News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

CTF turnir napokon na CBu

Started by MakiMDSS.rs, June 21, 2012, 09:47:43 PM

Previous topic - Next topic

MakiMDSS.rs

Sve o turniru na ovoj stranici - http://clanbase.ggl.com/news_league.php?lid=12813

ajde da sastavimo 2 - 3 ekipe i da igramo a ?

Kordoba

Temu je otvorio Jape...
Nego jel dolazis na lan sutra?

MakiMDSS.rs

E nisam video samo sam uleteo od zelje da igramo ... sto se mene tice ja ne mogu pre 22h imam obaveza na treningu

DiESEL. and smrT

PRIJAVLJUJTE SE MOMCIE STO VISE DA SAKUPIMO EKIPA : )

Staljin

pohaxat ce vas i onda cete opet pizdit

DexonDee

grupa VOZD  crveni

1. Gagi
2. Maki
3. Lag
4. Siki sa Tajlanda
5. Red Cell

grupa VOZD  plavi

1. Inox
2. Energy
3. Mamba
4. Toto - ako bitange dozvole
5. Tuti

grupa VOZD  crni


1. Bulls Eye
2. Vitez koja
3. Sith Lord
4. Kovac
5. Spy 18
rezerve: svi ostali

Ekipe podlozne promenama

MakiMDSS.rs

paranoic Team

Manager - MaKi (ja ne igram sa njima da ne bude zabune ja sam ih samo skupio da igraju)

1.Evilman
2.Shomi
3.Shomy
4.Mare
5.Andy
6.Justluck
7.Aya

DiESEL. and smrT

#7
Quote from: Staljin on June 22, 2012, 11:53:46 AM
pohaxat ce vas i onda cete opet pizdit



Phahahahahaa ahahhahha dal ce ?

team iNFINITY

DiESEL
hurw
mlazzje
mr.pof
fasteR
+
adobog
latic
kaYZer
slaMka
smrT

rocCkyY
swalker
mRaa
wata


:D
:tease



' k e r r

Ris jel ti tvoji vrapci igraju CTF ?  :rofl

hardwell.


DiESEL. and smrT

#10
Quote from: kerr on June 23, 2012, 09:33:40 PM
Ris jel ti tvoji vrapci igraju CTF ?  :rofl


MA NE NEVERUJEM OVO SU TI SVE SD IGRACI,NEBRINI NISAM JA VAS ZABORAVIO :)

IGRAT CE DRUGA EKIPA STO ZNAJU IGRAT CTF TO SU VEROVATNO OVI IGRACI

ADOBOG-surFF(m1,mp44)
dzekiii(scope forever)
term4(sotka)
diesel-rIs(car89,m1)
kaYZer(m1,mp44)
+
latic(sve zibo)
naravno kerr
iii ludi brat smrt

ti bi igraci trebali igrati ako ih  nekad nebude igrat ce ovi gore svi su ti oni igrali nekad ctf 2-3 godine pa presli na sd :)

ako si nabavio org,igrat ces i ti naravno ti i smrt zaraznici ctfa nek vam se zelja ostvarila mene on smara oce da igra pa bog ahahahahhah :)


' k e r r

Ma zezam se ja malo :)
Necu ja igrati
posto nisam u Srbiji a vracam se za jedno 2 meseca :)
Taman malo da se zazelim cod-a :)

DiESEL. and smrT

ma neigramo ni mi mislim ja i brat nikako,on ce pocet opet igrat ko lud svaku vece a ja nevjerujem mozda ovako kad budu neki cupovi i ta sranja i odigrat 2-3 cb a uvece i to je to moras brate malo u kurvanje nemos celi zivot samo coda igrat Hhahahhahaha,a dok se naj**** pic** onda se vratim svaki dan .

ToTo

Maki je uneo malo zabune. Ovo je CB cup i ne treba ovde da ostavljate nikakve prijave, vec ko zeli moze se prijaviti na linku iz prvog posta.

MakiMDSS.rs

Toto uleteo si zbunjen ? oni su samo napisali koji ce im sastav igrati tamo na CBu aaaahahah ludi toto :) odavno su se oni prijavili na CBu da igraju ...

