News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

World of Tanks

Started by IronC, October 20, 2010, 07:50:45 PM

Previous topic - Next topic

STEK

Dzaba sve,od februara se resetuje igra i prelazi na Open betu,kolko sam ja razumeo,to je "HARD WIPE"....pocinjese od nule i naravno "gold"-a nece biti vise za Dz... :bad2

ugly.fender

Pa da  se pohvalim sa mojim Tigronjom  ;D




S-V Nemanja77

gde da nadjem inovate code za ovo,  pokusavam burazera da registrujem, onaj mmo , neradi vise za kljuceve

Eskimko

Quote from: =СЧ=Немања on January 14, 2011, 05:18:48 PM
gde da nadjem inovate code za ovo,  pokusavam burazera da registrujem, onaj mmo , neradi vise za kljuceve
Svi su linkovi crkli jedino ovaj radi probaj mozda ima.
https://www.shatteredcrystal.com/metacart.php?__formAction=customerEntry&paygw=Free

IronC

Podela servera će biti u ponedeljak 17. januara.


Budite spremni i pratite vesti na veb sajtu i forumu.

Plus evo i informacije o patch-u koji ce uskoro doci :

beta v.0.6.2.8 - v.0.6.3.0 patch notes

- Basic UI for web-based battles (clan battles).
- Removed festive stuff from maps and hangars.
- Reworked static lightning for some maps.
- Fixed long descriprions for HE shells in service window.
- Fixed failure when pressing PTT button (rare).
- Fixed crash to desktop when using voice chat (rare).
- Fixed bug when reticle in SPG mode going beyond the map in some cases.
- Fixed incorrect display of water when using high settings for some configurations.
- Fixed incorrect display of assigned buttons in game controls.
- Fixed bug with opening game menu while loading the map.
- Fixed game "hang-up" when searching for companies.
- Removed "turret" for Object 704 from shop window.
- Cleared descriptions for some medals.
- [E] button unassigned from "fire" and "auto-aim".
- Fixed too powerful jerks when taking a hit in SPG mode.
- Reassembled audio output libraries.

- Vehicle performance characteristics:
T-54: repair costs increased by 15%, clearance increased by 15 cm, decreased armor of tracks by 5mm (now the same as for T-44), track repair time increased by 10% (now the same as for T-44).
ISU-152: repair costs increased by 8%.
Object 212: repair costs increased by 100%, decreased gun armoring.
203mm F-625D shell: price 1387 -> 1442.
203mm G-620 shell: price 1050 -> 1092.
IS-7: repair costs increased by 5%.
T-14: maximum battle tier reduced by 1.
Т30: repair costs increased by 10%.
STUG III: increased weight limit for top suspension, maximum battle tier reduced by 1.
Increased hit points for guns: 75mm_KwK_L70, 75mm_KwK45_L100, 88mm_KwK_43_L71, 105mm_KwK45_L52_ausf_B.
Maus: reloading time decreased by 0.21 sec.
Panther II:
- 7,5 см KwK42 L/70 gun: dispersion decreased by 7%.
- 7,5 cm KwK45 L/100 gun: dispersion decreased by 4%.
- increased weight limit for stock suspension (to mount top turret).
- repair costs decreased by 6%.
- 10,5 cm KwK45 L/52 Ausf. B gun: decreased dispersion during turret traverse by 14%, reloading time decreased by 0.17 sec, dispersion radius decreased by 7%.
- Maybach HL 234P50 engine: decreased chance of fire by 5%, increased hit point by 12.5%.
- Ammo rack: hit points increased by 8%.

ugly.fender


STEK


Leeman3

evo malo i mene da se pohvalim




ugly.fender

Svaka  cast Limenka ...samo  udri  :super

S-V Nemanja77

#159
Evo i ja da se malo pohvalim






S-V Nemanja77

E ova je dobra bila    2 medalje





Lun

Leo skaut dobija Top Gun :hooray::





S-V Nemanja77


Eskimko

#163
T 54 necemo da gledamo prejak je.  :fighting: Malo pre igramo Maus u mom timu ne ubije nista, t 54 je ubio 7 a ja sa tigrom 2 sam ubio 1.I to mi je tenk.

S-V Nemanja77

Pa ja imam  osnovni t-54  i imam ga 2 daan, nemam pozitivan skor sa njime

komara

Ja baš volim kad mi se nacoci T 54,sad su mi oni omiljeni za ubijanje,ne znam da li je Iron napeavio SS jedne partije u kojoj je protiv nas bilo 7-8 T 54 masakrirali smo ih mislim na tim(u nasem timu jedino fender T 54 i ja panter II),tako da sve zavisi kako se ekipa postavi kad protiv sebe ima T 54.

ugly.fender

...i mene,koji  kaska  za Komarom i skuplja ostatke na 3%  ... ;D

S-V Nemanja77

Jeste jak,ali daleko da ej neunistiv  ,HE granate i bocno ili donji deo kupole , i nikakvih problema

Lun

Ne mora HE, moŠ¾e i AP lagano.  :icon_twisted:



komara

#169
Za HE granatama nema potrebe,ja ih jedino koristim ukoliko Is 3,4,7,T54 ili nekom Ameru viri samo kupola e tada ih treba koristiti a sve ostalo se sa dobrim tenkom  probija.

dexnsk

E vec kad toliko balavite o igri mora da je dobra. Sad sam je skino pa da vidim dali ce ostaviti dobar utisak na mene.

