LAN 25.03.2012. godine, //bitange// - grupa VOZD

Started by Kordoba, March 25, 2012, 11:52:55 PM

Previous topic - Next topic

Kordoba

String, zamolio bih te da postavis sve sto obicno postavljas, tj statistike...
i zamolio bih  Vas bez onih komentara tipa: nismo u najjacem sastavu, Citadelu nije radio komp (sto je istina, ali nije izgovor), Dexon se previse stekao, Maki vidi kroz dim (to isto radi i Leeman), Slani nije igrao dva meseca itd...
Mi Vas volimo, bas Vas volimo, uostalom ko sto uvek i navedem i mi smo bitange, ali moramo malo da vas provociramo, da se uozbiljite najzad...  :tongue2

don_gagi

Jel za vas igra(o) onaj leeman3 od proslog puta, il kako se vec zove?   :tongue2

Jacⱪ Sparroⱳ™

#2
Na ovonedeljnom lanu zastava Grupe VoŠ¾d se vijorila na srednjem/najvisem koplju?

Sad ce ih String postaviti, cim se probudi, ili su mu statistike ispale negde usput  :D

Mr.Hyde

 meni ovo prozivanje smrdi na neke batine... ?  :||

Citadel of Pain

Nije fer! Dexon vidi kroz zbunje!  ;D  :P



shotka nam je problem kada ne dodje ovaj sto lupa iznad glavom u zid (a i treba), nadam se da se sledeci LAN vracam svojoj standardnoj poziciji...bravo vozd bitange, nismo sansi imali  :ok2

Leeman3

po meni dobar lan, fino smo se ispucali  :punk

iako rezultat nije u nasu korist, ne osecam da smo dobili batine kao vozd prosli put  :P

dali smo sve od sebe, ali po obicaju nismo se pridrzavali taktike, pa nam je dexon dosao glave, a i generalno smo vise bili u defend postavci

@gagi ne moram ja snipom, za tebe dovoljan kundak

gg u svakom slucaju, vidimo se iduci vikend (vi na spratu  :D)

SALTSTONE

    Dexon je najbolji igrac svih vremena  :worth   Bravo i za ostatak Vozda, gg  :drinks2                                                                               Inache jako mi je bilo krivo sto kada sam sisao dole, nisam imao kome da pruzim ruku i reci hvale posle 5 sati ratovanja u odvojenim prostorijama, ali sva sreca pojavio se moj kolega String koji me pokupio ko siroce na stanici i odveo do Nizdine kocije  :down
    Vidimo se  :mahanje

Lag

ja nikad loshije igrao ali sam se zato nabacao smoukova kao pravi momak :D

DexonDee

Odlicno druzenje drago mi je da smo se lepo druzili :)

Vidimo se sledece nedelje :)

DexonDee

#9
Izvinjavam se svima ali nesto sam i ovaj put zaboravio poneti i uvek zaboravim a ako moze neko da me poseti bio bi mu zahvalan...

Posto svi znate da se ja stekam i meni nije dosadno bas mi zanimljivo :) ali zaboravim svaki put da kupim kikiriki kuglice :) tako da bi molio nekoga da me poseti sledeci put da kupim i da jedem i da se stekam i cekam moje bitange na nisanu :D

VIDIMO SE LEGENDE :)

Ako neko ne zna o cemu pricam evo i slika :D


Mr.Hyde

 Tebi treba ćilimče, ili neka krparica da se ne preladiš na spawnu.
I btw, sreća tvoja što se mape igraju na dva poluvremena pa imaš priliku da vidiš velelepnu arhitekturu na drugoj strani mape...  :facepalm:

Lag


Mr.Hyde

  Ne znam što bih ja bio frustriran, ja nisam bio tamo, nisam igrao....

DexonDee

Uh ne znas kako je u onom zbunju krpelji bube ajoj tesko je veruj mi ali moram da se zrtvujem za tim :) VOŠ½D JE ODAVNO STIGAO ENO KASAPI PO MATMATI

Citadel of Pain

Quote from: Lag on March 26, 2012, 04:00:01 PM
ne slushaj ih dexone, samo su frustrirani..

Ma boli Dexona patka.. i tebe sam procenio kao srodnika po dontgiveafakovanju...covece ono od prosle nedelje me iznenadilo  :o
Za ove ostale je kasno, al' ti si imao takav potencijal covece, zen potencijal, i to bez kolicina meni potrebnih za to stanje distance :icon_eek:


Zato je Dexon




Njegov um je kao okean, postigao je savrsenstvo i jedinstvo sa svojim unutarnjim štekom.

MakiMDSS.rs

Trebali ste cuti samo dole kad sam izvuko jedno 10tak no scope i jump shoot-ova kako lag reaguje :) znaci ja sam spasio jedno 3 zastave tim nacinom i na matmati kako sam skocio sa zidica preleteo bukvalno 10metra skokom i stao u zaklon a pritom samo pucao u jednom pravcu i ubio nekoga a nisam ni video koga ... brutala sta sam ja pogadjao bez nisanjena :)

ali bilo je dosta neizvesno :) iako smo petarde bacali na svakoj mapi :) vidimo se nadam se sledece nedelje .

DexonDee


Kordoba

#17
Cemu prica - statistike sve govore !!!
to sto sam poslednji bio je deo nase strategije - vicem i ginem a oni rad svoje...
nastavljamo u istom ritmu!