News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Zelje i pozdravi

Started by DexonDee, August 27, 2011, 05:50:01 PM

Previous topic - Next topic

DexonDee

Ovde mozete da ostavite vase zelje i pozdrave...

tutinjooo


kroxxzee

POZDRAV PUNO OD KROXXZEE-A(KROKSIA)  :rock3 :rock3 :rock3 SVIMA KOJI SU PRISUTNI NA LANU I POSEBAN POZDRAV TAMARI I NERASTU...... :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo :yahoo DAJ MENI JEDNO PIVO ;)))))

tutinjooo

Pozdrav za sve tamo
Pedera dexona...
Hydroks je previse pjan :)
OCU I JA PIVA

kroxxzee

sry ne pivo jedino viski pijem imali jackya (jack danielsa) al serete hahahahahahahahha hydroxzz jesi lud svaka čast.... ajmo dečki rokajjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :suicide :suicide :yahoo :yahoo :yahoo :rnr :rnr :punk :punk veliki pozdrav hydroxxzu,dexonu,tutiju ,seronji cijeloj zoni i mom partneru dzoniu i svima koji slušaju gst radio

tutinjooo

Ja bi bio najsretni da da dodjem :)

fino se provedite i GRUPA VOZD POKAZI KAKO SE IGRA!!!

kroxxzee

Ma i drugi put....;) napravit čemo nešta neko janje ćemo ispeći :D i da reci da uskoro gst radio mjenja ime radija.....

tutinjooo

Jos vruce s raznja ocu i ja :P

imate pozdrav od mene iz pd...
ako bog da docu i ja da vam pokazem kako se igra..
I da prebijem dexon i hidroa :) :) :)

kroxxzee

Daj pun mi je kurac svinjčeta  ja sam iz Slavonije dopizidila svinjetina daj nešta drugo npr janje hahahahahaha janjetina majka :D rokaj bre rokaj idemo uŠ¾ivajte svi  :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

tutinjooo

Dexon da igra ti smederevci nebi znali sta je zastava :) taj cojek nezna sta zanci ostaviti zastavu samu :) dexon volim te!!! :)

de ocu i ja pjesmu :( :( :(

pozdrav za morevske vukeve i njuba KV...
imate fini pozdrav iz toplog prijedora... :) zelite mi srecu da prodjem jedan tiket :)

VOLI VAS TUTI I CEKA DA GA NAGUZITE

ShazZ

Pozdrav za sve tamo :D Poz i za kroxa :P Daj pesmu za moju dusu :) Bojan Tomovic - Sanja  :love

tutinjooo

ahahahahahahhahahahahahah.....

njubovi nestalo vam struje dabogda...

IMAM CURU... i sretan sam
VI CRKNITE :P

pogotovo ti hidro i dex takodje..
docu ja nekad u ns ili bg noge cu vam polomiti :P
♥♥♥TANJA♥♥♥

Kv!

SICKUNIT Shomi  trazi SINAN SAKIC - LEPA DO BOLA! ne moze sam da napise posto ga je neko ban sa foruma  :omg:
Ujedno Shomi je i kuma  :hat

tutinjooo

moze onda muzicka..
BG Sindikat - balada desidenta :)
ili nesto od bs :) samo za bgd npr :)

Kv!

dajte za tutija i mene baladu desidenta  :super

Citadel of Pain

Puno pozdrava za sve ljude , koji su dosli na lan ili ga prate putem radija. Vec sada mozemo reci, da je ovo najbolje organizovano druzenje do sada, kako po broju ucesnika, tako i po atmosferi koja vlada u Matrixu. Mogu da zamislim kako ce tek biti veceras u Gerili, kad se dohvatimo hladnog tocenog piva  :drinks2

Mislim da cemo sledece godine imati samo jedan problem, NEMA IGRAONICE ZA STO LJUDI U NOVOM SADU   :hat :hat

A muzicka zelja, pa zna se , P'N'P The One
A druga Novogodisnja pesma Grupa Vozd
p.s. Toto je , mrzelo me da se logujem  :)

SpawnieEe

Poseban pozdrav ide za crnog sa zeljom da mu ga capone veceras smjesti  :icon_bad:. A da i pozdrav za ostatak bitangi. Have Fun :hat

tutinjooo

Kako moji vozdovci igraju?!?!?!

coki mi jecka i reci da me nerazocara da bude proglasen igracem turnira :)


djed

pozdrav za Grupu Vozd, Bitange i ostale ucesnike bitange partija..nadam se da ko ne haxa i u lanu..:D
ako moze pjesma za Dexona Hej Valentina plavo oko moje...zna on o cemu se radi...ahahahah

||NooOooZ||CAKI


DexonDee

#20
Quote from: Citadel of Pain on August 27, 2011, 06:48:37 PM
p.s. Toto je , mrzelo me da se logujem  :)

Nemoj da lazes MRZELO ME pa priznaj da ne znas da se ulogujes hahahaha :D

Quote from: djed on August 27, 2011, 09:20:06 PM
pozdrav za Grupu Vozd, Bitange i ostale ucesnike bitange partija..nadam se da ko ne haxa i u lanu..:D
ako moze pjesma za Dexona Hej Valentina plavo oko moje...zna on o cemu se radi...ahahahah

Hehehe djed ludace...nadam se da si nas slusao do kraja :D

pick n roll

Ajd samo da se izvinim sto nisam ceo dan proveo sa vama, bile neke vise sile jebga, kafana i to  :clapping ali mi je izuzetno drago sto sam upoznao ljude i malce sa kojima se igram... Pozdrav za sve,  :ziveli Inace svaka cast za organizaciju, bas se primetilo da sve ide kako ste zamislili,  :clapping2

Spinx!!

ma bilo je ludo i prejebeno
stvarno cast je upoznati sve ove ljude
vidimo se opet nadam se u jos vecem sastavu u februaru

djed

Quote from: HyDroxzZz (: on August 28, 2011, 01:35:27 PM
ma bilo je ludo i prejebeno
stvarno cast je upoznati sve ove ljude
vidimo se opet nadam se u jos vecem sastavu u februaru

znal se makar otrpilike kad je to u februaru?-...:D


Spinx!!


djed

ma ajd dogovoricemo se da se to napravi da i ja dodjem..:D

VIP.er

Zaista je bilo sjajno, kako LAN, tako i druzenje u Gerili. Svaka cast za organizaciju  :yes    Steta sto ovoga ima samo 2 puta godisnje.