News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

LAN 4 FUN #5

Started by $tring, August 15, 2010, 10:10:37 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Odigran je jos jedan LAN 4 FUN prijateljski war izmedju Dragona i Bitangi

http://picasaweb.google.com/beg.goran/DragoniLan4Fun5

http://217.26.212.20/stats/pub/themes/bismarck/index.php?config=war020.php

Bitange vs Dragoni (32:14) ... Poslednja mapa je bila vodjstvo Dragona od 6:3, ali su nazalost predali mapu.... :)

Burg           11:1
Toujane       5:4
Carentan      7:5
Matmata      9:4
Downville     3:6

Vidimo se i sledece nedelje ako se izdogovaramo...  :thankyou


Tomo_SU


Grande S

E dobar mech Bitange,bogami ste nam debelo vratili za onaj prethodni poraz,al bice josh pucanja... :super

Spinx!!

#3
xaxaxaxaxa
dragoni napokon polozili oruzje....posle 3 lan party-ja dozivese ubedljiv poraz

Cestitke BITANGE moje, dragoni cestitke i Vama.......

                    SEMAFOR

//bitange// - [dragoni]
                 1 - 3

Grande S

[quote

                    SEMAFOR

//bitange// - [dragoni]
                 1 - 3
[/quote]
:super

Mada zaboravih da pohvalim Japeta,stvarno je dechko odigrao mech odlichno  :clapping2  i bio vam je pola ekipe,bilo bi vam bolje da se potrudite da vam dolazi na svaki LAN jer bez njega teshko da mozhete bilo shta...
I ako bude tako igrao za repku daleko ce dogurati... :hooray:

PICAj3La

jupiii jeeej :) nemam ja nista protiv dragona, naprotiv.. al drago mi je da ste konacno izgubili od mojih bitangica!:))))

kordoba

#6
Cestitam Bitangama !

@ Dragoni
Kakve veze ima Jape ili Ne Jape ? Onda bi trebali da kazemo da ni Vi niste bez onog jednog igraca japanskog imena nista posebno ?!?!  8)
Vas niko nije delio kada ste pobedjivali... A video sam da su nedostajali Picajzla i Mykel... Tako da i nije bila najjaca postava, po mom misljenju...
Pobeda je pobeda, neko zablista neko ima losu noc... Zato igraju timovi...

Odlicni ste Vi, nema tu greske, samo nemojte da se pogordite sada. I VOZD ce da Vas oguli jednog dana, samo su nam sada svi na visinskim pripremama... Treniraju :whip3:

Grande S

Pa u pravu si Kordoba,mi bez tog "japanca" ne mozhemo da igramo,mi za razliku od Bitangi igramo stalno u istom sastavu (sem juche bez Bane) i kad jednog nema odma stvari ne shtimaju,ali nemam ni najmanju nameru da se na bilo shta vadim,samo sam zheleo da pohvalim Japeta jer ipak ti nisi gledao war i koliko je samo puta chovek osujetio napade,svaka mu chast,doneo je prevagu...naravno ne potcenjujem ostale jer ipak u ovoj igri tim pobedjuje!!!  :flag_of_truce
A shto se tiche VOZD-a,chim ti se vrate ti visinci javi se,s vama nam je uvek chast igrati... :drinks2

kordoba

Ma nema ko da nam se vrati, nego to znaci da treniraju dok ne nauce  :whip3:

VIP.er

#9
GG dragoni, bilo je interesantno igrati na lanu sa vama, ne znam zasto vama smeta igrati online ali dobro.

Grande S

Quote from: VIP.er on August 16, 2010, 04:27:51 PM
GG dragoni, bilo je interesantno igrati na lanu sa vama, ne znam zasto vama smeta igrati online ali dobro.

Jbg Batice,na svakom serveru gde je PAM mod laguje ko besno,a ja iskreno ne mogu tako da igram,jer se samo nerviram jer ne mogu vola da pogodim i ovako u LAN-u popizdim  :icon_grrr:  (msm da si primetio juche),pa bi iskoristio i sad priliku da se izvinim josh jedared Slanom... :flag_of_truce
Tak da eto,ne volemo da igramo preko servera,jbg,kad nisu normalni uslovi onda nam nije uzhivanje da igramo...