Eskimko

Quote from: dexnsk on February 06, 2011, 08:50:33 PM
E vec kad toliko balavite o igri mora da je dobra. Sad sam je skino pa da vidim dali ce ostaviti dobar utisak na mene.
Igra je zjebala vek,probaj malo pa za oko 20 je release i brisu sve, krecemo iz pocetka.  :bye2

ugly.fender


S-V Nemanja77

ma igra je do jaajjajajaajj








dexnsk

Probo sam igru nije losa, i mislim da cu je nastaviti igrati. Ko oce da me doda za priljatelja nick: dexnsk

IronC

Imas kanal // bitange // tu samo pa svrati :)

dexnsk

Gotovo je! Ovo je vec pocela zaraza.

STEK

Quote from: dexnsk on February 07, 2011, 09:30:03 PM
Gotovo je! Ovo je vec pocela zaraza.
ne znas ti,kad je bilo uvecano 5x exp i credits(trajalo 3 dana)...i ako mogu da ti predlozim,da budzis Ruske tenkve.... :whip3:

dexnsk

Quote from: STEK on February 07, 2011, 09:52:30 PM
Quote from: dexnsk on February 07, 2011, 09:30:03 PM
Gotovo je! Ovo je vec pocela zaraza.
ne znas ti,kad je bilo uvecano 5x exp i credits(trajalo 3 dana)...i ako mogu da ti predlozim,da budzis Ruske tenkve.... :whip3:

Ne volim sovjete! :tongue2

Eskimko

Quote from: dexnsk on February 07, 2011, 11:25:48 PM
Quote from: STEK on February 07, 2011, 09:52:30 PM
Quote from: dexnsk on February 07, 2011, 09:30:03 PM
Gotovo je! Ovo je vec pocela zaraza.
ne znas ti,kad je bilo uvecano 5x exp i credits(trajalo 3 dana)...i ako mogu da ti predlozim,da budzis Ruske tenkve.... :whip3:

Ne volim sovjete! :tongue2
Svabe su zakon.  :spiteful

Luda Krava

Ja poslao zahtev za key ili sta vec tamo gde sam skinuo igricu jos pre dve nedelje i nisam dobio key ili sta je vec potrebno da bi instalirao igricu,posto mi na kraju instalacije trazi nesto verovarno key,pomoc???Al sam strucno objasnio problem :facepalm:

Eskimko

Moras sa tim keyom da napravis acc, probaj ovde mislim da odmah salju key
https://www.shatteredcrystal.com/metacart.php?__formAction=customerEntry&paygw=Free
onda idi na worldoftanks.eu pa napravi acc

Luda Krava

Sa kojim key-om kad ga nisam ni dobio???


Luda Krava

Nah suvise komplikovano za mene :no

S-V Nemanja77

Quote from: Luda Krava on February 08, 2011, 02:56:09 PM
Nah suvise komplikovano za mene :no

probaj novu registraciju  ,sa novim mailom, pre 2 nedelje bial zatvorena beta ,sad je open

Eskimko

https://www.shatteredcrystal.com/metacart.php?__formAction=customerEntry&paygw=Free
ovde ostavi mail,onda ti cod stigne na taj mail.onda pici na worldoftanks sajt i tamo napravi acc sa tim codom,moze li prostije>  :innocent

Luda Krava

Epa jbg meni to nesto neradi ispunim na prvoj strani ono ime i prezime i mail ostavim i onda mi otvori novu stranu gde trazi jos podatakla i popunim sve to i kliknem dalje i ono samo bela strana i nista se ne desava,niti mi nudi key niti pita za koju igru niti ista,jebes ovo pola dana zajebancije da bi pokrenuo igru

ugly.fender

#189
WOT - Tacke probijanja tenkova


CRVENA            - POZAR MOTORA
PLAVA                - UBIJANJE VOZACA
ZUTA                  - ORUZJE
NARANDZASTA    - KOMANDIR,NISANDZIJA,PUNIOC
LJUBICASTA        - MESTO PENETRACIJE,KRITICAN POGODAK
BELA                   - AMMO


Ferdinand




Jagdpanther



Maus




Panther II




PzKpfw VI Tiger




PzKpfw VIB Tiger II






VK 4502 (P) Ausf. B



T-30







T-29




IS





IS-3





IS-4





IS-7



SU-85,ISU-152




Т34-85




Т-44





t-54



komara

#190
Svaka čast fender za ovo  :drinks2 Samo fali T 54 jel to slučajno ili nećeš da otkrivaš da te ne bi bušili  :tongue2

komara

Evo da vidite ko su tenkisti cije medalje dobijamo-totalni lunatici  :rnr

Wittmann's Medal

Awarded for destroying 7 or more enemy tanks and self-propelled guns with a tank or tank destroyer, or 10 or more vehicles with a self-propelled gun in one battle. The targets must be at least tier four enemy vehicles.

Michael Wittmann was one of the most successful German tank aces of WWII. He participated in operations in the invasions of Poland, France, Greece, and the Soviet Union, and the defense of France.



Billotte's Medal


Awarded to players who destroy at least one enemy vehicle and survive the battle to victory despite receiving at least five different critical hits and 80% or more loss of hit points.

Pierre Billotte was a captain in the French Army who destroyed 2 PzKpfw IV, 11 PzKpfw III and 2 guns with his Char B1bis on May 16, 1940.



Kolobanov's Medal

Awarded to a player who stands alone against five or more enemy tanks or self-propelled guns and wins.

Colonel Zinoviy Kolobanov was a Soviet tank ace who destroyed 22 German tanks, 2 guns and 2 halftracks with his KV-1 in battle on August 19, 1941.







Halonen's Medal

Awarded for destroying three or more enemy vehicles with a Tank Destroyer. The targets must be at least two tiers higher than the player's vehicle.

Erkki Halonen, a sergeant in the Finnish Army and a tank ace, destroyed three T-34, two KV-1, and two ISU-152 with his StuG III in battles during June and July, 1944.


STEK

evo kako izgleda jedan TANK Company (po naski WAR)  :baby



Uploaded with ImageShack.us

ugly.fender

MUNICIJA



AP = Armor piercing ili ti klasicna pancirna granta koja koristi kineticku energiju zbog velike gustine projektila ( najcesce od tungstena-volframa) i nema u sebi nikakvo eksplozivno pinjenje.Probija oklop tako sto se ogromna kineticka energija prilikom udara koncentrise na veoma mali prostor i tako se prodire kroz oklop koji se zbog velikog pritiska i toplote koja se stvara zog toga bukvalno otapa i projektil prodire kroz njega. Posto se sa predjenom razdaljinom smanjuje kineticka energija probojnost opada sa rastojanjem do cilja.

HE = ne oslanja se na kineticku energiju vec ima u sebi hemijsku energiju u vidu eksploziva koji detonira prilikom udara. Vrlo jednostavan princip koristi se vec vekovima :)

Premijum municija

HEAT = Kumulativna granta. U svom vrhu ima eksplozivno punjenje usmerenog dejstva sa bakarnom kosljuicom.Prilikom udara u oklop tenka, bakar se topi i pretvara se u tanka mlaz usijanog metala koji se krece ogromnom brzinom i bukvalno sece i topi oklop ispred sebe. Posto se oslanja na hemijsku energiju koju nosi sa sobom u vidu eksploziva, probojnost ne zavisi od daljine koju projektil predje pre nego sto pogodi cilj.


APCR = Potkalibarni projektil, preteca danasnjih APFSDS projektila. Sustina je da se jezgro granate pravi od veoma teskog i gustog materijala ili legure ( ponovo volfram) i laganog omotaca koji je tu samo da bi granata odgovarala kalibru topa i da bi se iskoristio pun potisak barutnog punjenja, akoi da obezbedi dobra balisticka svojstva projektila. Prilikom udara lagana legura se raspada i tesko jezgro udara u oklop bukvalno ga razdvajajuci prostom silinom udara i pritiskom. Isti princip se i danas koristi sa tom razlikom sto se sabot, "kolevka", u koju je smesten podkalibarni projektil na savremenim granatam odvaja posle nekih 50-100m od izlaska iz topa i time se jos dobnija na aerodinamicnosti i kinetickoj energiji projektila prilikom udara u cilj.


IZVOR:       World of Tanks official forum
 


Belick

PROB- skinuo sam igricu i da je instaliram otvori se crni prozor na pola sekunde i nestane, ima neke posebne fore ili ? pls help- hvala unapred

Eskimko

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/28887-problem-sa-startanjem/
Probaj ovde.
Fenderu amerikanci imaju APCR sa jezgrom od uranijuma(mamu im ludu gde sve nece da stave uranijum,cak i oklop abramsa ima uranijum)
http://www.youtube.com/watch?v=8tlKkE5D2OA

komara

Pa sa takvim granatama su cepali tenkove na Kosovu,jbg moŠ¾e im se ko će im zabraniti.

komara

#197
Michael Wittmann (ovo je moj prijatelj Ticco pronasao)
22 April 1914(1914-04-22) â€" 8 August 1944(1944-08-08) (aged 30)
Bundesarchiv Bild 146-1983-108-29, Michael Wittmann.jpg
Michael Wittmann
Nickname    The Black Baron[1]
Place of birth    Vogelthal
Place of death    Between the towns of Cintheaux and St. Aignan de Cramesnil near the farm of Gaumesnil[2]
Resting place    La Cambe German war cemetery (reinterred)
Allegiance    Nazi Germany Nazi Germany
Service/branch    Flag Schutzstaffel.svg Waffen SS
Years of service    1934 â€" 1944
Rank    Hauptsturmführer
Unit    Leibstandarte SS Adolf Hitler and Schwere SS-Panzer-Abteilung 101
Battles/wars    

World War II

   * Polish Campaign
   * Battle of France
   * Battle of Greece
   * Operation Barbarossa
   * Battle of Kursk
   * Battle of Normandy  â€ 

Awards    Knight's Cross with Oak Leaves and Swords

Michael Wittmann (April 22, 1914 â€" August 8, 1944) was a German Waffen-SS tank commander during the Second World War. Wittmann would rise to the rank of SS-Hauptsturmführer (captain) and was a Knight's Cross of the Iron Cross holder.

He was credited with the destruction of 138 tanks and 132 anti-tank guns, along with an unknown number of other armoured vehicles, making him one of Germany's top scoring panzer aces, together with Johannes Bölter, Ernst Barkmann, Otto Carius and Kurt Knispel who was the top scoring ace of the war with 168 tank kills.[3]

Wittmann is most famous for his ambush of elements of the British 7th Armoured Division, during the Battle of Villers-Bocage on 13 June 1944. While in command of a single Panzerkampfwagen VI Tiger he destroyed up to 14 tanks and 15 personnel carriers along with 2 anti-tank guns within the space of 15 minutes.

The circumstances behind Wittmann’s death have caused some debate and discussion over the years, but it had been historically accepted that Trooper Joe Ekins, the gunner in a Sherman Firefly, of the 1st Northamptonshire Yeomanry was his killer. However, in recent years, some commentators have suggested that members of the Canadian Sherbrooke Fusiliers Regiment may have been responsible instead.

http://tinypic.com/r/2820wop/7


komara

Ova space i automobili su mi najbolji,samo su trebali ubaciti KV umesto IS  :rofl

komara

Fenderiška ili neko aj postavite link za fix gusenica da probam ,nešto mi secka na početku skoro svake partije,a moŠ¾e i na XF milan021.
Probao sam one linkove na WOT forumu ali ne rade  :||

ugly.fender

#201
http://downloads.worldoftanks.ru/patches/test/WorldOfTanks_notraces.exe

The exe-file with disabled tracks' rendering is available. Please place "WorldOfTanks_notraces.exe" to the game folder and launch the game through it.
There will be no traces from the tracks and as the result the FPS will improve:

komara

Preko njega pokrecem?Jer mi onda izbaci da ta aplikacija is not valid win 32 application.

ugly.fender

ikonicu  turis (stavis) u  folder  gde je  igra instalirana  ...  i  preko  nje  pokreces

komara

Quote from: ugly.fender on February 24, 2011, 09:52:39 PM
ikonicu  turis (stavis) u  folder  gde je  igra instalirana  ...  i  preko  nje  pokreces

To sam probao,ali nece non stop mi izbacuje da aplikacija nije ok.

STEK

Quote from: komara on February 24, 2011, 10:03:12 PM
Quote from: ugly.fender on February 24, 2011, 09:52:39 PM
ikonicu  turis (stavis) u  folder  gde je  igra instalirana  ...  i  preko  nje  pokreces

To sam probao,ali nece non stop mi izbacuje da aplikacija nije ok.
gledaj,ja stavio sve detalje na LOW i vrti mi se oko 90-100 fps-a,mada kad mi stucne komp spusti se na 50...a za jebene leptire i lisce koje leprsa mi siste jajca...e sad to je do tebe...

komara

#206
Fenderiska moŠ¾da neće zato sto je ruski,nema mi razlike kad stavim na low ili medium.
Nasao sam na drugom linku sad cu probati kad stignem kuci,valjda ce biti bolje.
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/22772-fixed-exe-file-v0627-with-disabled-track-prints/

STEK

evo ti 100 fps-a...pa se ti muci sa cudnim aplikacijama :console:



Uploaded with ImageShack.us

komara

Ma ne mogu ja 100 fps-a losa mi grafa GF 9600

STEK

pa ne znam kolko je moja bolja-Ati Radeon 2600 256mb 128 bit... :down

komara

Pa kako jbg,stavim sve na low,ali nema šanse 100 fps -a  :||

STEK

#211
pa gledaj to ovako,s obzirom da WoT kao igrica koristi samo jedno jezgro,tako da veci fps i ne mozes da ocekujes,a sad kako to ja imam 100 fps-a,a slabiju graficku imam,to ni Sveti Petar ne zna! Nadam se nekom skorijem patch-u koji ce to malko da poboljsa!


