Granate... koliko komada - glasajte!

Started by $tring, September 14, 2007, 12:19:37 PM

Previous topic - Next topic

Koliko MP44 treba da ima granata?

Jednu
11 (50%)
Dve
11 (50%)

Total Members Voted: 19

Voting closed: September 14, 2007, 12:19:37 PM

$tring

Mislio sam da smanjim broj granata za MP44 sa 2 na 1! Razlog je upravo taj sto sva ostala oruzija imaju samo 1 granatu (ne racunam karabin koji ima 3) a po default-u imaju recimo 1 granatu i 1 dimnjak... MP44 ima zato 2 granate. Posto je dimnjak ukinut na serveru mislim da je nepravedno da MP44 ima dve granate a dosta slabija oruzija samo 1! ....

Sta mislite o tome?

Mozemo naravno i ostalim oruzijima dati po dve granate, ali mislim da cemo se pretvoriti u Boska Buhu.

IronC

Automatska i poluautomatska oruzja samo po jednu granatu, i izbaci sacmaru na svim ozbiljnijim serverima je to ukinuto. :)

Sauron

Dve bombe se dobijaju zato što je sporije oruŠ¾ije, i bilo bi nepravedno ga izjedačavati sa tompsonom sa kojim se leti po tabli...
Takođe je loše što su dimne izbačene, jer se qrve  štekaju po tabli, i igrači sa automatima nemaju šanse na većim tablama...

$tring

Quote from: "Sauron"Dve bombe se dobijaju zato što je sporije oruŠ¾ije, i bilo bi nepravedno ga izjedačavati sa tompsonom sa kojim se leti po tabli...
Takođe je loše što su dimne izbačene, jer se qrve  štekaju po tabli, i igrači sa automatima nemaju šanse na većim tablama...

Ma slazem se... bilo bi idealno da ogranicim broj dimnjaka na 1 recimo po ekipu... posto bi se na serveru desilo isto sto i kad smo igrali sa vama - igramo celu tablu u gomili dima... a tek je to lose...  :( Seti se egipta...

$tring

Krenuo sam da setujem granate za MP44 i onda sam skapirao da je tu i Garand .... mmmmm...... da li i njemu skinuti bombe? Pravedno bi bilo da mu se skinu........ sta mislite?

Mykel

Samo treba vratiti dve bombe MP44. Sa njim kad trcis sporiji si nego sa repetirkom, pa ti vidi,a ako skines i garandu jednu, onda po toj logici tomphson i MP40 ostaju bez bombi, zar ne? VRATI BOMBU

Sauron

Quote from: "Mykel"Samo treba vratiti dve bombe MP44. Sa njim kad trcis sporiji si nego sa repetirkom, pa ti vidi,a ako skines i garandu jednu, onda po toj logici tomphson i MP40 ostaju bez bombi, zar ne? VRATI BOMBU
Potpuno se slaŠ¾em. Vratite bombe!
Ovo su izglasali verovatno oni koji puno ginu od istih... ali to je njihov problem, a ne naš!

$tring

Quote from: "Sauron"
Quote from: "Mykel"Samo treba vratiti dve bombe MP44. Sa njim kad trcis sporiji si nego sa repetirkom, pa ti vidi,a ako skines i garandu jednu, onda po toj logici tomphson i MP40 ostaju bez bombi, zar ne? VRATI BOMBU
Potpuno se slaŠ¾em. Vratite bombe!
Ovo su izglasali verovatno oni koji puno ginu od istih... ali to je njihov problem, a ne naš!

postavite glasanje! :) koliko vidim izglasano je da mp44 ima jednu bombu... :)

SALTSTONE

Vracaj...da ne bih morao da trazim novog gitaristu!!!! he,he :D

Sauron

Sumljam u regularnost izbora! :twisted:

$tring

Quote from: "Sauron"Sumljam u regularnost izbora! :twisted:

:) kakvi ste... pa tako su ljudi glasali! :) jebem ga..... vi bas volite da ste bosko buha! ... ja se slazem da treba da bude 2 granate, ali po toj logici treba svako oruzije koje je imalo dimnjak da dobije jos jednu bombu... a onda cemo server pretvoriti u bombaski napad.... bice 24 granate vise.! :(


Sauron

Quote from: "string"
Quote from: "Sauron"Sumljam u regularnost izbora! :twisted:

:) kakvi ste... pa tako su ljudi glasali! :) jebem ga..... vi bas volite da ste bosko buha! ... ja se slazem da treba da bude 2 granate, ali po toj logici treba svako oruzije koje je imalo dimnjak da dobije jos jednu bombu... a onda cemo server pretvoriti u bombaski napad.... bice 24 granate vise.! :(
Trust mozgova je o tome već razmišljao kada su pravili igru, i napravili su najbolje rešenje... Išli su na to da sporija oruŠ¾ija dobijaju više bombi.
Ovako je samo narušen balans.

$tring

Quote from: "Sauron"
Trust mozgova je o tome već razmišljao kada su pravili igru, i napravili su najbolje rešenje... Išli su na to da sporija oruŠ¾ija dobijaju više bombi.
Ovako je samo narušen balans.

da, ali je sve to radjeno sa DIMOM koji smo mi iskljucili... tako da je zasigurno balans narusen.

clumsy

slazem se za jednu bombu, ali ne mogu nikako da se navknem da imam samo jednu!  :wink:

onda kada hocu da bacim tu zamisljenu drugu bombu u mom mozgu, naidje muerte i rokne me!  :D

Mykel

Ma glasale britanske sise, i americke(.)(.)

korisnik2007a


KIKI

po meni onda bi bilo logicno da karabin ima 2
i svi ostali po 1

korisnik2007a

Pa to bas i nije logicno....karabin je americko oruzje,i to sto ti volis da igras kao saveznik ne znaci da svi to vole.... :wink:

Sauron

Quote from: "korisnik2007a"karabin je americko oruzje:
Meni ovo nije logično :)

Mykel