PICAj3La

sto ne pocnete malo da se navikavate.. par partija i necete ni primetiti razliku..
na taj nacin, mozemo mnogo cesce igrati, a i mogu igrati ljudi koji nisu u nsu .. ne morate ni vi da se cimate i putujete, a ni mi ostali :) takodje, onda se ne moze desiti da nije uspelo ni 5 igraca da se skupi.. online nas uvek ima krdo!:)

$tring

Quote from: Grande S on August 16, 2010, 11:28:48 AM
Mada zaboravih da pohvalim Japeta,stvarno je dechko odigrao mech odlichno  :clapping2  i bio vam je pola ekipe,bilo bi vam bolje da se potrudite da vam dolazi na svaki LAN jer bez njega teshko da mozhete bilo shta...
I ako bude tako igrao za repku daleko ce dogurati... :hooray:

Pa dobro vam je Kordoba odgovorio... Jape je bitanga... nismo zvali ne znam koga sa strane... Vama je tang-su pola ekipe pa se nikada nismo zalili. A opet, morate biti svesni da je ekipa koja dodje nedeljom da igra daleeeeeeeeeeeko od najjace postave bitangi... Ono... igramo ja, Hyde i Masta (koji stvarno retko igra, a war-ove gotovo nikada) pa nas natucete. Sada kada smo dosli u malo jacem sastavu nije bas tako... Mozemo jedne nedelje zakazati top stastav vs vas top sastav (u kojem vi stalno dolazite inace), da vidite kako to onda izgleda.

No, ako ste raspolozeni za sledecu nedelju (a mozda i subotu posto je tada bitange party) mozemo dogovoriti war i druzenje. Bilo je super kao i svake nedelje pa vas ocekujemo.  :stoner:

Grande S

Pa naravno da je Bitanga,niko nish nije rekao za to,jednostavno sam samo pohvalio choveka... :omg:
A shto se tiche najjache ekipe,mi vec duzhe vreme zhelimo da igramo protiv vashe top ekipe,da se tu stvarno vidi ko je ko...
A mogla bi i subota,vidim sa ekipom pa javim,jer bez Bane vishe nikako ne igramo,ipak je igrao moj mladji burazer,koji i nije bash tako spretan...u svakom sluchaju bice pucanja,ovo tek sad postaje zanimljivo i opet imam volju za Cod2,jer beshe period pochetkom godine,nisam igrao bar 4 meseca tj. do ovih LAN-ova...

@Picaj3la:
Nije da nismo pokushali,ali stvarno mi bude muka kad pomislim da treba da igramo war preko neta,pa igrali smo mi jednom sa Bitangama online pre ak se ne varam bar godinu-godinu ipo dana i uzhas je bio,imali smo bre skorove po 1-14 i slichno...a to sigurno nije realan odnos snaga,chim ne puca lepo,ja lichno nemam strpljenja ni za kakvo navikavanje,pre cu jednom nedeljno otici do NS na kvalitetno pucanje nego igrati 5-6 puta nedeljno na lagerskom serveru...a ovih dana se otvara igraonica u Indjiji,pa smo hteli da vas pozovemo u goste kod nas,taman se nadjete na pola puta izmedju BG i NS...msm da je to lakshe vama BG-djanima neg do NS... :drinks2

PICAj3La

super za igraonicu :) al kad vec seda u auto isto mi je hocu li pola sata voziti il sat vremena :) .. ja sam jedna, tako da je lakse da se ja iscimam, nego njih zilion iz ns-a :)

sve u svemu kontam ja vas.. al kontaj te vi i ceo svet koji igra online..kad svi mozemo, mozete i vi.. uigracete se vrlo brzo:) dva odigrana wara nisu nikakvo merilo :) uostalom ko ume da igra, igra i online i u lanu :))))

kordoba

#15
Jesi video gazda kako sam mu odgovorio a ?!  8)   postajem i ja polako ali sigurno Bitanga - zaduzena za bezbednost  hm  :whistling
Jel mozemo gazda mi iz bezbednosti da nosimo dres crne boje ?  baauuu