PS:Tomorrow, March 1, 2011, new v.0.6.3.8 patch is released. Game will be unavailable from  7.00 till 19.00 UTC. Look through forums for patch notes

Zver

Ne kontam, koji ce vam vise fps od 100 ?

Ja igram na 30 ...., super radi igra...

komara

Quote from: Zver on February 28, 2011, 04:22:11 PM
Ne kontam, koji ce vam vise fps od 100 ?

Ja igram na 30 ...., super radi igra...
Jbg Zverko nesto mi u poslednje vreme kasne granate  :down


Eskimko

#215
Ajmo pokrecite igru pocelo da skida.Evo i server radi.

ugly.fender


komara

#217
Jao kako sporo radi,dok neskine ja cu vec na spavanje  :)

IronC

#218


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
:snap

STEK


Eskimko


komara

Hahahahahah pretrana je :rofl

Eskimko



IronC

World of Tanks v.0.6.4 preliminarne informacije o zakrpi:

• Dodata nova vozila: premijum teški tenkovi Lowe i KV-5, srednji tenkovi KV-13 i Pz38NA, tier 8 artiljerija: Object 261, GW-E serie, T-92.
• Potpuno redizajniran kolizioni model tenka Maus uz upotrebu "skirt” tipa oklopa.
• popravljeni kolizioni modeli za IS-7, JagdPanther.
• Dodate nove mape â€" Mountain Pass i Prairies.
• Vizuelno prepravljena Pagorki mapa.
• Prepravljen stil igranja na Komarin mapi (gameplay): smanjena količina Š¾bunja oko mostova, postavljene dodatne kuće na centralnom poluostrvu zbog dodatnog zaklona.
• Dodate dodatne kontrolne tačke ( checkpoints) na modelima tenkova zbog preciznijeg sistema detekcije.
• Promenjen naćin delovanja zlatnog i običnog alata za popravke, kompleta prve pomoći i protivpoŠ¾arnih aparata:
običan alat za popravke će popraviti jedan oštećeni deo do kraja bitke. Zlatni će popraviti sve module do kraja bitke.
MoŠ¾ete da stavite od sada oba alata na tenk.
kompleti za prvu pomoć rade slično kao i alati za popravku.
Običan PP aparat će gasiti vatru pošto ga ručno aktivirate pritiskanjem odgovarajućeg dugmeta u igri.
Zlatni PP aparat će dodatno smanjivati šansu od poŠ¾ara za 10% i automatski će se aktivirati 0.5 sekundi posle izbijanja poŠ¾ara.
• Promenjena mehanika oštećivanja gusenica. MoŠ¾ete ad pokidate gusenicu tako što ćete pogoditi prednji ili zadnji točak. Ukoliko pogodite sredinu - biće mnogo teŠ¾e da oštetite gusenice.
• Prerađen sistem kretanja vozila â€" zaglavljivanje na vertikalnim površinama i ivicama mapa je sada skoro sasvim eliminisano. Smanjena jemogućnost zaglavljivanja na objekte terena ) stene, itd.)
• Ubačena prva verzija guranja olupina uništenih vozila.
• Popravljen bag sa samohodnim topom Object 212 - štit topa koji je mogao da ponekad primi pogodak bez oštećenja.
• Popravljena mehanika sudaranja otvorenih samohodnih topova prilikom lakih sidara sa drugim vozilima.
• Dodata mogućnost skidanja modula koji su fiksni posle montiranja na vozilo ( kao što su recimo nabijač granata- rammer, ili stabilizacija topa) za 10 zlatnika po modulu.
• Dodata opcija za prenos zlatnika od igrača na igrača u igri. Zbog dodatne kontrole prenosa, specijalna šifra za naplatu će biti korišćena.
• Dodata opcija za blokiranje VOIP poruka određenog igrača u hangaru ili u igri.
• Dodata opcija za isključivanje podrhtavanja tenka tokom pucanja, pokretanja, zaustavljanja, pogodka u snajper modu i sl. Početna podešavanja su da je podrhtavane uključeno.
• Dodata opcija za uklanjanje prikaza tragova gusenica.
• Dodata opcija za isključivanje iscrtavanja dima i prašine.
• Dodate detaljne opcie za VOIP : Izbor audio iređaja, test opcije, i sl.
• popravljen bag kada se klijent zamrzavao prilikom ulazka u vod ili četu u slučaju da su VOPI portovi bili blokirani.
• Dodat novi tab za klanove u prozoru kontakti, uključujući listu članova.
• Dodat vizuelni indikator igrača koji govore u treningsobama, vodovima i tenkovskim četama, i tokom učitavanja mape.
• Dodata ikonica zvezde na tenk koji nije još dobio duplirano iskustvo za 24 časa tokom dana.
• Minimama prerađena u flešu, kao ostatak interfejsa. Dodate ikonice za različite tipove vozila. Dodate nove boje za tenkove u igračevom vodu.
• Dodati dodatni markeri iznad tenkova članova igračevog voda.
• Ubačen dodatni statistički pregled kada je tenk igrača uništen.
• Popravljena velika količina rendering-bagova, popravljena efikasnost dinamičkih senki visokog kvaliteta.
• Ubačene kontrole za boju, svetlinu i kontrast trejsera radi lakšeg uočavanja.

