News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

G.prstenova

Started by VIP.er, August 22, 2008, 11:27:19 PM

Previous topic - Next topic

VIP.er

Ako je neko od vas ovo igrao i svidelo mu se neka proba sa mnom da se oproba :)
pun naziv igre je: the lord of the rings the battle of middle earth 2 ( i expanzija the rise of the witch king)



isto vazi i za:

- dawn of war dark crusade

- civilization

- stronghold crusader


IronC

Ja igram " Battle for Middle Earth " ali samo prvi deo...dvojka mi se ne svidje kao i njegove ekspanzije...kec je majka  :doc

VIP.er

Tragedijo 2. deo je bolji, jesi li uopste ga uopste igrao i expanziju za njega ?

Zver

He he he, civilizaciju igram jos od igrice koja se zvala civ i pokretala se iz DOSa, ne znam da li postoji neko ko bi mogao da mi parira u toj igri.

VIP.er

Quote from: Zver on August 23, 2008, 11:04:07 PM
He he he, civilizaciju igram jos od igrice koja se zvala civ i pokretala se iz DOSa, ne znam da li postoji neko ko bi mogao da mi parira u toj igri.
\

Ti mora da si moj odavno izgubljeni brat    ;D

IronC

Quote from: VIP.er on August 23, 2008, 02:17:13 PM
Tragedijo 2. deo je bolji, jesi li uopste ga uopste igrao i expanziju za njega ?

Jesam ali mi je mnogo bolji kec...vise volim onaj mikro iz kece nego iz ekspanzije...uz to mi je totalno naklonjen filmu sto mi se svidja extra :)

Labello

i ja sam miljenik G.P imam sva 3 dela igrice 1 i 2 igram a 3 me zeza :suicide :suicide :suicide.........2. deo igram online :rnr :rnr :rnr         P.S:Dzon-Labello JUNIOR

VIP.er


Labello

dobro ovaj witch king...... :dummy :dummy :dummy