News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Izvinjenje

Started by kastor, May 31, 2012, 04:37:31 PM

Previous topic - Next topic

Javno izvinjenje Kastora

da
5 (50%)
ne
5 (50%)

Total Members Voted: 8

kastor

Zelim da uputim izvinjenje svi igracima na svim serverima bitangi koji su bili uvredjeni ili omalovazavani od moje strane. Smatram da moj verbalni konflikt sa mv gravom nije jednostran ali u svakom slucaju i dalje zelim da uputim izvinjenje. Moje daljnje nepojavljivanje na svim serverima bitangi je licne prirode. Hvala na razumevanju. S postovanjem Milan

Grave

Quote from: kastor on May 31, 2012, 04:37:31 PM
Zelim da uputim izvinjenje svi igracima na svim serverima bitangi koji su bili uvredjeni ili omalovazavani od moje strane. Smatram da moj verbalni konflikt sa mv gravom nije jednostran ali u svakom slucaju i dalje zelim da uputim izvinjenje. Moje daljnje nepojavljivanje na svim serverima bitangi je licne prirode. Hvala na razumevanju. S postovanjem Milan
Niko nije rekao da je jednostran, ali ne mozes da pretis nekome da ces ga izbosti, da ces ga ubiti, da vredjas narod po serverima, da vredjas admine i subadmine. Problem je kad nekom pretis da ces ga ubiti, izbosti, prebiti. Sto se mene tice, ja prihvatam izvinjenje ( ako je meni i bilo upuceno), samo da vide ostali admini i subadmini sta i kako dalje. :stoner:

kastor

Mislim da sam u svom prethodnom izlaganju rekao sve. Nevredjam nikog na bilo kom serveru (bilo bitange ili ostali public serveri) u predhodnom dok nebudem uvredjen od strane nekog. U sustini to svi znaju. Toliko

Citadel of Pain

Neko mi je opusteno obrisao post!  :|| a kad saznam ko je, pretvaram se u Kastora  ;D

Pa da parafraziram sta sam u obrisanom napisao...

Drago mi je da sam video ovaj post i tvoj gest dobre volje...

pa sam onda nesto, onako mudro napisao kako smo svi ovde radi razonode i zajebancije i da mrznji nema mesta...da bi zavrsio post sa tim da te Kastore znamo i licno, barem NS bitange i da smo i zato zeleli da se ovaj ruzan konflikt okonca sto pre...drago mi je da je nas Grave prihvatio izvinjenje i molim da se tu zadrzimo...

i da...zavrsio sam post sa vidimo se u matrixu  :wink:

kastor

Mislim da ti niko nije obrisao post  :yes . Jos tamo stoji

Citadel of Pain

sad vidim...niko mi nije brisao post nego se covek na dva mesta izvinuo  :happy

Kordoba

Posteno. Izuzetno cenim i postujem tvoj potez. U danasnje vreme je najteze reci tu jebenu rec: "izvini" ili "oprosti".
Svi smo mi ponekad napravili po neko sranje u zivotu, ali je pitanje dali smo ostali pored svoga govneta !!!
(Ne prepisujte ovu mudrost, ja sam je smislio, autorska prava zadrzana)
To ne znaci da opravdavam tvoj ili bilo cijii slican postupak, ali je pozitvna tvoja svest o istom...

Kordoba

pick n roll

pa i meni je neko izbrisao post... ok u svakom slucaju ja sam glasao sa ne, mrzi me pisati sada ponovo zasto, objasnicu na TS... a sto se tice izvinjenja naravno da je ok gest, i da je malo ljudi koji to mogu da izuste.... mada, za neke stvari nema izvini...

kastor

Na veliku zalost prvenstveno moju, nije se pojavio ceo komentar vec samo moja reakcija na psovke koje su upucene meni i mojoj porodici.

pick n roll

Quote from: kastor on June 01, 2012, 08:20:24 PM
Na veliku zalost prvenstveno moju, nije se pojavio ceo komentar vec samo moja reakcija na psovke koje su upucene meni i mojoj porodici.
trebao si to nekako slikati ili samo copy paste da imas... i resi se ovakva prica za minut...

kastor

#10
Quote from: pick n roll on June 01, 2012, 10:35:36 PM
trebao si to nekako slikati ili samo copy paste da imas... i resi se ovakva prica za minut...

Napomena: Ovom prilikom se nisam njemu licno izvinio zbog toga sto niko normalan nebi sebi dao takav luksuz da se izvini coveku koga nepoznajes i koji ti preko interneta psuje uzu porodicu na moj racun psovke necu ni spominjati i koji kaci na forum moju reakciju na to. U sustini govori samo o kakvom se coveku radi. Neopravdavam svoju reakciju zato sam preduzeo ovaj korak da se izvinim svima koji su doziveli kakve neprijatnosti prilikom mog neadekvatnog ponasanja. Pozz Milan

kastor

Quote from: pick n roll on June 01, 2012, 10:35:36 PM
trebao si to nekako slikati ili samo copy paste da imas... i resi se ovakva prica za minut...

Pa sta reci.... Nisam znao da se to moze uraditi bedak

kastor

I da vidi se u njegovom izlaganju da priznaje da se neradi o jednostranom vredjanu, i povodom toga nije primio nikakve kritike na njegov racun, sto je sa druge strane i moje tacke gledista potpuno ocekivano, posto znam da ste bliski poznanici.Dakle u buducim izlaganjima vas molim da makar budete formalno neutralni  :). Toliko pozz Milan

sd-Ganz

El imaju pravo da igraci psuju citere sa AIM-OM ?  :mahanje

Lang


ToTo

Quote from: kastor on June 02, 2012, 12:48:45 PM
I da vidi se u njegovom izlaganju da priznaje da se neradi o jednostranom vredjanu, i povodom toga nije primio nikakve kritike na njegov racun, sto je sa druge strane i moje tacke gledista potpuno ocekivano, posto znam da ste bliski poznanici.Dakle u buducim izlaganjima vas molim da makar budete formalno neutralni  :). Toliko pozz Milan

Pozdrav Milane, i dobrodosao na bitange forum.
Moram da ti kazem da se potpuno slazem sa ostalim clanovima, koji izuzetno cene tvoj gest, ali i da za ovaj deo nisi u pravu. Posto me je Kordoba informisao o svemu, porazgovarao sam sa adminima i veruj mi takvo ponasanje se sigurno nece ponoviti, bez obzira sto na forumu nema tekstova o tome.

Mada ovo pise u pravilima, i ponovljeno je bezbroj puta, ponovicu jos jednom, zabranjeno je psovanje i vredjanje igraca na serverima po bilo kojoj osnovi. Svi ponekad ne razmislimo pre nego sto pritisnemo enter, ali jbg ljudi smo, gresimo i za svaki problem postoji nacin da ga resimo, sem za sovinizam. Ako vas neko vredja u igri, pre svega slikajte sa F12, potom pozovite nekog od admina i stvar ce biti resena expresno. Ako krenete sa odgovorima na psovke,..............eto problema.

Nadam se da sam svim igracima ovim postom malo razjasnio kako treba postupiti u odredjenoj situaciji, i da ce ih u buducnosti biti manje.