Planirano za v.0.6.4, trenutno i dalje u razvoju:

• Prepravka vidljivosti/kamuflaŠ¾e na svim vozilima i topovima.
• Smanjena upotreba memorije. Popravljanje crvenih tekstura na kompjuterima sa više od 2 GB rama.
• Specifična balans teŠ¾ina za tier 9 srednje tenkove.
• Popravljena razdešenost izmedju snajper i 3D nišana koje se javlja u slučaju da je vozilo na nagnutom terenu.
• Nova statistika posle bitke.

Napomena 1. Ovo nije kompletna lista.
Napomena 2. v.0.6.4 će verovatno biti verzija pod kojom će igra izaći.

Planirano vreme izlaska - biće naknadno objavljeno.


olo-sh

Quote from: Eskimko on February 28, 2011, 07:33:05 PM



:smartass

tacno te vidim kao da sam bio tamo
stek kod zastave i sacekusa ekipe koja dolazi sa 20% iz bitke BUM i gotovo

STEK

Bitange Divizijo,pocnite da skupljate pare,za nas prvi KLANSKI tenk :
http://www.pik.ba/artikal/1130465/tenk-sherman/

komara

Sto sad moramo ponovo da skidamo igricu  :||

Eskimko

Quote from: komara on March 23, 2011, 10:19:37 AM
Sto sad moramo ponovo da skidamo igricu  :||
To si ti nesto zajebo.

komara

Quote from: Eskimko on March 23, 2011, 10:28:54 AM
Quote from: komara on March 23, 2011, 10:19:37 AM
Sto sad moramo ponovo da skidamo igricu  :||
To si ti nesto zajebo.
Da,treba samo patch od 300 mb  :||

Eskimko

Quote from: komara on March 23, 2011, 10:29:27 AM
Quote from: Eskimko on March 23, 2011, 10:28:54 AM
Quote from: komara on March 23, 2011, 10:19:37 AM
Sto sad moramo ponovo da skidamo igricu  :||
To si ti nesto zajebo.
Da,treba samo patch od 300 mb  :||
To tek u 2,sad nema nista nit radi server nit skida.

komara

#232
Quote from: Eskimko on March 23, 2011, 10:32:03 AM
Quote from: komara on March 23, 2011, 10:29:27 AM
Quote from: Eskimko on March 23, 2011, 10:28:54 AM
Quote from: komara on March 23, 2011, 10:19:37 AM
Sto sad moramo ponovo da skidamo igricu  :||
To si ti nesto zajebo.
Da,treba samo patch od 300 mb  :||
To tek u 2,sad nema nista nit radi server nit skida.
Meni skida,kako sam pokrenuo igricu.Jel ja skidam pogresan patch,SKIDAO SAM POGRESAN PATCH aaaaaaaaaaaaaa

STEK

Quote from: komara on March 23, 2011, 10:53:09 AM
Quote from: Eskimko on March 23, 2011, 10:32:03 AM
Quote from: komara on March 23, 2011, 10:29:27 AM
Quote from: Eskimko on March 23, 2011, 10:28:54 AM
Quote from: komara on March 23, 2011, 10:19:37 AM
Sto sad moramo ponovo da skidamo igricu  :||
To si ti nesto zajebo.
Da,treba samo patch od 300 mb  :||
To tek u 2,sad nema nista nit radi server nit skida.
Meni skida,kako sam pokrenuo igricu.Jel ja skidam pogresan patch,SKIDAO SAM POGRESAN PATCH aaaaaaaaaaaaaa



Eskimko


STEK


olo-sh

Quote from: STEK on March 25, 2011, 12:08:40 AM
jos jedna u nizu...




koji je njima sto te stalno prozivaju?
sta im to radis?
mislim utuci trojicu artiljerijom i nije neki citerski uspjeh :ne_razumem

Eskimko

Citer bre koristi granate jedna =12 zlatnika.  :yes

STEK

koji je njima sto te stalno prozivaju?
sta im to radis?
mislim utuci trojicu artiljerijom i nije neki citerski uspjeh :ne_razumem
[/quote]

Pa otprilike poznajem mape i znam gde ko stoji i ugasim ih jednom granatom,tako da nisu svesni sta ih je snaslo!

olo-sh

mislis koke kljucaju uvjek na istom mjestu

stewzoR

Quote from: STEK on March 25, 2011, 12:33:14 PM
koji je njima sto te stalno prozivaju?
sta im to radis?
mislim utuci trojicu artiljerijom i nije neki citerski uspjeh :ne_razumem

Pa otprilike poznajem mape i znam gde ko stoji i ugasim ih jednom granatom,tako da nisu svesni sta ih je snaslo!
[/quote]

STEK

Quote from: stewzoR on March 25, 2011, 08:26:59 PM
Quote from: STEK on March 25, 2011, 12:33:14 PM
koji je njima sto te stalno prozivaju?
sta im to radis?
mislim utuci trojicu artiljerijom i nije neki citerski uspjeh :ne_razumem

Pa otprilike poznajem mape i znam gde ko stoji i ugasim ih jednom granatom,tako da nisu svesni sta ih je snaslo!