Toto zbunjeni :)

DiESEL. and smrT

reci mu maki reci ahahhhaahhahahah dozovi matorog pameti  :whip3: :whip3:  :D

Sta je s bitangi niko se ne prijavljuje ni nozeva nema,hajde skupite kakvu ekipicu da nas ima vise odavde :)

MakiMDSS.rs


DiESEL. and smrT

;) svedno ko god se prijavi osvojit ce oni la mafia hahahahaahah :) ljudi jedva docekali

MakiMDSS.rs

Kad su haxori ... cuo sam da na lanu ne znaju ni 50% da igraju tako :) Polufinale - grupa VOZD vs bitange | La Mafia vs Nuestra Familia

Finale - grupa VOZD vs La Mafia

ahahah u 100 evra se kladim :)

micko

ctf :bad2...ali pitacu momke dali zele da igraju,mada cisto sumnjam!!! :drinks2

DiESEL. and smrT

#20
mozes samo sanjat da ce biti tako ahahhah pogledaj koji su klanovi sve ljudi ctf sto igraju haj da si reko za nas pa et postoji mogucnost :D

oo vidi prijavili se neka neka dogurat cete vi daleko ;)

MakiMDSS.rs

Znas kako ris nama nije potrebno da dovlacimo igrace da bih nesto uspeli ... Tako da CU do finala :)

I nikad nisam znao zasto se neko kurci nekom ekipom a on nije zaigrao ni jednom sa njima POENTA ? low sam al neka neko drugi igra za moju ekipu a ja cu da skuplajm medalje ...

DiESEL. and smrT

cuj to nikad nije igro snjima ??? jesi ti mozda ? salim se nikad se nezna koji ce tim dobiti vidis koji su ima ekipa ko mrava bolan iskuliraj hehe :)

A TO SI DOBRO REKO JA SAM LOW AL BITNO JE DA DOBRI IGRACI IGRAJU A JA CU DA SKUPLJAM MEDALJE   :D  :thumbdown

MakiMDSS.rs

nije niko reko da si low ... nisi skontao poentu ... ne kurci se tudjim uspesima peharima i medaljama kad ti nisi zasluzan za to ... kad porastes skontaces :P

ja ako dobijem turnir ja cu ga dobiti jer sam igrao ja a ne neko za mene i moju ekipu ... nikad se nisam kuracio tudjim uspesima vec samo svojim i vlastitim ... a i imam sa cime 3 ESL cod4 kupa , 2 CB cod4 kupa , 1 Dignitas CoD4 kup , ESH 2 CoD4 kupa  .... i da ne nabrajam to je uspeh odigrati sa 5 igraca i uraditi to pritom i ti igrati u sastavu ... a to sto ti radis je smesno i zalosno ali iskreno ...

nemoj me shvatiti za ozb nema nista protiv toga svako ima svoju cast i znanje ... ja sam samo iskren sa moje strane gledista ...

a da se skupimo na lanu sve te ekipe veruj mi da bih lFamiglia , grupa VOZD i bitange bile medju top 8 ekipa ... a jedna od ovih ekipa bih i osvojila ... JER JEBENO CEO ZIVOT IGRAJU CTF!!!

DiESEL. and smrT

#24
ma jebaiga nisam skonoto kakvim medaljama se ja kurcim ?  :facepalm:

famiglia je bila nekada dobra a vec odavno je prsla kao i vecina klanova,skil im je verovatno opao sa 7-8 na 2-3 jedino ovi nozevi sto igraju malo cesce ;)

MakiMDSS.rs

Nemoj da te to vara ... momci igraju i to dobro u lF a noooz ne igra ctf ...

btw nemoj da se ljutis malo podizem atnosferu oko kupa ... ocu ljute warove :P

DiESEL. and smrT

ma kakvi oni nema vise ljeba od njih ahahahahha dok je igro samuel on je bio bog za sve ;)

ma fakaj se ahhahaahahaahhhaha joj sto bi volio da dopanemo svama ih ih :)

MakiMDSS.rs

A jesi naseo na foru a a a a a jesi jesi ... omasti guzove za CB :)

DiESEL. and smrT

kakvu foru a a a a a a ahahhahhah ?

MakiMDSS.rs

znas ti dobro ahahahah reko ti toto da ce da te  :whip3: jer on voli male decake  :party2  :baby

DiESEL. and smrT

#30
phahaahahaahahhahhahahahahhaa uuuu uuuu sve me strah mozete me obojica povuć ahahhahaahhaahahha,nisam ja mali imam 17 godina stoga psss dok vas nisam isprebijo ahhahahahahhahahahh

evo vam ga sad  :tease :tease :tease :tease :tease      :D :D :D :D :tease :tease :tease :tease :whip3: