News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

26.April - Smederevo - Diskusija

Started by VIP.er, March 29, 2009, 02:48:32 PM

Previous topic - Next topic

VIP.er

  Ovako, sinoc sam pricao sa gazdom, on je rekao da ce novi turnir biti za 3 nedelje ( dakle vikend za 3 nedelje ). Bice ili ctf ili sd, sta se vise igra, 5v5. Ja sam predlozio da ulog bude malo veci, 3000din po ekipi, ali rekao je da to nema veze, da cemo se sve dogovoriti, samo da ima ekipa.  Rezime: njemu je svejedno za cip, vrstu igre, bitno mu je samo da ima ekipa, da se dobro zabavimo, nasmejemo i naravno opicimo dobar COD u lanu :)
  Evo, ima 3 nedelje do turnira, vise nego dovojno vremena da se sve lepo dogovri i organizuje, da se trubi u toj meri da svi cuju za ovo. Ajde ljudi da se prijavi bar 8 ekipa, da bude pravi turnir, naravno sto vise to bolje, ali manje od 8 to je vec mali broj ekipa.
  Izjasnite se...

$tring


HeadHunter

Da, da, da...:) I ja takodje smatram da je ctf, mnogo popularniji nego sd...!!!Mislim da ce to da privuce, dosta vise ekipa...Mada polako, organizovacemo se dosta bolje nego prosli put...:) Ali videcemo samo da se izjasne svi, koji bi ucestvovali..:)

Zver

CTF je idealan za lan atmosferu, u sd bi trebalo da su po 5 racunara u odvojenim prostorijama, ako su u istim, nista od toga.

*SPARTANAC*

coveku se svideo profit pa ajde da pravimo lanove na 3 nedelje.... nije losa zarada.

@ Zver, 100% si u pravu.

HeadHunter

    @ Spartanac o cemu ti pricas ???? :shok
 
    Koji profit, Aca je bio u dobrom minusu...!!! Nije nista zaradio, samo je izgubio, ali ga je boleo q... A ti prvo izracunaj, saberi, oduzmi, podeli, pomnozi...Pa pricaj, kako je mogao bilo sta da zaradi !!! c c c...

VIP.er

Gazda je bio u minusu, mada je rekao da mu to nije bitno, da on samo zeli da pokrije svoje troskove i da se svi dobro zabave :) i licno verujem da je zaista tako :)

*SPARTANAC*

#7
cekaj, idemo poalko mozda ja gresim....
Ulog je 1500 po klanu, dobitak za 1. mesto ~3000 din 2. mesto ~ 1500 din 3. mesto .|. ostatak ide igraonici, jispravite me ako sam lose izracunao.

Da ne bude nesporazuma da je ovo nesto licno, NIJE NISTA LICNO. da ne pricate kako ne volim igraonicu i to... pricam samo o LANU!

ded4

Spartanac jel vidis da i za prosli i za ovaj turnir samo ti smaras oko toga koliko uzima igraonica, a koliko gazda! Aca je za prosli turnir bio u minusu, a ipak opet pravi novi turnir, sto znaci da mu nije stalo do para!

Belick

LJUDI JA PREDLAZEM DA NAPRAVIMO NEKO GLASANJE... ZA SD ILI CTF....

spdR

HH ovakvu provalu jos nisam cuo...CTF popularniji od SDa,si ti lud :S
Dobro,bolji je za igraonicu zbog ovog sto zver kaze,ali pogledaj aktivnost SD laddera i CTF laddera na cbu,i pogledaj ko igra FW CTF...Samo kazem...

*SPARTANAC*

Quote from: ded4 on March 29, 2009, 10:14:11 PM
Spartanac jel vidis da i za prosli i za ovaj turnir samo ti smaras oko toga koliko uzima igraonica, a koliko gazda! Aca je za prosli turnir bio u minusu, a ipak opet pravi novi turnir, sto znaci da mu nije stalo do para!