[/quote]



Eskimko


STEK


Eskimko

Quote from: STEK on March 31, 2011, 02:32:30 PM
:down,ti nikog ne ubi  :tease
U ovoj partiji sam bas isprobavao one AP granate,jedna se odbila od mausa,tako da bataljujem AP,nisam ja toliko precizan za to.

STEK

#245
Vrlo zanimljiv klanski war od sinoc...


sam vs 3 mausa  8)



i na kraju zasluge idu mojim saborcima iz Prve Oklopne // Bitange // Divizije :hooray:

[IIBII]

olo-sh

stek ti si nasa nada i zakletva
STEKA ZA MINISTRA MAUSOVAAAA :hooray:


Darko

Ma idi bre... taman sam krenuo da postavim link i vidim da si ti nesto pisao. Znao sam sta si postavio i pre nego sto sam usao.

Nego cuo sam da je Kurt Rasel kupio pre-order od 150 000 golda.  :o :o :o

olo-sh

ako mislite da cu skautat mozete zaboraviti na to hahahaha
e ekipa je postala bas naporna sa tim ako si medijum ti moras prvi poginuti (skautat)
neku noc je djuro morao otkinuti napornog lika
muka mi je vise od ustekanih hevija :bad2

olo-sh

#250
jbt nisam igrao cod-a 2 mjeseca morao bi malo da svratim na server
ili mozda i ne bar dok nekupim t-54 :yes
p.s. trebali bi napraviti neki waR od igraca wot-a cito da nezaboravimo igrati cod-a

IronC

Quote from: Darko on April 06, 2011, 12:43:55 AM
Ma idi bre... taman sam krenuo da postavim link i vidim da si ti nesto pisao. Znao sam sta si postavio i pre nego sto sam usao.

Nego cuo sam da je Kurt Rasel kupio pre-order od 150 000 golda.  :o :o :o

Ma Kurt je niej nista kupio covece kad im se pojavio na serveru odmah su ga ukljucili u team, inace sve su mu dali otkljucano sve max...njemu zlato i ne treba  :o
:king:

Eskimko

Quote from: IronC on April 05, 2011, 09:21:28 PM
http://www.youtube.com/watch?v=LaSPJCsxAv8&feature=player_embedded
:o

Look,here comes that noob Hitler in his loltractor, and then i get one-shotted by invisible is7 from across the fucking map.
I might as well just drive around in a usless a-30 like Stalin.

Hahhaha klip je ludilo  :super

olo-sh

i odose tenkovi ko da ih bilo nije
ne znam kako ce se ekipa iz mausova i is-7mica naviknuti na traktor
kao -ja se pojavljujem oni me gadjaju uh pa nevozim vise mausa bum- :girl_cray
e sad treba igrati tenk kompanis :)

STEK

od veceras samo TANK COMPANY furamo  :violin:

ugly.fender

Moze...samo  ako  Darko  organizuje  ;D

Mykel

Još 2 sata.
MORAM IZDRŠ½ATI.

IronC


ugly.fender

kad se "dize" server ?  ;D

ugly.fender


Eskimko

Nece ovo veceras da proradi.

ugly.fender

Quote from: Eskimko on April 12, 2011, 10:09:48 PM
Nece ovo veceras da proradi.
Daj  dokaz  :doc...nemoj  tako  :   ;D

Mykel

pa ESKIMKOOOO NEMOJ TAKO BRATE  :icon_grrr:, počinjem da se tresem...Ako si ga urekao, nejebo si. Pucam ti u gusenice kad god budemo u timu :innocent

ugly.fender

ako  ne  bude  veceras  ..evo  zamene  za WOT    ;D

http://www.youtube.com/watch?v=9116C10W72s

Mykel


Eskimko

Mykel prvi dan 49 bitki  :clapping2

olo-sh

jurissss traktoristiiii :super

olo-sh

AJDE PISITE NESTO
DOSADNO MI JE NA POSLU PA BAR DA CITAM FORUM AKO VEC NEMOGU DA IGRAM :zzzZzzzZz

IronC

Pa nemamo kad jbt trenutno su poljoprivredni radovi u toku !  :o

ugly.fender

Da bar  moze  neko  mrme  da  se  slogira ...  Ma ovo je cista cercilana...

