News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

COD5 - 11.Novembar 2008.

Started by $tring, July 25, 2008, 06:11:37 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Datum koji je najavljen za izlazak COD5 je 11.Novembar 2008. Radnja je (na svu srecu) ponovo smestena u drugi svetski rat. Trailer i gameplay igre (koja ce podrzavati i co-operation mod) se nalazi na oficijalnom sajtu:

www.callofduty.com

Nakon izlaska igre, bitange ce pokrenuti COD5 server ali su male sanse da ce to biti crackovan server. Prema tome, razmisljajte o kupovini originalne igre.

IronC

Ja cu verovatno odmah nabaviti original ali se bojim da 70 % bitangi nece moci da igra igru.... :doc
Nadajmo se da nece biti gameplay i fizika bedni u igri...da ce moci skill da se izdvaja....

Grande S

A da ne zna neko sluchajno koji ce biti zahtevi igre? Znam da ce trebati zver od kompa,ali bar priblizhno shta?

Peđa

Na Š¾alost, ne zna ni namerno  :) Pošto se igra radi u dx9 i malo modifikovanom engine-u koji je korišćen za CoD 4, pretpostavka je da svi koji mogu da igraju CoD 4, da će moći da igraju i CoD 5. E sad....na kom nivou detalja....videćemo. Siguran sam da neće napraviti monstruma kakav je Crysis  :D

eX1T

Ako mozes da igras CoD4 onda ces moci i CoD5..Jednostavno  :bye2

$tring

Quote from: eX1T on July 30, 2008, 02:30:34 PM
Ako mozes da igras CoD4 onda ces moci i CoD5..Jednostavno  :bye2

Tako i ja mislim da ce biti.

GuRuGeoRge


//LoneWolfs//kamiX

#7
Quote from: peđa on July 30, 2008, 02:32:24 AM
Na Š¾alost, ne zna ni namerno  :) Pošto se igra radi u dx9 i malo modifikovanom engine-u koji je korišćen za CoD 4, pretpostavka je da svi koji mogu da igraju CoD 4, da će moći da igraju i CoD 5. E sad....na kom nivou detalja....videćemo. Siguran sam da neće napraviti monstruma kakav je Crysis  :D

sto je da je ... takodjer i mi vukovi razmisljamo da cemo pokupovati originale ako ce cod5 biti uistinu tako dobar kao sto se najavljuje ...
isitna ... ja garantiram da preko 30% igraca sa bitanginih cod2 servera nece moci igrat i vrtiti cod5 ... bar ne na velikim fpsovima ...
pa ... otprilike ... svi koji u dimu nemogu preci preko 50fpsa .... nemaju teorije da vrte igrivost neku normalnu na cod5 ... jer ti niti cod4 nemogu igrati ...
a sto se mene tice ... zdravo mi je ravno kakvu ce grafiku izbaciti ... kad meni crysis se vrti na very high bez ikakvih zastoja i poteskoca a fraps mjeri 100-njak fpsa   :rnr :rnr :rnr :rnr

edit -
nisam znao/vidio da je otvoren topic sa requermentsima
http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=805.0

Lun

Hmm, vrlo sam radoznao da čujem koja to grafička i u kojoj rezoluciji vrti Krizu na very high 100 FPS kad ni GTX280 kao ni HD4870X2 ne mogu da pređu 50 na very high i u 1280x1024. :hmm

IronC

Dragi Lun moje grafike ga vrte preko 100 fps-a :)
U sli naravno...znas sta vec imam i to je to...heheheh koje su to azdaje niste ni svesni.... :diablo

Lun

#10
Znao sam da ćeš ti da se javiš sa Ultrama u SLI.  ;D Jel te mrzi da baciš sličicu sa GPU testa iz Krize? Baš me zanima zanima odnos min/max/average, na very high naravno. :drinks2

IronC

Ma moze...samo cekam novu sli plocu...nikako da stigne pa cu onda to namontirati a sad mogu da posaljem samo sa jednom :) mislim da je negde oko 60 fps sve an high...

Lun

Za sve one koji nisu čuli, COD5 je online, ekipa zvana Reloaded je zasluŠ¾na za prevremeni izalazak petog dela. :drinks2

[WC]=CyClops=

Baš sam igrao malo, SP super ali izgleda da se MP ne moŠ¾e igrati sa crackanom igrom. Bar mi se tako čini na prvi pogled jer ne dopušta da stvorim profil (što se u četvorki moglo). Ali coop preko hamachija je valjda dovoljno za odluku vrijedi li igra vaših novaca.

Meni je ok, ali ipak ne toliko za preorder bez da vidim koliko to traŠ¾i 'vremena' :)