izrugujemo drugima, vec da se ZABAVIMO STO BOLJE...

pick n roll

mozda da vam je staljin trener, ovako, dzabe! :)

$ub3eroU aka Fallen AngeL

A sto Staljin da bude trener....?????....... Nerazumem sta si hteo reci...???.. Da predja kod nas????... Moze slobodno... Bice pocasni PREDSEDNIK.... ahahahahh :-*