Bole me k____! Ali gde vi vidite logiku da je on otisao u minus??? BOLE ME KURAC NECU DA DOLAZIM NA LAN AKO JE DOTLE DOSLO!
Samo trazim da mi obajsnite KAKO JE USPEO DA UDJE U MINUS?!?! :|| :|| :||

Labello

Spartanac koji si ti lik, nisam mislio da si takav ali tebi je ocigledno stalo do para a ne do zabave...skidam ti kapu  :hat
A to da je CTF popularniji od SD-a...hahaha kakva glupost boze.... Naravno da ce SD da bude na turniru, osim bitanga i brigade niko ne igra CTF...tako da... :acute

ded4

Definitivno je bolje da bude SD! ;D ;D

*SPARTANAC*

Quote from: Labello on March 29, 2009, 11:40:09 PM
Spartanac koji si ti lik, nisam mislio da si takav ali tebi je ocigledno stalo do para a ne do zabave...skidam ti kapu  :hat
A to da je CTF popularniji od SD-a...hahaha kakva glupost boze.... Naravno da ce SD da bude na turniru, osim bitanga i brigade niko ne igra CTF...tako da... :acute
Da izgleda da je tako! A ne bi bilo tako da: se turnir odrzava jendom godisnje, da je ozbiljniji....
Ako je zabava baciti pare skidam ja tebi kapu!

Labello

BACITI PARE? :sorry
Znam da nas je sve zahvatila kriza ali ako ti ne mozes svakog dana da odvojis po 30din onda stvarno..20dana*30din=600din  :doc
bmk da li cu da budem u plusu ili u minusu, ne znam za tebe ali meni je super da upoznam tako novo drustvo iz drugih krajeva, ljude sa servera, druzenje zezanje to je ok, a ne da se brinem da li cu da osvojim turnir i da uzmem pare... :vava
Zato nemoj molim te da mi skidas kapu!  :suicide

VIP.er

Quote from: *SPARTANAC* on March 29, 2009, 10:42:44 PM
Quote from: ded4 on March 29, 2009, 10:14:11 PM
Spartanac jel vidis da i za prosli i za ovaj turnir samo ti smaras oko toga koliko uzima igraonica, a koliko gazda! Aca je za prosli turnir bio u minusu, a ipak opet pravi novi turnir, sto znaci da mu nije stalo do para!

Bole me k____! Ali gde vi vidite logiku da je on otisao u minus??? BOLE ME KURAC NECU DA DOLAZIM NA LAN AKO JE DOTLE DOSLO!
Samo trazim da mi obajsnite KAKO JE USPEO DA UDJE U MINUS?!?! :|| :|| :||
-5 ekipa po 1500 din=7500
-70% su nagrade= to je 5250 din- dakle za gazdu ostaje 2250 din.
-igralo se ukupno 10 warova, to je 10 igraca po waru- 1 war traje 30 min
-posto je pola sata po igracu 30 din, za jedan war je islo 30x10 sto je 300 din po waru
-bilo je 10 warova kao sto rekox, dakle 10x300= 3000 din.
-od preostalix 2250 din za igraonici, 3000 je otislo na troskove, dakle Aca je bio u minusu 750 din.

Labello

Upravo tako znaci decko je oslobodio igraonicu zbog nas da bi se zezali i igrali, a za taj dan on je verovatno mogao da ima pazar 7500din i da ga boli dupe za sve... Ali decko je super i nisu mu pare bitne kao nekima.... RESPECT COA!!!!! :drinks2 :drinks2 :drinks2

ded4

Quote from: Labello on March 30, 2009, 12:59:56 AM
Upravo tako znaci decko je oslobodio igraonicu zbog nas da bi se zezali i igrali, a za taj dan on je verovatno mogao da ima pazar 7500din i da ga boli dupe za sve... Ali decko je super i nisu mu pare bitne kao nekima.... RESPECT COA!!!!! :drinks2 :drinks2 :drinks2
Tako je!!!

HeadHunter

   Ja sam samo rekao da bi CTF privukao vecu paznju nego SD !!! A ti spiderr, ne moras da budes glup, toliko ??? !!! :shok !!!! Opusti se, ja ne igram da bi uzeo pare, boli me ... za kintu... Igram zato sto volim...Cod2 sam poceo da igram uz CTF, i voleo bih da odigram neki takav turnir...!!!  Iako znam da su sanse da osvojim turnir, mnogo manje nego minimalne !!! Ali ipak ucestvujem !!! Tako da svoje komplekse leci negde drugde plz !!!...Nisam imao lose misljenje o tebi, nemam ni sada samo ne kapiram sta se ti mesas u pricu...Jel ces da dodjes mozda ???  :shok

@Spartanac, nista ti brate, ipak imas besplatne casove matematike kod mene, od 1-5 razreda, sabiranje,mnozenje,deljenje,oduzimanje...Sta god treba !!! Naucicu te sve, sta god treba :)

 Ne kapiram sta nije u redu sa vama...?Da li je nekome ovde stalo do novca ??? Spartanac ako je problem u 300 din, koje si izgubio, ne brini dobices ih od mene, kao poklon !!! Vlasnik igraonice, nije uopste predlozio turnir, nego mi!!! Koji smo ucestvovali, a ne pobegli(kao neki prisutni)...To je, cisto postovanje, nista vise...Boli njega tuki za kintu...A vi samo tako mozete da smarate, sa jos 1000 postova...!!!

 Meni je sve ovo zezanje, kao i ova igrica, to je ipak SAMO IGRICA !!! Nista vise, i ne kapiram ljude, koje dizu to kao da je RL !!!axaxaxa...Kako god, smarajte na moj post 100 x, meni je nbt !!! Kompleksi NISU NE IZLECIVI !!!

 Toliko od mene...Ovo je bilo u najboljem interesu, smatram da nikoga nisam uvredio postom, ali se ipak zapitajte posle njega !!! Oni koji trebaju ce se i zapitati !!! :)


 Krki! aka HeadY :)

wOo3cA

nemojte da se prepucavate bre,kome se ne svidjaju uslovi turnira(npr. uplate i nagrade) ne mora ni da dodje,nek napravi bolji turnir,uvek nekom nesto smeta...:S

HeadHunter

  Izvinjavam se, nisam procitao "Labello-ve" postove...Stvarno SPARTANAC PRETERUJES BRATE !!! Cemu sve to ??? Zbog cega ???  :shok

  VIP.er, bio je dosta vise u minusu, izracunauj tu, +sokovi, +kisele vode, +kafe, +ovo ono, bio je dosta vise u minusu, ali je to nbt !!! Ne kapiram sto ti SPARTANAC dizes frku, da li je on uzeo pare ili ne !!! Otvori novi Topic, pa neka se ljudi izjasne !!!

  Btw, ako nisi video, u Topic-u pise, " Jos jedan LAN u Smederevu :) ",  znaci, ako zelis da igras reci, a to da smaras ovde, ko ti je uzeo pare !!! Ostavi za drugu priliku, molim te !!!

  Izvinjavam se zbog post-a, ali mi je zaista krivo kada vidim kako Smederevac, upropascuje i ponizava nas grad, pricama kako smo lopovi, a u stvari ne kapira da jos uvek NE ume da RACUNA !!! Plz IQ ? 2 low !!!

  Jbg, brate sam si kriv sto sada ovako mislim o tebi !!! Neka sve ide na tvoju cast, nadam se da ce ti biti lepo !!!

  CCB 4Ever !!! :)

HeadHunter

Quote from: wOo3cA on March 30, 2009, 01:15:54 AM
nemojte da se prepucavate bre,kome se ne svidjaju uslovi turnira(npr. uplate i nagrade) ne mora ni da dodje,nek napravi bolji turnir,uvek nekom nesto smeta...:S


Bravo tebra, u pravu si !!! Ali mi je krivo zato sto neko misli, da ovde neko nekog potkrada !!! :( jbg brate ... :(

wOo3cA


wOo3cA

sve u svemu,kako god da se dogovorimo(naravno ne samo mi iz SD-a),cucemo i vase predloge za mod koji ce da se igra,ali ne da glasaju oni koji ne bi ni dosli  :icon_neutral: tako da bicete svi obavesteni..napravicemo neku reklamicu,tako da...trebalo bi da bude sve ok :)

*SPARTANAC*

#25
E ovako lepo i uljudno da odgovorim!

Svi koji me ne poznaju a vecinom smederevci, nije problem odvojiti pare, vec zasta ih odvajam da ne bih sad reko "NOSITE SE U KURAC" posto kad citam ove postove nabije mi se strasan pritisak!!!

Aca je u minu 750 din - nije nego, pare mu nisu bitne drzi igraonicu...bas fensi ono...

Zabava, druzenje, zasto se onda povecava cip na 3000 din ako sam ja to dobro procitao?

Ono moze da se nazove druzenje - upoznavanje i da bude se super, ali da li mislis da ce neko opet da se dovlaci iz Novog sada, Kostolca, Beograda, da bi bacio pare na put i "zabavu" a vec je bio na "zabavi" pre mesec dana....hmmmm

Smederevo rulzzz! Smederevci razocarali ste me (dobro je sto ovo nije prvi put).

Btw, da mi je zbog para, znam da bi dobili turnir i da bi dobili pare....eto i to da dodam....

BratMinli


Brigada/Mahoon

Vukajlo najjaci si!!!!! :))
Da,da Brigada glasa za ctf!!!!!
Nego da pitam Otpisane,sta je bilo danas u CTf izmedju Brigade i Otpisanih??? :)
Nemoj da se vadite da niste igrali kompletni,da vam nije bio Belick tu i te fore... :)))))))) Bilo je  :icon_bad: hehehehehe

Labello

Quote from: Brigada/Mahoon on March 30, 2009, 02:49:45 AM
Vukajlo najjaci si!!!!! :))
Da,da Brigada glasa za ctf!!!!!
Nego da pitam Otpisane,sta je bilo danas u CTf izmedju Brigade i Otpisanih??? :)
Nemoj da se vadite da niste igrali kompletni,da vam nije bio Belick tu i te fore... :)))))))) Bilo je  :icon_bad: hehehehehe

Haha Mahoon upravu si.... :icon_bad: ste nas... :cray :cray :cray
Ali smo vam na SD pravili unucice, niste znali gde se nalazite ni VIP.er vam nije pomogao! :hat
hahaha..... :icon_bad: :camper :awm smo vas!  :drinks2

Labello

Quote from: *SPARTANAC* on March 30, 2009, 02:37:12 AM
E ovako lepo i uljudno da odgovorim!

Svi koji me ne poznaju a vecinom smederevci, nije problem odvojiti pare, vec zasta ih odvajam da ne bih sad reko "NOSITE SE U KURAC" posto kad citam ove postove nabije mi se strasan pritisak!!!

Aca je u minu 750 din - nije nego, pare mu nisu bitne drzi igraonicu...bas fensi ono...

Zabava, druzenje, zasto se onda povecava cip na 3000 din ako sam ja to dobro procitao?

Ono moze da se nazove druzenje - upoznavanje i da bude se super, ali da li mislis da ce neko opet da se dovlaci iz Novog sada, Kostolca, Beograda, da bi bacio pare na put i "zabavu" a vec je bio na "zabavi" pre mesec dana....hmmmm

Smederevo rulzzz! Smederevci razocarali ste me (dobro je sto ovo nije prvi put).

Btw, da mi je zbog para, znam da bi dobili turnir i da bi dobili pare....eto i to da dodam....
Haha pa niko nije u obavezi da dolazi iz Kostolca, Novog Sada, Beograda to je njihova stvar! Mi smo lepo obavestili za turnir i pozvali sve zainteresovane i ljudi su se odazvali svojom voljom nismo im mi drzali noz pod gusu! :doc
A sto se tice toga da cip bude 3000din to je predlozio verovatno tvoj drug VIP.er...

BaNaNaMaN

pa zar nije bolje ,kako vi kazete da vam nije stalo do para , skupite pare zajedno oko 3000 din. za zakup igraonice i lepo igrate, ja mislim da cete jeftinije da prodjete.... ako vam je stalo do zabave, druzenje, upoznavanja :rofl :rofl
Spartanac uz tebe sam!! :ziveli

Zver

Kontam da ce bitange doci sa 2 squada ako se bude igrao CTF, a ako bude sd, verovatno nijedan (sa izuzetkom bitangi koje zive u smederevu). Samo zamislite da igrate SD gde vam stoji 10 ljudi iza ledja a monitor protivnika je tu pored vas. Jebes to, ako nemaju uslove za SD turnir, bolje da ga ne organizuju.

PsiHoman

Da slazm se za zverkom..... Dajte ljudi ctf bice vise ekipa iako sam ja za sd....A ti spaartanac necu nista da komentarisem..... A cipovi su se povecali na 3000 zbog veceg dobitka ... Svi mogu da potvrde da je prosli turnir iako je bilo samo 5 ekipa prosao u drugarskoj atmosveri tako da ...... Toliko od mene ajde sada ne kenjajte nego da lepo organizujemo ovaj lan da bude 8 ekip i da se lepo zabavimo.....

