News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Jump Server

Started by z0d, January 10, 2010, 11:26:52 AM

Previous topic - Next topic

z0d

Pozdrav,
moj prijatelj maxxis i ja smo mislili da bi napravili jedan jump server za bitange comunnity.
Posto sam ja cesto vidao balkanske jumpere na raznim serverima mislim da je ovo dobra ideja.
Sve sto bi server imao: Mod preveden na domaci jezik, snimanje i ucitavanje pozicija, meni u kojem bi mogli odabrati jednu od pet pjesama koju zelite slusati, anti block sistem, 999 bombi, nade timer, 31 jump mapa i jos mnogo toga.
Ako mozda zelite, ja mogu napraviti server na svojem racunalu na nekih 2-3 sata pa da vi svi vidite kako bi to izgledalo.
Lijep pozdrav,
z0d

93deki

QuotePozdrav,
moj prijatelj maxxis i ja smo mislili da bi napravili jedan jump server za bitange comunnity.
Posto sam ja cesto vidao balkanske jumpere na raznim serverima mislim da je ovo dobra ideja.
Sve sto bi server imao: Mod preveden na domaci jezik, snimanje i ucitavanje pozicija, meni u kojem bi mogli odabrati jednu od pet pjesama koju zelite slusati, anti block sistem, 999 bombi, nade timer, 31 jump mapa i jos mnogo toga.
Ako mozda zelite, ja mogu napraviti server na svojem racunalu na nekih 2-3 sata pa da vi svi vidite kako bi to izgledalo.
Lijep pozdrav,
z0d

lol?! stace bitagama Jumo server da skacu od srece ...:D :yahoo :yahoo :yahoo

z0d

posto je bitange veliki comunity i ima puno razlicitih servera sa razlicitim modovima. ja sam mislio mozda ako zelite i jump server. :)

* ThE JoKER *

to je lepa ideja,mada se jump serveri praktikuju samo u privatnim(clanskim) svrhama  :wink:

Darkman Ki-Ninja

Quote from: * ThE JoKER * on January 18, 2010, 11:09:59 AM
to je lepa ideja,mada se jump serveri praktikuju samo u privatnim(clanskim) svrhama  :wink:
Ja bas mislim suprotno... Ali mislim da bitange ovo nece prihvatiti   :hmm

dexnsk

Ne treba nama nikakav jamp server, nama treba pub cod4 promod server.

.:Chunky:.


Darkman Ki-Ninja

Quote from: dexnsk on January 18, 2010, 01:02:43 PM
Ne treba nama nikakav jamp server, nama treba pub cod4 promod server.
A i imali smo ga  :wink: ali uvek je bio prazan  :no

STEK

Quote from: dexnsk on January 18, 2010, 01:02:43 PM
Ne treba nama nikakav jamp server, nama treba pub cod4 promod server.
ODMAAAAa.... :doc
:whip3: