News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

IDEMOOO

Started by cod.Gaming_Quicker, October 14, 2009, 10:02:57 PM

Previous topic - Next topic

cod.Gaming_Quicker

Velike novosti iz KGB tima,



U prvoj polovini decembra (11-13. decembar ) planiramo organizaciju turnira u CS,
Dota, COD4, Fifa2009 I Warcraft 3.



Turnir ce biti internacionalnog karaktera, dobrodosli su svi igraci iz Evrope.
Trenutno je sve u razradi i zato Vas molimo da budete strpljivi dok ne izdamo
zvanicno saopstenje vezano za "Exxtreme Lan : Belgrade Open”

Turnir ce trajati 3 dana, na lokaciji ( sajam,hala sportova,itd. ) gde ce biti
postavljeno 120 racunara; smestaj za ekipe van Beograda ce biti organizovan u
hostelima po najpovoljnijim uslovima ( trudimo se da bude 50% od trzisne cene ) gde
ce biti ukljuceno i razgledanje znamenitosti grada u slobodno vreme.



Prvog dana je planirana ceremonija otvaranja, registracija, pravila turnira,
upoznavanje sa satnicom i druzenje; Drugi dan je takmicenje po grupama, treceg dana
knock-out faza i GRAND FINALE kao i dodela nagrada.



Sto se samog CS-a tice ucesce po ekipi iznosice 150,00 eura , a za Dotu/COD 100,00
eura po ekipi a za pojedinacne igre 20â,¬ po igracu. Mozda za nekog zvuci mnogo ali
sav iznos od ucesca ulazi u nagradni fond + robne nagrade.

Za Counter Strike ocekujemo max 64 ekipa.



Counter - Strike nagrade :

1st place - 3000 eura + ploca, procesor, memorija, HDD x 5

2nd place - 1200 eura + grafika, monitor x 5

3rd place - 600 eura + kuciste, napajanje x5

od 4 do 8 mesta bice nagrada tipa : napajanje, memorija, mis, tastatura, itd.



Dota/COD :

1st place - 2000 eura

2nd place - 800 eura

3rd place - 400 eura



Pojedinacne igre:



1st place â€" 400â,¬

2nd place â€" 200â,¬

3rd place - 100 â,¬



Za sada nas interesuju vase reakcije i vase misljenje o celom turniru.



Mi obecavamo da ce sve biti maximalno profesionalno odradjeno kao i do sada pa i
bolje jer cemo imati 3 dana druzenja gde ce se okupiti vise od 500,600 aktivnih
gejmera sirom Evrope , gde cete imati prilike da ukrstite snage sa jednima od
najboljih.

Toliko od mene za sada, ocekujte uskoro jos vesti :)



OVO SAM PREUZEO SA http://www.klanrur.co.rs/forum/index.php?showtopic=234909268

spdR

#1
opaaa :) jes da necu ucestvovati jer ne igram cod4 vec vise godinu i po  a i cod2 sam prestao pre mesec i po,ali cu se potruditi da ovo izreklamiram da svim mogucim cod forumima.

nadam se da ce se odrzati  taj lan da nam gaming konacno krene na bolje, a i  jer sam vec postovao po nekim forumima za ovo pa da ne budem bot :D

cod.Gaming_Quicker

Kazu organizatori da ce se potruditi da dovedu neke jace timove,ne sam za Cs nego i za cod.Kako bi voleo da perem eSubu u BG  :)

STEK

ovo fakticki prvi veliki ispit...za gaming scenu u srbiji...ako ovo zazivi...verovatno cemo dobiti licencu za ESL sledece godine...

:drinks2    :party2   


:rock3

spdR

#4
dobra reklama je cudo...samo ja sam malo skeptican u  vezi tog...mislim...tolko igrica,tolko igraca,jako dobra organizacija ce trebati...

a i koji cs se igra 1.6 ? za cs i cod ce biti dosta ekipa tu nema dileme ali za dotu i to nzm,....

nadam se da ce se odrzati !!!

ilidan

fala boguuuuuu i kod nassss ovako nestoooo...ZIVEO KGBBBBBB!!!!!!!

D![@]bl()

Ovo ima da bude EXTRA  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)            Vidimo se 11.12 :D :awm

Leeman3

jbs ti to kad nema COD2....

SOLID

Heh pa da glupo kada nema cod2  :shok
Aj ako ovo uspe da iscimamo organizatore i napravimo jedan COD2 turnir   :whistling

P.S   Stek-a za admina ESL-a     :tease2

D![@]bl()

uuu jbo-te  za 20-ak dana CoD6 izlazi ti jos igras CoD2 ?!? heheh malo zastarela igrica :D  8) 8) 8) 8) 8) 8)

cod.Gaming_Quicker

Valjda ce doci neki timovi iz inostranastva.Za mesec dana izlazi COD6,ako dobro prodje kod nas fanova svi ce preci na 6icu i pocece organizovanje turnira a Belgrade open pocijne u decembru.Nadam se da ce neko doci.BIlo bi dovoljno 12 ekipa

Diablo ti  dolazis na lan sa ekipom ili onako,radi reda?  :)

*SPARTANAC*

#11
A da icicu da gledam... nadam se da ce turnir da uspe.

STEK ZA ESL ADMINA!

Quote from: D!@]bl() link=topic=2626.msg29558#msg29558 date=1255637597]
uuu jbo-te  za 20-ak dana CoD6 izlazi ti jos igras CoD2 ?!? heheh malo zastarela igrica :D  8) 8) 8) 8) 8) 8)
izasao CS:Source pa se jos igra 1.6.... :tease2


STEK ZA ESL ADMINA!

D![@]bl()

Matori trebao bi da dodjem pregovori u timu su u toku :D ako ne dodjem sa =EUnet|-om dolazim sa MIX :DDDDDDDDDD

ilidan

e organizator :) kad su prijave ;)...?!?!

D![@]bl()

Tako je Ilidan odma se raspituj da se prijavljujemo :D

spdR

da ima cod2 isao bi 100 % radi zabave,cod4 nema smisla jer ga ne igram odavno a na cod2 bi se jos mogao i vratiti :)

mada naravno ne za nagrade jer tu ima onih od 3500 h cod2 :)))


ilidan

ae bre jebes cod2...kad su prijave :)))))

cod.Gaming_Quicker

NE zna se jos kad su prijave jer nisu jos odlucili gde ce se odrzati jer ne mogu na sajmu jer pripremaju sajam za novu godinu,tako sam barem cuo.Najverovatnije ce biti hala sportova.Ko je iz bg,gde se nalazi ta hala sportova?!

ilidan

kolko ja znam na novom beogradu...

ilidan

eeeee a kolko vs kolko se igra cod4      5v5?!?!?!??!?!?!?!?!

cod.Gaming_Quicker

Pa normalno da ce 5n5,nece valjda korpus protiv korpusa  :)

ilidan

ma ok...pitam...mi dolazimo sigurno...

cod.Gaming_Quicker


ilidan

bicemo mix elite europe i =EUnet=...

cod.Gaming_Quicker

Eunet se raspao ili su neki igraci zauzeti?!

spdR

dolaze he1xek chaos pike kroenen i nzm ko je 5....mogli bi oni da osvoje ako ne bude nekih bas jakih ekipa...onda sto posto osvajaju...s piketom chaosom i kroenenom sam igrao u x3mu tamo negde 2-3 meseca posle izlaska cod4,tad je x3m bio najjaci klan u srbiji kasnije se raspao...sad oni svi imaju preko 2000 h cod4...tkd...moguce da ce oni osvojiti !

