News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Mafia II

Started by dexnsk, May 24, 2010, 12:56:04 AM

Previous topic - Next topic

dexnsk

Mafia II je akciona avantura,koja nastavlja pricu fenomenalnog orignala Mafia:The City of Lost Heaven.Igru razvija 2K Czech, ranije poznato kao Illusion Softworks.Igru objavljuje 2K Games.Mafia II je drama,koja biljeŠ¾i rast Drugog Svjetskog rata.Igra prati Vita Scalleta,ratnog veterana,sina italijanskog imigrata.Kako igra napreduje,Vito će se pridruŠ¾iti familiji i postaće made men.
Igra je smeštena izmedju 1945 i 1955 godine.Radnja se odvija u Empire Bayu ( grad izmedju New Yorka i San Franciska), sa uticaJima iz Čikaga i Detroita. Igra će imati mapu od 10 kvadratnih milja. U igri će biti čak i oko 50 vozila, kao i licencirana muzika iz tog doba.Igra koristi Cover sistem,tako da će te moći da se krijete iza svih objekata.

Mafia II je objavljena u avgustu 2007 godine u Lajpcigu i nekoliko puta je bila odloŠ¾ena.Zvaničano igra treba da se pojavi 24 Avgusta u Americi i 27 Avgusta u Evropi.


http://www.youtube.com/watch?v=TbfhVBB6CnU&feature=player_embedded

Darkman Ki-Ninja

Uff...SUPER  :clapping2 Igrao sam The City of Lost Heaven. To mi je bila prva igrica ovog tima  :rock3

dexnsk

Mafia II (Mafia 2)
Publisher: 2K Games
Developer: 2K Czech

Minimum System Requirements
OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2 Ghz / AMD Athlon X2 @ 2.4 Ghz
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 16 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia 8400GS / ATI Radeon HD 2400
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

Recommended System Requirements
OS: Windows Vista/7
Processor: Intel Core 2 Quad @ 2.5 Ghz / AMD Phenom X3 @ 2.5 Ghz
Memory: 3 Gb
Hard Drive: 20 Gb free
Video Memory: 1 Gb
Video Card: nVidia 9800GT / ATI Radeon HD 4870
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 10
Keyboard
Mouse
DVD Rom Drive

dexnsk

Zvanicno objavjena zahtevnost.

MINIMUM
-  Operativni System: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
-  Procesor: Pentium D ilior AMD Athlon 64 X2 3600+ (Dual core) ili jači
-  RAM: 1.5 GB
-  Video kartica: nVidia GeForce 8600 / ATI HD2600 Pro ili bolje
-  Mesto na Hard Disku: 8 GB

PREPORUCENO
-  Operating System: Microsoft Windows XP (SP2 or later) / Windows Vista / Windows 7
-  Procesor: 2.4 GHz Quad Core processor
-  RAM: 2 GB
-  Video Kartica nVidia GeForce 9800 GTX / ATI Radeon HD 3870 ili bolje
-  Mesto na Hard Disku: 10 GB

dexnsk

Demo ce se pojaviti 10 avgusta. :happy

dexnsk

Sjajna igra, steta samo sto je demo ogranicen na 15 minuta. Jedva cekam 27-mi.

DiDaN


IronC

Presao igru...dobra je...samo ja bi jos...nekako mi se kraj  nije svideo :)

dexnsk

7 septembra izlazi DLC!!! Jedva cekam, do tad cu jos jedamput da je predjem.

DiDaN

U bre Irone kad pre  :yikes:  ......nije valjda kratka  :shok

dexnsk

Ja sam je preso za 10 sati i 21 minut. I igra nije gotova DLC stize 7-moga ondnosno nastavak igre.

IronC

Nije kratka igra, igrao sam je par dana aktivno...nadam se da ce DLC da mi da priliku da opeglam onog matorca sa kraja :)

dexnsk

Quote from: IronC on September 05, 2010, 11:05:31 AM
Nije kratka igra, igrao sam je par dana aktivno...nadam se da ce DLC da mi da priliku da opeglam onog matorca sa kraja :)
Malo razocarenje DLC nece biti nastavak igre (nastavak ce biti sledece godine), vec paralelna prica i nacemo se u ulozi Jimmy Vendette.
http://www.gamespot.com/pc/action/mafia2/video/6274864

MuNzE

Ekstra igrica, presao je u toku dana, prica je doduse malo bolja u 1 delu ali opet sve pohvale. Nisam znao za taj nastavak al super ako izadje.

Stash

Ja sam sjedio pored buraza dok je igro.. prešao ju je u vremenskom roku od danas do sutra. Uvijek igra sve na hard inače.. Prije nekih tjedan dana još.. super je, ja sam isto jedva čekao da izađe da vidim kako je, ali neću igrati...
Kraj je malo nedorečen.. i kratka je igra za moj pojam... no sve u svemu, nije loše, bilo bi dobro kad bi isti proizvođači napravili još koji nastavak, ili moŠ¾da neku drugu igru u tom stilu.

Baddest

Znam da je zastareo topic al morao sam,igrao sam dvojku demo,skinuo preko stima i mogu reci da igrica kida,opravdala ocekivanja,vrh!