News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

PROBLEEEEEEM POMAGAJ TKO ZNA

Started by Staljin, May 11, 2008, 12:11:48 PM

Previous topic - Next topic

Staljin

iMAM NJESRA,sa codom. Ovako,kada u igri pritisnem alt+tab i recimo zelim se prebaciti u dr sobu ts-a(znaci ne idem na quit nego,ono....),sve ok,prebacim se i onda  dolazi do sranja,kada se ponovo trebam vratit u igru.Totalus mi zabloka komp i GUD BAJ. Probao sam pono install igru i nista se ne mijenja. Prije 4 sam dana install nove windowse i stavio nove drivere za gaficku i sve je to 3 dana radilo dobro te najednom piz......I malo malo pa mi u igri zasteka,ali samo na kratkO. Aj pomagajte tko zna. Fala.

[WC]=CyClops=

Ali imaš SLI, ovo se zna događati s nekim verzijama drivera. Mada svašta moŠ¾e biti.

Ja bi na tvom mjestu definirao bindinge za TS za prebacivanje po sobama, mutanje sebe, drugih, itd...
Onda više ne moraš iz igre za takve stvari. Znam da nije potpuno riješenje tvog problema, ali bar je napredak :)

Staljin

e bas si mi pomogao :) al hvala na savjetu.

Podpredsednik

Postoji patch za taj problem, mislim da ga mozes skinuti na www.filefront.com, mada mozes da probas drugom kombinaciom tastera da spustis igru u taskbar, pritisnes i drzis WINDOWS taster i pritisnes D.

Zver

Pa komanda show desktop ce mu proizvesti potpuno isti efekat kao i komanda alt+tab, u 90 posto slucajeva kada komp prelazi iz 3d rezima rada u 2d rezim rada dolazi do problema jer 3d rezim rada ostaje u prozoru u taskbaru, resenje jeste da se naprave shortcut keyevi za pokretanje ts, konektovanje na ts i komanda next ts room i vise nemas problema.

Probaj sa programom Hotkey master, mislim da za njega mozes da snimis macroe, znaci bukvalno ukljucis snimanje u programu, odradis konektovanje na ts i odredis kojom kombinacijom tastera zelis da ti se ta komanda ponavlja.

Staljin


Muadib

Quote from: Zver on May 11, 2008, 11:23:13 PM
Probaj sa programom Hotkey master, mislim da za njega mozes da snimis macroe, znaci bukvalno ukljucis snimanje u programu, odradis konektovanje na ts i odredis kojom kombinacijom tastera zelis da ti se ta komanda ponavlja.

Kupi G15 tipkovnicu pa isprogramiraj sve komande na dodatne tipke :)

Imas odmah tipku za praviti macro, ne trebas program ;)