U subotu racunajte da ucestvuje i VOZD i to u na(JJ)acem sastavu:

(J)a, Perica, Stevica, Radojica, Milojica, moj brat od strica i jos neka tro(J)ica... Igramo u formaciji 4-3-3

                                                             X                        
                                                                                          X
                                                     X                     X            
                                                                         X                     X
                                                     X                      X
                                                                                          X
                                                             X              
legenda:
J -  Jape
JJ -  Jape x 2 - nije Jelena Jankovic



Joooj gde je Nikola da napise nesto...  :girl_cray

BANA

Jaoooo DRAGONI,kako je moguce da ste Burgu izgubili sa 10 razlikeeee???????????? :omg:

Neshto mi tu smrdi do jajaaaaa!!!!

SALTSTONE

Quote from: BANA on August 17, 2010, 10:04:28 AM
Jaoooo DRAGONI,kako je moguce da ste Burgu izgubili sa 10 razlikeeee???????????? :omg:

Neshto mi tu smrdi do jajaaaaa!!!!

    Sreca nasa da se ovo desilo na LAN-u......inache tesko da bi izbegli epitet chitera....narocito Jape  :icon_bad:   BIlo mi je zadovoljstvo opet igrati sa Dragonima, nije bilo lako .....( ako ne racunamo Burg )...pa sa nestrpljenjem ocekujem sledeci war.... :drinks2 :ziveli :stoner:
P.S.  Bravo bitange moje   :punk

$tring

Quote from: Grande S on August 16, 2010, 05:20:17 PM
A mogla bi i subota,vidim sa ekipom pa javim,jer bez Bane vishe nikako ne igramo

Eh, pa i nije vam neka fora... Tako mi mozemo da proglasimo da vise ne igramo bez Japeta i Vipera, i sta onda? Onda cemo se igrati verovatno jednom u 3 meseca. Ali to je ono sto ti kazem, vi ili skupite top sastav ili otkazete... A mi igramo po principu 'ko je tu?'... :no

U subotu ce najverovatnije biti pucanje preko dana... od 12h pa nadalje... :)

Citadel of Pain

Quote from: string on August 17, 2010, 06:32:34 PM
Quote from: Grande S on August 16, 2010, 05:20:17 PM
A mogla bi i subota,vidim sa ekipom pa javim,jer bez Bane vishe nikako ne igramo

Eh, pa i nije vam neka fora... Tako mi mozemo da proglasimo da vise ne igramo bez Japeta i Vipera, i sta onda? Onda cemo se igrati verovatno jednom u 3 meseca. Ali to je ono sto ti kazem, vi ili skupite top sastav ili otkazete... A mi igramo po principu 'ko je tu?'... :no

U subotu ce najverovatnije biti pucanje preko dana... od 12h pa nadalje... :)

Mi ne igramo bez Japeta, Vipera, Caponea, TomoSUa i Clumsija.... :clapping2


Da se ne lazemo, zbog naseg pristupa, nije bitno ko je kakav igrac nego da igramo, smo sa 5 pali na poslednje mesto na CB...

I gubili brdo warova, na prvi Lan okrsaj protiv Dragona smo dosli u Djura, Picajzla, String, Slani i ja sastavu, i bilo nam super...