cod.Gaming_Quicker

Kroenena znam dobar je on,ali je i on okusio moj snajper  :D.Ako hoce da nas pobede morace mene da uhvate  :D

ilidan

ma nije se eunet raspao...nego nece njihovi svi da dodju a nasih nekoliko igraca su stranci pa ih mrzi da se cimaju ovamo za male pare :PPPPPP....sve u svemu dolazimo da pobedimo  :super :super :super :clapping2 :clapping2 :clapping2
:worth :worth :worth

ilidan

a sto se tih sati sto ti kazes tice moj stric ima 4000 sati  na cod2 i nije nista specijalno... :ok2

cod.Gaming_Quicker

Quote from: ilidan on October 18, 2009, 11:28:43 AM
ma nije se eunet raspao...nego nece njihovi svi da dodju a nasih nekoliko igraca su stranci pa ih mrzi da se cimaju ovamo za male pare :PPPPPP....sve u svemu dolazimo da pobedimo  :super :super :super :clapping2 :clapping2 :clapping2
:worth :worth :worth

Njima je malo da se bore za 2000e?! :-\

ilidan

pa jedan je madjar i osvajao je tamo sa ekipom mnogo lan turnira...a drugi je iz holandije...kazu da su neke vece pare pa da dodju...bem im sunce kalajisano :)))

cod.Gaming_Quicker

Quote from: ilidan on October 18, 2009, 02:20:40 PM
pa jedan je madjar i osvajao je tamo sa ekipom mnogo lan turnira...a drugi je iz holandije...kazu da su neke vece pare pa da dodju...bem im sunce kalajisano :)))

;D ;D ;D ;D ;D

spdR

puca mi qrac za njih,ne znam za vas,ali radje bi se peglao sa legacy klanom i npr cod.gamingom koji su domaci ,uzivao ,zajebavao se i druzio,nego se kurcio kako sam igrao protiv esube i prosao ko bos po trnju.

cod.Gaming_Quicker

Quote from: spdR on October 18, 2009, 05:40:33 PM
puca mi qrac za njih,ne znam za vas,ali radje bi se peglao sa legacy klanom i npr cod.gamingom koji su domaci ,uzivao ,zajebavao se i druzio,nego se kurcio kako sam igrao protiv esube i prosao ko bos po trnju.

Gledaj,jedan moj nece da ide samo zato sto je siguran da ce se esuba prijaviti i da dzabe bacamo 100e.Samo na pare misli.

ilidan

quecker daj xf da ne smaramo ovde vise samo ja i ti pisemo :PPP...a sto se esube tice i ostalih boli me qrac...mogu da dodju a proci ce isto ko i ostali stranci u BG....salim se....moj xf:taskecar

STEK

ja mislim...da je bolje da se skupe 64 domace ekipe nego da turnir spadne na 10 domacih i 2 strane .....uglavnom je CS najzastupljeniji u srbiji...GL&HF
  :thankyou

cod.Gaming_Quicker

Quote from: STEK on October 18, 2009, 08:50:21 PM
ja mislim...da je bolje da se skupe 64 domace ekipe nego da turnir spadne na 10 domacih i 2 strane .....uglavnom je CS najzastupljeniji u srbiji...GL&HF
  :thankyou

Hmm bilo bi dobro da u srbiji postoje 64 ekipe koje igraju CoD4.Na turniru ce se pojavi cod.gaming,SF ce da dovede 3 ekipe jer ih ima 25 u klanu,legacy i stari x3m.

S-V Nemanja77

Quote from: cod.Gaming_Quicker on October 18, 2009, 10:31:41 PM
Quote from: STEK on October 18, 2009, 08:50:21 PM
ja mislim...da je bolje da se skupe 64 domace ekipe nego da turnir spadne na 10 domacih i 2 strane .....uglavnom je CS najzastupljeniji u srbiji...GL&HF
  :thankyou

Hmm bilo bi dobro da u srbiji postoje 64 ekipe koje igraju CoD4.Na turniru ce se pojavi cod.gaming,SF ce da dovede 3 ekipe jer ih ima 25 u klanu,legacy i stari x3m.
Tesko je u Srbiji naci 20 cod4 klana a kamoli 64  mi iz =SC= Klana cemo doci samo kao posmatraci , ima dosta razloga zasto necmo da igramo , od privatnih do nedostatka treninga itd...  nebitno, ali u svakom slucaju docicemo da pogledamo kako izgleda,  i koliko ja znam jos 2-3 klana ce doci kao posmatraci 

a i mnogi klanovi su neobavesteni

cod.Gaming_Quicker

Posmatraci nisu dobro dosli  :wink:

ilidan

a zar je bitno pobediti ili izgubiti...treba da dodjemo da se zezamo i igramo...pa nije ni ta eSuba ne pobediva jbt...ajde bre sto vise da se nas prijavi da se lepo igramo i zezamo... :computer   a ti stranci kad dodju bice  :suicide xDDDDDD....
   dodji te i igraj te...bre...svi...bre... :worth :worth :worth :worth

