News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Trening Mecevi CoD2 CTF Reprezentacije Srbije

Started by Spinx!!, September 19, 2010, 10:14:04 PM

Previous topic - Next topic

Spinx!!

CoD2 CTF Reprezentacije Srbija je pocela sa treninzima. Evo meceva koji su do sada odigrali:

Spinx!!


Spinx!!

Ex1mplE - Srbija     18 - 11 ( 4 - 5, 14 - 6 )




Mec koji je izgubljen samo zbog pinga....Velika razlika u pingu dovela je do poraza a po igri momci su odigrali na zavidnom nivou.

Spinx!!

#3
Srbija - [dragoni]     28 - 8 ( 14 - 6, 14 - 2 )



Spinx!!

#4
Srbija - {NADF}     52 - 0 ( 19 - 0, 33 - 0 )



Grande S

Jako teshko beshe za pogoditi choveka,strashan lag...  :icon_grrr:...ko i uvek,al jebesh ga,mi smo izgleda jedini koji josh nisu navikli na to...
Mada i repka igra lepo,odlichno su postavljeni,uvek je tu neki igrach da pomuti planove... :clapping2
Mogli bi za vikend da se organizujete,pa da dodjete do Matrixa,pruzhicemo vam mnogo bolji trening... :hmm

Spinx!!

#6
Quote from: Grande S on September 20, 2010, 09:38:56 AM
Jako teshko beshe za pogoditi choveka,strashan lag...  :icon_grrr:...ko i uvek,al jebesh ga,mi smo izgleda jedini koji josh nisu navikli na to...
Mada i repka igra lepo,odlichno su postavljeni,uvek je tu neki igrach da pomuti planove... :clapping2
Mogli bi za vikend da se organizujete,pa da dodjete do Matrixa,pruzhicemo vam mnogo bolji trening... :hmm

ceo sastav ne verujem da ce moci da dodje jer u nedelju imaju obaveze i zakazane warove, ali ocekujte uskoro da cemo se lepo druziti i igrati :D

Zver

Quote from: Grande S on September 20, 2010, 09:38:56 AM
Jako teshko beshe za pogoditi choveka,strashan lag...  :icon_grrr:...ko i uvek,al jebesh ga,mi smo izgleda jedini koji josh nisu navikli na to...
Mada i repka igra lepo,odlichno su postavljeni,uvek je tu neki igrach da pomuti planove... :clapping2
Mogli bi za vikend da se organizujete,pa da dodjete do Matrixa,pruzhicemo vam mnogo bolji trening... :hmm

Ja ne zelim da ulazim u polemiku, ali mi jednostavno nije jasno, kakav vi to lag spominjete?, kao sto vidim pingovi su vam na istom nivou kao i protivnickoj ekipi, ako je samo stvar navike, odigrate lepo nekoliko war-ova i naviknete se. Jer nema razloga da laguje u indjiji, a da je u novom sadu, backoj topoli itd dobra konekcija.......

Grande S

Ping nije Lag...ping je ok...ali kad chovek nece da primi metkove i kad ne mozhe normalno da se nishani u telo i pogodi u telo,nego mora da se puca ispred choveka...po meni je to teshki lag...aj da se desi s vremena na vreme,pa da kazhesh aj nekad,ali konstantno,to vec predje u nerviranje i samo popizdim i izgubim zhelju za igrom,josh davno sam rekao da necu igrati online war,ali eto sinoc sam hteo da isposhtujem repku pa smo igrali,al sad je stvarno gotovo sa mojim online war-ovima,nemam zhivaca,bice mi dosta jednom nedeljno pucanje u LAN sa Bitangama i Vozdom...
Ovo je samo moje lichno mishljenje,mada ne verujem da su moji ostali chlanovi daleko od istog...

VIP.er

Mislim da Rade upravo to i hoce da kaze, od svih klanova vi ste bukvalno jedini koji hronicno odbijaju da igraju online - zbog LAGA ?!?  Niko ne kaze da ne laguje, laguje - ali laguje svima, ali vi ste jedini kojima to smeta do te mere da uopste ne zelite ni da se okusate ( osim evo ovog izuzetka ), cak i na pingu 30 ( koji imamo i svi mi ), sta bi bilo na 60 pingu. Nije poenta biti dobar u idealnim uslovima sa pingom 5-10, nego biti dobar kada su uslovi neidealni, da ne kazem losi.
Slazem se sa Radetom, posle najvise 3-4 nedelje online igranja, ne biste vise ni primecivali, ali ok, vasa stvar vasa odluka.

Grande S

Kao shto rekoh,govorim u svoje ime...
A mene to stvarno iritira taj lag,jer sam jednostavno navikao na idealne uslove na nekim drugim serverima i ne mogu da se patim,pokusham na MAIN i MAIN 2,al izdrzhim jednu,dve mape i samo se iznerviram i batalim...jbg...moj problem...
A shto se tiche repke igraju lepo i msm da mogu daleko dogurati,srecno,pa da  :drinks2 kad osvojite!!!

[dragoni]Tang-su

Pa nije bas realno da covek sa flagom prelazi ulicu dok ti stojis od njega 5 metara i praznis ceo sanzer metkova u njegovo telo a svi ti metkovi prolaze iza njega,kao da kasni slika...o tome mi pricamo!!!Ja nekad igram i na serverima sa 90 ping,ali kad nanisanim u coveka sa snajpom na udaljenosti od 40 metara,i to dok se covek krece...kad opalim u njega,on padne,a ne zavrsi metak iza njega...

Zver

Momci, jel vi to igrate na 56k modemima ili je u pitanju ADSL, jer ako je u pitanju ADSL, svi smo u istim govnima. Nemojte da iz rukava povlačim onu staru narodnu: rdjavom qrcu .......

coper

samo mogu da dodam da sam takodje bio lan igrac i da kada sam presao na servere od bitangi nikad mi nista nije smetalo, taj lag jednostavno ne primecujem... pa jbte skoro smo igrali neki mix (budaletine i bitange ) sa madjarima na njihovom serveru, ping mi je bio 240, a sa snajpom sam napravio 40 suvih killova.. jednostavno sve je stvar navike, neko se navikne pre neko kasnije ali voleo bih da dragoni dolaze cesce na main2 jer mi se svidja kako igraju i razmisljaju... igra bi sa vama bila naprednija.. toliko od mene  8)

MakiMDSS.rs

ok su ekipa al se mnogo izvlace :D smeta ovo smeta ono , lan je lan , net je net i ime samo 10% razlike ( mod je isti , igra je ista , ping je 20max a na netu 30max , kompovi su slicni kao i sto imamo kod kuce izvlace 250 , jedino nije isto kao kad ste u svojoj sobi i svojoj fotelji ) ko zna da igra na netu zna i na lanu to se dokazalo mnogo puta do sada . svako moze uvek da izgubi pa i najbolje ekipe na svetu .

zivi bili i igrali jos warova protiv dragona sto na netu sto na lanu , idemo dalje :D