Po tome se razlikujemo od vecine, sa izuzetkom bande iz VOzda... :D

Ostali su boring ziherasi  :yes

Grande S

Vi ste momci sve ovo pogreshno shvatili... :offtopic
Mi smo inache svi prijatelji vec 15-tak godina i ovu igru smo pocheli da igramo u isto vreme i u "klanu" nas ima 8,s tim da je jedan na brodu,jedna chlanica je neaktivna i jedan i nije bash za warove vec rekreativac,tako da mi imamo jednu jedinu petorku i ako jedan fali ne igra se war,jednostavno...izuzetak je bio u nedelju jer nisam hteo da ispalim,pa smo ubacili mog mladjeg burazera...
A vas ima preko 40 i vi uvek mozhete da nadjete petorku,a kod nas nema trazhenja,jedna jedina petorka postoji,u tome je razlika izmedju nas i vas...
A to za Japeta sam rekao onako iz zaebancije,da ne bi trebali bez njega da igrate i ako pazhljivije prochitate rekao sam:"Ukoliko tako bude igrao za repku,daleko ce dogurati repka!" :hooray:  jedina zhelja mi je bila da pohvalim dechka za dobru partiju,kao shto Barca ne bi trebala da igra bez Messi-ja,tako vi ne bi trebali bez Jape-ta...
A vi ako i dalje mislite da sam neshto loshe mislio to je vec vash problem,ne mogu vam ja tu nishta...
Mada sam ja vishe za jednu lulu mira...:stoner:

BANA

 :disco           Proslavite lepo ovu pobedu jel to vam je poslednja  :punk

Opusteno Bitange ja znam da smo vam mi sada trn u oku ali jos 2 pobede i to je to,5 -1 za nas to ce biti kraj wara!!! :D:D:D:D::D

Za mene je ovo sve zajebancija nemoj to previse licno da shvatate!!!!  Shoot in peace  :stoner:

$tring

Ocekujemo vas i u subotu! :D

Citadel of Pain

Quote from: Grande S on August 18, 2010, 11:42:08 AM
Vi ste momci sve ovo pogreshno shvatili... :offtopic
Mi smo inache svi prijatelji vec 15-tak godina i ovu igru smo pocheli da igramo u isto vreme i u "klanu" nas ima 8,s tim da je jedan na brodu,jedna chlanica je neaktivna i jedan i nije bash za warove vec rekreativac,tako da mi imamo jednu jedinu petorku i ako jedan fali ne igra se war,jednostavno...izuzetak je bio u nedelju jer nisam hteo da ispalim,pa smo ubacili mog mladjeg burazera...
A vas ima preko 40 i vi uvek mozhete da nadjete petorku,a kod nas nema trazhenja,jedna jedina petorka postoji,u tome je razlika izmedju nas i vas...
A to za Japeta sam rekao onako iz zaebancije,da ne bi trebali bez njega da igrate i ako pazhljivije prochitate rekao sam:"Ukoliko tako bude igrao za repku,daleko ce dogurati repka!" :hooray:  jedina zhelja mi je bila da pohvalim dechka za dobru partiju,kao shto Barca ne bi trebala da igra bez Messi-ja,tako vi ne bi trebali bez Jape-ta...
A vi ako i dalje mislite da sam neshto loshe mislio to je vec vash problem,ne mogu vam ja tu nishta...
Mada sam ja vishe za jednu lulu mira...:stoner:

Pa to ti kazem, nama igraju i rekreativci, ljudi koji COD igraju jednom u nekoliko meseci, da je tvoj birazer bitanga ( :innocent) igrao bi bez obzira sto je malo losiji...

Za ovo drugo, nema nedoumica,  slazemo se u startu  ;D

Quote from: BANA on August 18, 2010, 12:57:13 PM
:disco           Proslavite lepo ovu pobedu jel to vam je poslednja  :punk

Opusteno Bitange ja znam da smo vam mi sada trn u oku ali jos 2 pobede i to je to,5 -1 za nas to ce biti kraj wara!!! :D:D:D:D::D

Za mene je ovo sve zajebancija nemoj to previse licno da shvatate!!!!  Shoot in peace  :stoner:

I za nas je zajebancija pre svega, zato i dolazimo u sastavu koji uspemo da skrpimo samo da bi igrali, mada znamo da verovatno gubimo...Osim prvog lana na koji smo dosli kao da smo super junaci koji ne mogu da izgube  :hooray:

Anyhow, drago mi je da smo se povezali, ovi lanovi su me vratili iz COD penzije, izazvane stalnim pucanjem neta...

Dodjite u subotu, u kom god sastavu, makar vas samo dvojica bilo, nije bitno, miksacemo se...