STEK

ja sam reko koja je igra najzastupljenija u srbiji....a najveca glupost je doci na turnir a ne ucestvovati... :suicide

ilidan

Tako je...ajde bre...sto vise da nas bude da se igra...a ne da se zavrsi za 1 dan :P... :tease :tease :tease

*SPARTANAC*

#42
Quote from: ilidan on October 20, 2009, 07:16:03 PM
Tako je...ajde bre...sto vise da nas bude da se igra...a ne da se zavrsi za 1 dan :P... :tease :tease :tease

Ko si bre ti?! Udavi ceo forum da se svi prijave... :||

Quote from: cod.Gaming_Quicker on October 20, 2009, 03:59:37 PM
Posmatraci nisu dobro dosli  :wink:
A izvini sta si ti tamo? :-\
Quote from: STEK on October 20, 2009, 07:08:35 PM
ja sam reko koja je igra najzastupljenija u srbiji....a najveca glupost je doci na turnir a ne ucestvovati... :suicide
Pa PG tebe mrzelo i u NS da dodjes...

Quote from: =SC=Nemanja on October 20, 2009, 11:30:00 AM
ali u svakom slucaju docicemo da pogledamo kako izgleda i koliko ja znam jos 2-3 klana ce doci kao posmatraci 

a i mnogi klanovi su neobavesteni
Nista vidimo se na lanu onda, docice i titans ekipa. Salute

S-V Nemanja77

Quote from: cod.Gaming_Quicker on October 20, 2009, 03:59:37 PM
Posmatraci nisu dobro dosli  :wink:

eee  nasekirah se za tebe i tvoj stav :hat :hat :hat

S-V Nemanja77

Quote from: ilidan on October 20, 2009, 04:40:51 PM
a zar je bitno pobediti ili izgubiti...treba da dodjemo da se zezamo i igramo...pa nije ni ta eSuba ne pobediva jbt...ajde bre sto vise da se nas prijavi da se lepo igramo i zezamo... :computer   a ti stranci kad dodju bice  :suicide xDDDDDD....
   dodji te i igraj te...bre...svi...bre... :worth :worth :worth :worth

Totalno nebitno,  =sc= klan igra cod4 iz zabave  i samo iz zabave, bilo koje vrste a turniri su zabava
ali da ne davim  i idem  van teme, previse privatnih obaveza imamo   tako da nismop u mogucnosti da pucamo

ilidan

ni ja brate mojne pucas nisam stavio pancir...

ilidan

ma ja se to zezam...boli me uvo kolko ce da dodje...samo da nas bude da se igramo :))))...a ko sam ja...ne bitno ;) vide ces na lanu ;)...

*SPARTANAC*

Quote from: ilidan on October 20, 2009, 11:06:26 PM
ma ja se to zezam...boli me uvo kolko ce da dodje...samo da nas bude da se igramo :))))...a ko sam ja...ne bitno ;) vide ces na lanu ;)...
kako bre da vidim kad mi ovaj reko da nisam dobrodoso. :-\

STEK

@SPARTA care....do ns nisam doso zbog problema koji me muce ovih mececi...xD....a na turnir se ne dolazi radi zezanja...jbt....pare su u pitanju...oMg...

cod.Gaming_Quicker

Quote from: *SPARTANAC* on October 20, 2009, 11:18:06 PM
Quote from: ilidan on October 20, 2009, 11:06:26 PM
ma ja se to zezam...boli me uvo kolko ce da dodje...samo da nas bude da se igramo :))))...a ko sam ja...ne bitno ;) vide ces na lanu ;)...
kako bre da vidim kad mi ovaj reko da nisam dobrodoso. :-\

