News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

lan mix nesto bilo sta :)

Started by ilidan, February 22, 2010, 09:14:39 PM

Previous topic - Next topic

ilidan

oce neko mozda u beogradu neki lan mix da se skupimo i igramo cod4 a moze i cod2 ako navatamo neku igraonicu gde ima ;)  :hooray: :hooray: vec nas 6-7 pa ako jos neko oce da se ubaci :)

Citadel of Pain

Beograaađani  :D

Ajde ajde, malo se organizujte pa da jednoga dana igramo neki BG-NS frendly  :wink:

kordoba


ilidan

eee fala bogu da je neko zainteresovan :))) pa ono ja imam neke ortake iz clana imam jos 2 ortaka ovako sto igraju i oni mogu se iscimaju ;) tako da ako ste zainteresovani mozemo da se pucamo u lanu :D

:stoner: :stoner: :stoner: :stoner: :stoner: :stoner:

$tring

Pa ako skupimo 4 ekipe sa 5 igraca mozemo jedan vikend napraviti MINI-TURNIR! :D

SOLID

Ja sam za..... mozda mogu da skupim do 3 igraca iz BGD-a   :super

ilidan

E to je super ;) bilo bi super da igramo :)))

stewzoR

Quote from: Citadel of Pain on February 24, 2010, 08:58:32 PM
Beograaađani  :D

Ajde ajde, malo se organizujte pa da jednoga dana igramo neki BG-NS frendly  :wink:
Nije samo Beograd,tu je i Batajnica! :P bice mozda mix-Bataja Beograd

kordoba

Mozete zavti u pomoc  i Zemun, Lipovicu... Monahe sa Svete Gore... 
Protiv NS igraca nemate sanse... :spiteful
Al`  bicemo dobri domacini  :drinks2 :ziveli

Ja prijavljujem "grupu VOZD" iz NS-a, mi  i onako igramo samo LAN....

stewzoR


ilidan

ae da se dogovorimo stvarno za taaaj LAN :D

SOLID

Prvo obezbedi igraonu.... a ostalo ce sredimo xD

Zver

Vidim da niko Sombor nije racunao, ali ako se jednom skupimo, mykel mr.hyde, masta, makarije i ja, bice Sombor protiv ostatka sveta. Ne znam samo sta ce onda ovi Novosadjani ....

tomi11

jbt zver kako si uspio zaboravit jednu od vecih karizmi u ctf-u.ok mozda je veteran,al ipak..... :)





























tnt74

Hmmm draga gospodo zaboravljate Smederevce to nikako nije dobro.Mogli bi da napravimo dve dosta solidne ekipe :tongue2

wOo3cA

Quote from: tnt74 on March 04, 2010, 09:07:58 AM
Hmmm draga gospodo zaboravljate Smederevce to nikako nije dobro.Mogli bi da napravimo dve dosta solidne ekipe :tongue2
:super :super :super :super :super :super :super

stewzoR

#16
Znaci bilo bi :
2 Ekipe iz Novog Sada
1 Ekipa iz Sombora
1 Ekipa iz Batajnice
2-3 Ekipe iz Beograda
2-3 Ekipe iz Smedereva
1 Ekipa iz Kikinde
Ako gresim ispravite me :)
Ajde prijavljujte ekipe,ja cu se raspitati za Igraonicu...pa da to bude pravi LAN :)

dexnsk

Mozda bude jos jedna ekipa iz NS-a, al sve zavisi ko kad radi.

Darkman Ki-Ninja

Iz kikinde 1 do 2 ekipe 100%  :super zavisi koliko clanova u jednoj  :)

ilidan

Pa pazite moze da idemo u KGB ili FORUM tamo ima po 300 kompova rezervisemo na ceo dan :) :) :)  i cepamo se samo moracemo proverimo dal ima cod2 hahahaha  :yikes: :yikes: :yikes: a onda bum bum bum :)

Zver

Ja bih rekao da je izmedju Sombora, Novog Sada, Kikinde, Smedereva, Beograda ipak novi sad negde u sredini.....

STEK

Quote from: Zver on March 05, 2010, 02:35:52 PM
Ja bih rekao da je izmedju Sombora, Novog Sada, Kikinde, Smedereva, Beograda ipak novi sad negde u sredini.....
pa da sigurno je Novi Sad u sredini...  :shok
treba videti sa igraonicom,koja treba kupiti cod 2(za 10 kompa minimum) i platiti porez na to...i prijaviti skup,sto u danasnje vreme nije jeftino...a sumnjam da ce to KGB uraditi za nas,a da ne navucete neke sponzore i da oni imaju neki deo !!! :snap

stewzoR

Kad cuju da cela CoD2 Serbia scena dolazi ima da prave i pecenje :D

VIP.er

Ako bude bilo necega, Smederevci racunajte i mene   :thankyou

SOLID

Lose su te igraone koje imaju po 50 racunara..... ako hocemo nesto zozbiljno treba zakupiti igraonu samo za nas sa nekih 10-20 kompova   ne vise...........

ilidan

a da zakupimo garazu neku ili prostor donesemo nase masine i pucamo se :) :) :) hahahaha to se jedino isplati ;)

Zver

#26
Vidi ovog steka. kakvo crno prijavljivanje skupa placanje poreza, o cemu ti pricas?, i da, novi sad je negde u sredini.....

STEK

Quote from: Zver on March 06, 2010, 01:08:30 PM
Vidi ovog steka. kakvo crno prijavljivanje skupa placanje poreza, o cemu ti pricas?, i da, novi sad je negde u sredini.....
pa ja ne znam kakav je zakon u Novom Sadu...(koji je u sred Srbije)ali u BG-u sigurno takva manifestacija mora da se prijavi nadleznoj instituciji...
...mozda ja lupam,ali znam ovde kad organizuju turnir(u pitanju je CS 1.6)ima dosta cimki... :whip3:

Zver

A ko kaze da cemo mi organizovati javni skup - odnosno turnir, to je vise kao neki neformalni turnir.

STEK


ilidan

pa el ocete onda da svaki grad ili selo kako vec napravi team ili dva pa da tako igramo? :D

$tring

Samo da znate da se mi vec drugu nedelju igramo sa klanom 'grupa Vozd', nedeljom u 17h ... :) Ako ste zainteresovani, mozemo zakuvati jedan mali turnir od 3-4 ekipe... :) Ovde u Novom Sadu...

ilidan

eee vidis to nije losa ideja ae me dodaj na xfire=taskecar   pa da se dogovorimo mozda bi mogli stvarno da dodjemo :)))

$tring

Jedan vikend da se napravi 4 tima sa po 5 ljudi u timu... I mozemo mali turnir zakuvati.... :) Vazi, dodajem te...

ded4

Ako ima zainteresovanih, mi smederevci bi sredinom aprila-za uskrsnji raspust organizovali neki lan turnir , imamo i igraonicu u kojoj bi se igralo, vise na http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=3511.0

bitange koje su bile prosli put, znaju kako je bilo  :bye2 :drinks2

PICAj3La

kad se bude igralo NS protiv BG-a ja igram za NS!:))
Al do tog dana.. ako se zaista skupljate negde u BGu i picite COD2.. javite mi!:) posto sam uglavnom tamo.. taman da se prisetim dobrih starih vremena kad se otpadalo po 10 sati u igraonicama:))

Slax

Za BG ako se dere zovite uvek nemoj da ste sike!!!