[dragoni]Tang-su

Jape i ja mozemo samo da igramo za repku,ionako on cini pola svog,a ja pola mog tima=CEO TEAM
Prvo cemo da ih  :icon_bad:
Onda cemo da podignemo  :hooray:
A kasnije  :drinks2        :ziveli       :smoke:    :bad2   

stewzoR

Quote from: [dragoni]Tang-su on August 21, 2010, 04:16:56 PM
Jape i ja mozemo samo da igramo za repku,ionako on cini pola svog,a ja pola mog tima=CEO TEAM
Prvo cemo da ih  :icon_bad:
Onda cemo da podignemo  :hooray:
A kasnije  :drinks2        :ziveli       :smoke:    :bad2   
:facepalm:

VIP.er

Quote from: [dragoni]Tang-su on August 21, 2010, 04:16:56 PM
Jape i ja mozemo samo da igramo za repku,ionako on cini pola svog,a ja pola mog tima=CEO TEAM

Ali, da li je vas tim isti kao nas  :wink:

kordoba

kolika kolicina gordosti u tako malo reci... volim ja vas obojicu (tebe i Japea) samo si trebao da dodjes u subotu pa da vidis da TIM, naglasavam TIM pobedjuje... Japea sam skidao u prolazu ali su me onda barem dvojica sastavila. Trebao si da vidis kako igraju ostali iz njegovog tima Citadel, String, Slani VIPer... Uostalom, bio sam i na treningu repr. kad ste protiv nas iz druge postave, vi favoriti jedva izvukli 3 : 3
Zato dosta price, nego uzmite i trenirajte - timski... To sto individualno skacete po 5 metara na tabli, sto jednim rafalom ubijate 3 igraca, sto vam garand puca kao MP44, sto dobijate metak u glavu pa ste samo ranjeni - sve je to samo prema nama... nemojte tamo na turniru da vam smeta vetar sto je duvao sa pogresne strane pa nosio projektile ili su vam dali zardjale puske...
Mislim da cemo i organizovati skup reprezentativaca, dva dana... imacete spavanje, klopu... ali racunari svima isti... Nema ubacicanja configa, nema kucanja pola sata raznih pomagala koja su na ivici dozvoljenog, nema rola za M1, nema skripti za nisan itd... pa da vidimo onda kakvi ste junaci...
Morate da naucite da je ovo timska igra, inace slaba vajda... bicemo kao rep.Jugoslavije 90-tih, sve zvezda do zvezde a nismo grupu prosli...

don_gagi

Quote from: kordoba on August 23, 2010, 09:51:00 AM
nema kucanja pola sata raznih pomagala koja su na ivici dozvoljenog
Tko li je, tko li je! :hmm :rofl

Spinx!!

Quote from: don_gagi on August 23, 2010, 10:44:19 AM
Quote from: kordoba on August 23, 2010, 09:51:00 AM
nema kucanja pola sata raznih pomagala koja su na ivici dozvoljenog
Tko li je, tko li je! :hmm :rofl

mora da je string u pitanju :P

don_gagi

Quote from: Spinx!! on August 23, 2010, 10:51:18 AM
mora da je string u pitanju :P

Ma jok, on je ok, on samo donese svoje slusalice, svoj mis, svoju tastaturu, svoju stolicu, i svoj cfg!  :rofl

SALTSTONE

 Nemojte biti smesni....to sto se cekalo na pocetak Lan-a , je bilo sto se prebacivalo sa kompa na komp , sto se nije ceo lan igrao da svako od pocetka do kraja turnira ima jedan komp , vec se moralo rotirati,... Bas zbog toga vreme je odlazilo na instaliranje drajvera , i podesavanja sensitivity-a kod miseva, rezolucije, osnovnih komandi za kretanje , koje se dosta razlikuju kod svih nas , tj. kada sam seo posle Makija za komp naisao sam na totalno drugaciji setup komandi kretanja,.....koje sam morao vracati prema sebi, cak i u toku igre nisam imao BASH na shift vec na CAPS LOCK , zatim ,  trazenje podloga za miseve koje bi nestajale , namestanje tastatura da ne klize po stolu i niz slicnih gluposti koje trose vreme,.....igranje je bilo super i ne treba traziti dlaku u jajetu....a skripte za garand i sl...ne budite smesni....evo mene prvog kada neko pita Slani os mi poslati config....odgovaram istom , koji Config ??? Sve sto se kucalo od komandi u console su :  com_maxfps 250 , cg_drawfps 1 , sensitivity 1-5 sa kojim sam se bahcao ne znam koliko samo vremena,  cg_drawlagometer 1 , cl_maxpackets 30-100 ( igrao sam na 60 ) , poligoni  r_poligon...( za koje ni ne znam komandu ali nesto 16 ,4 ) i to je TO. To je bio moj config a siguran sam i svih nas koji smo bili taj dan.
Ako je neko nesto drugo koristio vise od toga, sto je ne dozvoljeno,  onda je stvarno IDIOT i TRAGEDIJA .... toliko od mene  :stoner:

kordoba

#32
Ma przimo Vas Gagi i ja  :tease

Salimo se malo, evo necemo vise...

@Gagi
donosi stolicu... hahahahaha

ludace

Realno smo izgubili 30 razlike od Vas... Sta da se radi...
Zato smo ove nase i vase Babane dobili, pa mogu da se samoproglase pobednicima koliko god zele  :tongue2

Ziveo Vozd !!!

Gagi, prozbori jos koju njegosevsku  :smartass

SALTSTONE

Quote from: kordoba on August 23, 2010, 12:06:36 PM
Ma przimo Vas Gagi i ja  :tease

Salimo se malo, evo necemo vise...

@Gagi
donosi stolicu... hahahahaha


ludace


Neka , neka , samo da od igracke ne bude placke  :tease2

btw....Stvarno se nadam da necemo doziveti da neko iz naseg sastava koristi bilo kakvo nedozvoljeno sredstvo na turniru repki......LICNO CU GA ZADAVITI  :-[

kordoba

To cemo dogovoriti na tim pripremama...
Zato takvo druzenje i sluzi. Da se upoznamo, da se razmene iskustva i prikriju mane pred protivnikom...

Treba da se napravi tim koji ce nakon druzenja, ziveti jedan za drugog. Time cce rezultat garantovano biti bolji...
Ko bude koristio bilo sta nedozvoljeno a dokaze se sa nase strane (ne da nas optuzuju), streljacu ga licno!!!

Spinx!!

Ja ga bacam na muke kakve gospod bog jos nije ni video........

don_gagi

Quote from: kordoba on August 23, 2010, 12:06:36 PM
Ma przimo Vas Gagi i ja  :tease
Salimo se malo, evo necemo vise...

@Gagi
donosi stolicu... hahahahaha
ludace

Realno smo izgubili 30 razlike od Vas... Sta da se radi...
Zato smo ove nase i vase Babane dobili, pa mogu da se samoproglase pobednicima koliko god zele  :tongue2

Ziveo Vozd !!!

Gagi, prozbori jos koju njegosevsku  :smartass

Ne znam za tebe Kordoba, al ja se ne salim!  :rofl
Zamisli samo kad Slani koji nema poseban cfg kuca one komande, sta tek rade ostali hakeri iz ekipe!

A inace ljudi, jel istina sto se prica po serverskim kuloarima, da String bez Japeta vise ni u izlazak ne ide?   :D

olo-sh

koliko sam ja primjeto cim nema mykela vi dobijate

Al_Capone

Quote from: Spinx!! on August 23, 2010, 12:20:10 PM
Ja ga bacam na muke kakve gospod bog jos nije ni video........
:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :whacky:

PICAj3La

a sutra u nedelju nema igranja?:)

ToTo

Quote from: kordoba on August 23, 2010, 12:17:02 PM
To cemo dogovoriti na tim pripremama...
Zato takvo druzenje i sluzi. Da se upoznamo, da se razmene iskustva i prikriju mane pred protivnikom...

Treba da se napravi tim koji ce nakon druzenja, ziveti jedan za drugog. Time cce rezultat garantovano biti bolji...
Ko bude koristio bilo sta nedozvoljeno a dokaze se sa nase strane (ne da nas optuzuju), streljacu ga licno!!!

Ja bih ako moze u streljacki vod?  ;D