Pa jesi li video da sam stavio  :wink: na kraju?!Znas ti za salu.Mnogo si ozbiljan.

spdR

na turnir se dolazi iz zezanaj kad znas da nemas sanse protiv jacih ekipa.....quickeru ako naletite na imex hrvatski ili TBH nemacki 13-0 za njih :)

cod.Gaming_Quicker

Quote from: spdR on October 21, 2009, 09:17:08 AM
na turnir se dolazi iz zezanaj kad znas da nemas sanse protiv jacih ekipa.....quickeru ako naletite na imex hrvatski ili TBH nemacki 13-0 za njih :)


Jesi li siguran,nismo sa podcenjivanje,sve cemo ih razbiti,tesim samog sebe  ;D ;D

ilidan

pa nista...ako dodju ti stranci bice ono...dragi gosti lomimo kosti :)))).... :tease2 :tease2

cod.Gaming_Quicker

Quote from: ilidan on October 21, 2009, 05:12:58 PM
pa nista...ako dodju ti stranci bice ono...dragi gosti lomimo kosti :)))).... :tease2 :tease2

Ti bas volis da se peglas,a?!

ilidan

kako se uzme...;))))...

spdR

nije da ja vas podcenjujem nego protiv takvih ekipa nase ne mogu nista :) ovo 13-0 sam stavio kao "pridev" za njih kolko su nagikali igru :D

*SPARTANAC*

Quote from: STEK on October 21, 2009, 12:15:35 AM
@SPARTA care....do ns nisam doso zbog problema koji me muce ovih mececi...xD....a na turnir se ne dolazi radi zezanja...jbt....pare su u pitanju...oMg...
hahhahahahha, nije sve u parama bajo. A i da igram cod4 sigurno bih dosao kao igrac.... sta ces kad tamo ne moze da se kupi skill :whistling ;D


@cod.Gaming_Quicker
Ja vec pomislio da cete da terate ljude ako dodju da gledaju. :tongue2
Usvakom slucaju se vidimo tamo....  :wink:

cod.Gaming_Quicker

Spartanac ma ima te svi da igrate,milom ili silom  ;D ;D ;D

komara

Ajde prvo da vidimo jel to uopste sigurno  da ce se odrzati takav turnir  :wink2 ako ga bude vidimo se  :happy

*SPARTANAC*

Quote from: cod.Gaming_Quicker on October 21, 2009, 11:22:09 PM
Spartanac ma ima te svi da igrate,milom ili silom  ;D ;D ;D
hahahha, ma ja cu da igram 100%......ako mi das kes za prijavu! ;D

komara

Jedno pitanje jel imate vi doping test ili mogu da se koriste psiho aktivne supstance na turniru  :spiteful

ilidan

i onda moze li se znati kad su prijave...????

cod.Gaming_Quicker

Bice obavestenje na klanrur sajtu.Sajt je vec napravljen http://extremelan.org/ samo nije jos u funkciji.

*SPARTANAC*

a kul, bitno je da se nesto radi...  ;D
I da li se mozda orijantaciono zna koliko ce se ekipa prijaviti (COD4)?

cod.Gaming_Quicker

Sakal,organizator turnira,nam je  rekao da su ga kontaktirali 3 ekipe iz bosne i da su 2 sigurne(ja bas nesto i ne verujem),SF,cod.gaming i legacy.Ja mislim da je to to za sada.

ilidan

i mi dolazimo sigurno...samo moramo da smislimo ime :))))

ilidan

ej ljudovi el ima nesto od ovog sranja meni je neko reko da je pomereno za januar :P

SOLID

Ja cuo pomereno zvog krmeceg gripa za januar..... ko da tada nece biti gripa...

ilidan


ilidan

eee el zna neeeko mozda kad je tacan datum?!?!

stewzoR

hahah ovaj sajt ne da nije  u funkciji nego brate... :D