Eskimko

Quote from: olo-sh on April 14, 2011, 03:36:39 PM
AJDE PISITE NESTO
DOSADNO MI JE NA POSLU PA BAR DA CITAM FORUM AKO VEC NEMOGU DA IGRAM :zzzZzzzZz
Pa na poslu treba da se radi  :tongue2

IronC

Quote from: ugly.fender on April 14, 2011, 06:06:23 PM
Da bar  moze  neko  mrme  da  se  slogira ...  Ma ovo je cista cercilana...
:o

DexonDee

Evo pridruzujem vam se i ja samo da provalim kako da namestim igru :)

ugly.fender

da,mozes...ali  ovde  ne rade skripte...

olo-sh

al ce imati konkurenciju u stekanju na sponu

DexonDee

Evo poceo sam igrati i sta da kazem razbijaju me :) pucam na njih i njima nista...

IronC

Koji ti je nick u igri da ti posaljem invite za klan :)

DexonDee

DexonDee :) nego kako da dodjem do boljeg tenka?

ugly.fender

Lako...sto  vise  igraj i ubijaj... :fighting:

Jacⱪ Sparroⱳ™

#279
Dexone, uzmes artiljeriju i picis, imas tamo dosta zbunjica ko u cod2  :rofl

DexonDee

Ceo dan igram tenkice :) ima da igram i celu noc hahahaha

STEK

jednostavno ne vredi,bez premiuma ide tesko,blagi uzas....jebem li ga dokle cemo...

ugly.fender

lako  do  tier 5  ...posle  :icon_bad: :||

olo-sh

Quote from: STEK on April 15, 2011, 09:43:15 PM
jednostavno ne vredi,bez premiuma ide tesko,blagi uzas....jebem li ga dokle cemo...
lagano i bez nerviranja jezdimo ka tajeru 6 a sto se tice is-7 e to je misaona imenica  :-\

Zver

Ja kao i moj ludi drugar cvetko teŠ¾im objectu 704, imaću ga do kraja godine...

IronC

Quote from: Zver on April 19, 2011, 07:14:12 PM
Ja kao i moj ludi drugar cvetko teŠ¾im objectu 704, imaću ga do kraja godine...
Aahahah zaboravio si da kazes, da je to bez prem.  :o

Lun

Quote from: Zver on April 19, 2011, 07:14:12 PM
Ja kao i moj ludi drugar cvetko teŠ¾im objectu 704, imaću ga do kraja godine...

Ima ovde malo više nas ludih koliko mi se čini. Ma šta do kraja godine, ako ne pre, na leto kad odem na odmor ima da izgrindam taj object ili prelazim na tetris.  :yahoo

olo-sh

ajde sta ste se stisli iskesirajte 10e uzmite premijum na mjesec dana i rjesite probleme
cuo sam da premijum na tetrisu kosta 20e :yikes:

kgigor

instalirah ovo .... :super
aa gde da vas nadjem po onim silnim pašnjacima  :yikes:

Eskimko

Quote from: kgigor on April 20, 2011, 08:47:46 PM
instalirah ovo .... :super
aa gde da vas nadjem po onim silnim pašnjacima  :yikes:
Nadji chanel bitange u igri i dodji na TS.  :drinks2

Lun

Quote from: olo-sh on April 20, 2011, 11:32:26 AM
ajde sta ste se stisli iskesirajte 10e uzmite premijum na mjesec dana i rjesite probleme
cuo sam da premijum na tetrisu kosta 20e :yikes:

Za igru kao što je tetris moŠ¾e i 20â,¬.  :rofl Ako ništa drugo bar je završena a ne kao ovaj WoT, nije trebao ni iz alfe da izađe a ne da prekinu betu i puste ga u prodaju. :icon_grrr:

Jacⱪ Sparroⱳ™

Quote from: Zver on April 19, 2011, 07:14:12 PM
Ja kao i moj ludi drugar cvetko teŠ¾im objectu 704, imaću ga do kraja godine...
Kako idu sada tenkici komso?  :D

komara

Jedina varijanta kako da preguramo ovo je da svi postanemo FENDERISKA   :tease2

kgigor

Quote from: Eskimko on April 20, 2011, 08:54:13 PM
Quote from: kgigor on April 20, 2011, 08:47:46 PM
instalirah ovo .... :super
aa gde da vas nadjem po onim silnim pašnjacima  :yikes:
Nadji chanel bitange u igri i dodji na TS.  :drinks2
pw za ts room je ?
:hmm

ugly.fender

tenkici   ...  bre 

kordoba

SVI NA COD2 !!!

Poslacu avijaciju na vas !

IronC

" Vracaj dedinu sliku da sa tobom ne bi probao vurunu! "

:o

Rambo je angazovao decu da mu grindaju tenkice  :o

" Nek je Kurt sa njim "

Ne verujem da zbog WoT manjka bitangi na serverima...pa nas nema puno ovde   :o


olo-sh

Quote from: kordoba on April 21, 2011, 06:34:53 PM
SVI NA COD2 !!!

Poslacu avijaciju na vas !
salji salji da mi i onaj drugi top na lee-ju ima sta raditi

Mykel

#299