News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

NOVI GARAGE SERVER (od danas)

Started by $tring, August 30, 2008, 03:19:01 PM

Previous topic - Next topic

Kako bi ste zeleli da GARAGE SERVER izgleda?

Smoke (jedna sotka) + Timer grenades
15 (41.7%)
Smoke (jedna sotka) + Normal grenades
6 (16.7%)
No smoke + Time grenades
11 (30.6%)
No smoke + Normal grenades (ovako kako je sada)
4 (11.1%)

Total Members Voted: 31

Voting closed: September 16, 2008, 03:19:01 PM

$tring

GLASANJE JE ZAVRSENO....

Garage od danas :
jedna sotka, jedan smoke i timer grenades.


Glasajte kako bi ste zeleli da GARAGE server izgleda. Bilo je predloga da se na garage server stavi PAM mod, ali mislim da GARAGE server treba da ostane kakav jeste - server za ljude koji tek uce COD2. Main sa PAM mod-om je za igrace sa iskustvom i one koji vole teze pucanje, odnosno preciznije pogadjanje. Iz tog razloga mislim da ne treba da stavimo PAM na GARAGE server.

Ovim glasanjem odlucujete kako ce GARAGE server izgledati u buducnosti.

Ukoliko ima dima, tada je dozvoljena samo jedna sotka. Time grenades, znaci da bombe imaju timeing, odnosno da vam kucaju u ruci dok drzite bacanje bombe - kao sto je nekad bilo.

Poluvreme je nemoguce namestiti na GARAGE serveru, posto koristi Powerserver MOD.

Glasanje mape nisam ni stavio u ovaj VOTE, posto verujem da svima to odgovara.... ;)


Podpredsednik

Vidim da vecina glasa za prvi predlog, ja sam glasao za zadnji. Meni su bolesne te bombe sa tajmerom, vise se gine od njih nego od metaka!

zlenzlla

Predsednice, bices nadglasan!  :yahoo


:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

VIP.er

Iako nikad ne igram na garage, i ja sam glasao, i to za predlog broj 2, on mi je najrealniji, tako se skoro svuda igra

Podpredsednik

Ma moze i 2, samo me malo nervira bagoviti dim!

Paradox

Mnogo volem tajm granejd i igracu na garazi samo zbog toga, sa ili bez dima svejedno  :happy

husky

Ko oce dim i normal grenades ima main. To i je poanta, da nije bas fakin sve isto. Cini se da timed prevladavaju glatko. Oko dima se jos vodi borba.  :awm :camper

zlenzlla

A do kada traje ovo glasanje?  :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

$tring

September 16. Taman kad se vratim sa mora.... pa namestim kako ste izglasali! ;)

gad

Timing bombe za stekare,a dim za jos vece stekare

Nina

Quote from: string on August 31, 2008, 03:57:10 PM
September 16. Taman kad se vratim sa mora.... pa namestim kako ste izglasali! ;)


Ajde lepo se provedi i posalji razglednicu  :wink:...a mozes i jednu flasu sa malo morske vode za one koji ove godine nisu videli more  :wink:

$tring


Leeman3

LM, nakon uvodjenja PAMa na main (napokon), igranje na garazi postaje sve besmislenije. Gine se prelako, dima nema, a ni snipa. Kada nema ekipe na mainu, odem na garage, ali izgubim volju za igranjem za 15mina. Ne slazem se da to treba da bude server za ucenje. Da se ne lazemo, ovo je matora igra, pa koliko mislite da ima novih igraca koji ce da igraju COD2? Drugo, ako ce da uce, neka odmah uce na PAMu, jer sta im vredi powermod kad posle dodju na main ne mogu vola da ubiju??? Trece, cetiri public servera (ne racunam war servere) od kojih su aktivna 2 (ili 2,5 sad ce se javiti VIPer za TDM) je bespotrebno. Glavni MAIN server treba da ostane ovakav kakav je. Alternativni, GARAGE server neka bude Extreme mod, a treci neka bude S&D (ili TDM, mada se S&D igra na cb). Meni se licno Extreme mod jako svideo, a nisam jedini u tome. CTFB ima svoju draz, teze je, nema zrtvovanja i skok na flag po svaku cenu. NOVE MAPE su nesto sto mi duze vreme fali, cinovi su super, oruzja manje vise.

