News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Combat Arms

Started by KIKI, August 10, 2008, 02:28:53 PM

Previous topic - Next topic

KIKI

Besplatna FPS igra velicine ~450mb
http://combatarms.nexon.net/Intro.aspx

sad je skidam pa kad budem probao javim utiske

clumsy

cinimi se da ovo uopste nije lose.
lepa je grafika u samo 450 mb-a a jos FREEE  :wah

Al_Capone

Auuuuuuu izgleda super, ajde ipak neko da proba pa javi kakva je. Fast FAST
Imam paket od 7GB pa da vidim jel vrijedno skidanja  :icon_twisted: :computer

jape

I, jel radi nekome? Meni pri logovanju uvek izbaci neku gresku, #30022...

Lun

Sve je to lepo i krasno, ali koliko ja vidim ovo je još jedna navlakača tipa Ogame, Bitefight i ostalih Gameforge čudesa. Puste te da igraš dŠ¾abe da se primiš, pa onda na scenu stupaju kojekakve statistike, trka za No1, nova oruŠ¾ja i razna čudesa koja mogu samo za pravu lovu da se kupe, a ti onda da bi mogao da se takmičiš protiv nekog sa npr. dragunovim odrešiš kesu i odoše evrići a nisi ni trepnuo. Been there, done that. Hvala, ali ne hvala. :bye2

jape

QuoteFor those of you outside Nexon America’s service area (North America, South America and Oceania) who have been waiting to jump into combat, we’ve got good news: Combat Arms is coming to Europe!   

Launching a service for a new continent is no small task, so we appreciate the patience of our would-be combatants across the pond.  Stay dialed in to combatarms.nexon.net and we'll let you know as soon as we have more details!

Drill

Evo ko hoce da je skine nek u google ukuca download combat arms EU version jer ako skinete US verziju nece vam raditi izbaci ce na loginu error i nece prihvatiti,a sto se tice igre nije losa samo sto je mnogo glupo sto skupljate neke poene pa sa tim poenima kupujete puske a te puske imaju rok za upotrebu,mislim to je dobra stvar sa poenima ali od svake runde dobijate vrlo vrloo malo pa zato morate npr. da bi kupili neku pusku da vam traje 7 dana treba da igrate comab arms jedno mesec dana ovako bez prekida e zato je po meni to glupo malo a default weapon ubija iz celog sazera pa mislim stvarno.....

~LoneWolfs~Extreme

neka neko proba ako je dobro pridruzujem se :yahoo