String, seti se kako je bilo u slucaju MAINa, jako si se dvoumio za PAM, a sad je ispalo super. Nemoj ispunjavati zelje svima, postavi stvari onako kako bitangama odgovara, drugi ce se prilagoditi.

zlenzlla

Quote from: Leeman3 on September 04, 2008, 10:37:21 AM
LM, nakon uvodjenja PAMa na main (napokon), igranje na garazi postaje sve besmislenije. Gine se prelako, dima nema, a ni snipa. Kada nema ekipe na mainu, odem na garage, ali izgubim volju za igranjem za 15mina. Ne slazem se da to treba da bude server za ucenje. Da se ne lazemo, ovo je matora igra, pa koliko mislite da ima novih igraca koji ce da igraju COD2? Drugo, ako ce da uce, neka odmah uce na PAMu, jer sta im vredi powermod kad posle dodju na main ne mogu vola da ubiju??? Trece, cetiri public servera (ne racunam war servere) od kojih su aktivna 2 (ili 2,5 sad ce se javiti VIPer za TDM) je bespotrebno. Glavni MAIN server treba da ostane ovakav kakav je. Alternativni, GARAGE server neka bude Extreme mod, a treci neka bude S&D (ili TDM, mada se S&D igra na cb). Meni se licno Extreme mod jako svideo, a nisam jedini u tome. CTFB ima svoju draz, teze je, nema zrtvovanja i skok na flag po svaku cenu. NOVE MAPE su nesto sto mi duze vreme fali, cinovi su super, oruzja manje vise.

String, seti se kako je bilo u slucaju MAINa, jako si se dvoumio za PAM, a sad je ispalo super. Nemoj ispunjavati zelje svima, postavi stvari onako kako bitangama odgovara, drugi ce se prilagoditi.



Sto se tice Garage u Extreme modu, videlo se koliko je bio posjecen. Skoro uvijek poluprazan, a kad ima ljudi na njemu to su uvijek isti. Zasto praviti nove Extreme server kad vec postoji jedan. Koji je UVIJEK prazan. A odkad je vracena Garaza na staro, uvijek je puna. Kako sam primjetio zadnjih dana vise ljudi igra na garazi nego na Main-u.
Sniper je suvisna stvar. Po meni ga treba izbaciti. Ko voli takve puske ima na raspolaganju kar98k, mosin-nagant, lee... Sa tim puskama se moze isto tako dobro igrati ko zna.

Pozdrav za Leeman3-a


:rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr

Leeman3

Promasujes poentu, Garage server je postao noob server. Svaki igrac, iskusniji ili ne, treba da tezi da se poboljsa. Igrajuci na Garage serveru u ovom njegovom obliku nista se ne postize. Dobri igraci su uvek prvi i kidaju ostale, losiji kampuju negde i nista ne uce. O tome se radi. Neces dici kvalitet igre na serveru, a to bitangama kao klanu ne odgovara. Bolje da imas kvalitet, zbog CB i ostalog. Jako se lako ubija protivnik, to je problem. Pa pogledaj malo Main i napravi paralelu. Ako ces da napravis siguran kill na Mainu moras da budes precizan i siguran. Ovako te neko karabinom skoro ni ne pogodi, a ti mrtvav. Probaj to na PAMu. Ja sam licno promenio taktiku svoje igre zbog PAMa. Uvek sam igrao sa kar98 i Lee karabinima jer sam lako ubijao i sa daljine i otfrlje iz blizine, na powermodu. Sad su u igri samo sotka, tompson, mp44 jer sa mojim netom i kompom iz karabina ne mogu da ubijem nikog ko se pomera.

Dakle i ti bi trebao da tezis vise da igras na PAMu. E sad posto je vise slabijih igraca nego onih drugih oni ce uvek puniti prvo Garage server, pa ti Main zvrji prazan do nekog vremena. Zato i predlazem da se Garage noob server ukine. Ostavi Main, kao drugi ubaci Extreme (jer ima opet malo stiva da se uci, nove mape, oruzija, cinovi), a treci neka bude S&D. Potpuno ste inertni kad treba nesto noovo da se uvede ili ne daj boze nauci, proba, usavrsi. Najbolje Toujane & Matmata forever server.......

Voleo bih i kada bi se bitange malo ukljucile i izjasnile. $tring je na moru, a ostali???

Dalje, kada ce ta legalizacija??? Da ne bude da smo kupovali key-eve za dzabe. Da ne spominjem koliko to olaksava borbu protiv cheatera. Key-ban i nek se ceska.

VIP.er

Kratko i jasno- ili izbaci garage, ili, jos bolje, stavi i na garage PAM, razloge je rekao leeman umesto mene, delim njegovo misljenje, a sd ili tdm svejedno, probaj opet sd sto se mene tice

out

gad

Time grenades+dim i jedna sacma kao sto je i prije bilo

zlenzlla

Quote from: Leeman3 on September 05, 2008, 03:17:45 PM
Promasujes poentu, Garage server je postao noob server. Svaki igrac, iskusniji ili ne, treba da tezi da se poboljsa. Igrajuci na Garage serveru u ovom njegovom obliku nista se ne postize. Dobri igraci su uvek prvi i kidaju ostale, losiji kampuju negde i nista ne uce. O tome se radi. Neces dici kvalitet igre na serveru, a to bitangama kao klanu ne odgovara. Bolje da imas kvalitet, zbog CB i ostalog. Jako se lako ubija protivnik, to je problem. Pa pogledaj malo Main i napravi paralelu. Ako ces da napravis siguran kill na Mainu moras da budes precizan i siguran. Ovako te neko karabinom skoro ni ne pogodi, a ti mrtvav. Probaj to na PAMu. Ja sam licno promenio taktiku svoje igre zbog PAMa. Uvek sam igrao sa kar98 i Lee karabinima jer sam lako ubijao i sa daljine i otfrlje iz blizine, na powermodu. Sad su u igri samo sotka, tompson, mp44 jer sa mojim netom i kompom iz karabina ne mogu da ubijem nikog ko se pomera.

Dakle i ti bi trebao da tezis vise da igras na PAMu. E sad posto je vise slabijih igraca nego onih drugih oni ce uvek puniti prvo Garage server, pa ti Main zvrji prazan do nekog vremena. Zato i predlazem da se Garage noob server ukine. Ostavi Main, kao drugi ubaci Extreme (jer ima opet malo stiva da se uci, nove mape, oruzija, cinovi), a treci neka bude S&D. Potpuno ste inertni kad treba nesto noovo da se uvede ili ne daj boze nauci, proba, usavrsi. Najbolje Toujane & Matmata forever server.......

Voleo bih i kada bi se bitange malo ukljucile i izjasnile. $tring je na moru, a ostali???

Dalje, kada ce ta legalizacija??? Da ne bude da smo kupovali key-eve za dzabe. Da ne spominjem koliko to olaksava borbu protiv cheatera. Key-ban i nek se ceska.

A sa druge strane, mnogi su dosli ovde samo da se zabave. Mnogima nije bitno jeli to pam ili powermode. Slazem se sa tobom sto se tice toga da je Garage mnogo laksi i da te jako lako ubiju. Meni je bolji main, naravno. Jedino sto mi smeta na main-u jesu snajperi. Nadje se jedan dobar igrac koji se usteka negdje i nema dalje. A rijetko ko nosi sacmu da baca dim.

Kada ce kegalizacija i kako mogu da nabavim Key?

Leeman3

Quote from: zlenzlla on September 05, 2008, 09:08:45 PM

Kada ce kegalizacija i kako mogu da nabavim Key?


Obrati se sinisi, 10 eura kod njega u svabiji.

zlenzlla

Ok. Mada ce biti lutrija njega uhvatiti.  :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr :rnr