HeadHunter

  Tako je Psihoman, slazem se i sa tobom i sa Zverkom, da ce ctf da privuce, znatno vise ekipa...Iako ga ja stvarno ne igram, ucestvovacu naravno...:))) !!! Evo ja se IZVINJAVAM za svaku moju rec upucenu bilo kome odavde !!! ... Eto, da svi iskuliramo, i da se lepo dogovorimo, i da svi pomognu da se sve sto bolje organizuje...Jer je ipak, druzenje i zabava na prvom mestu...!!! A kome sve to ne odgovara, pa ne mora ni da ucestvuje, A JOS MANJE DA KOMENTARISE, i prosipa mozak po forumu...Toliko od mene...

  Ajde svi neka se izjasne, koliki bi ulog(cip) bio odgovarajuci...??? I sve sto ide ujedno sa tim...:)))

  Krk! aka HeadY :)


*SPARTANAC*

Quote from: BaNaNaMaN on March 30, 2009, 03:28:11 AM
pa zar nije bolje ,kako vi kazete da vam nije stalo do para , skupite pare zajedno oko 3000 din. za zakup igraonice i lepo igrate, ja mislim da cete jeftinije da prodjete.... ako vam je stalo do zabave, druzenje, upoznavanja :rofl :rofl
Spartanac uz tebe sam!! :ziveli
Hvala druze :ziveli :ziveli :ziveli

Labello

Nbt igracemo CTF i kraj!  :this
A sto se tice cipa sasvim je ok da ostane kao i prosli put 1500din...  :drinks2
Pa ko voli nek izvoli, pocnite da razmisljate na vreme da prijavite ekipe da ne cekamo poslednji dan!

Zver

Meni ulog apsolutno nije bitan, samo gorivo do smedereva ce da bude 1500 dinara

HeadHunter

Quote from: *SPARTANAC* on March 30, 2009, 02:37:12 AM
E ovako lepo i uljudno da odgovorim!

Svi koji me ne poznaju a vecinom smederevci, nije problem odvojiti pare, vec zasta ih odvajam da ne bih sad reko "NOSITE SE U KURAC" posto kad citam ove postove nabije mi se strasan pritisak!!!

Aca je u minu 750 din - nije nego, pare mu nisu bitne drzi igraonicu...bas fensi ono...

Zabava, druzenje, zasto se onda povecava cip na 3000 din ako sam ja to dobro procitao?

Ono moze da se nazove druzenje - upoznavanje i da bude se super, ali da li mislis da ce neko opet da se dovlaci iz Novog sada, Kostolca, Beograda, da bi bacio pare na put i "zabavu" a vec je bio na "zabavi" pre mesec dana....hmmmm

Smederevo rulzzz! Smederevci razocarali ste me (dobro je sto ovo nije prvi put).

Btw, da mi je zbog para, znam da bi dobili turnir i da bi dobili pare....eto i to da dodam....

Zanimljivo razmisljanje, ne znam kako ovaj post ranije nisam video, verovatno sam ga slucajno preskocio...:( !!! Nbt, zakljucak, ti si bolestan...:(

Labello


*SPARTANAC*

Quote from: HeadHunter on March 30, 2009, 05:29:04 PM
Quote from: *SPARTANAC* on March 30, 2009, 02:37:12 AM
E ovako lepo i uljudno da odgovorim!

Svi koji me ne poznaju a vecinom smederevci, nije problem odvojiti pare, vec zasta ih odvajam da ne bih sad reko "NOSITE SE U KURAC" posto kad citam ove postove nabije mi se strasan pritisak!!!

Aca je u minu 750 din - nije nego, pare mu nisu bitne drzi igraonicu...bas fensi ono...

Zabava, druzenje, zasto se onda povecava cip na 3000 din ako sam ja to dobro procitao?

Ono moze da se nazove druzenje - upoznavanje i da bude se super, ali da li mislis da ce neko opet da se dovlaci iz Novog sada, Kostolca, Beograda, da bi bacio pare na put i "zabavu" a vec je bio na "zabavi" pre mesec dana....hmmmm

Smederevo rulzzz! Smederevci razocarali ste me (dobro je sto ovo nije prvi put).

Btw, da mi je zbog para, znam da bi dobili turnir i da bi dobili pare....eto i to da dodam....

Zanimljivo razmisljanje, ne znam kako ovaj post ranije nisam video, verovatno sam ga slucajno preskocio...:( !!! Nbt, zakljucak, ti si bolestan...:(
nista, uvek tu da dam moje misljenje.

spdR

HH ti si bolestan ako nisi skontao smisao mog posta...rekao sam da nisi u pravu sto se popularnosti tice CTF/SD a ti odma nesto tu glumis...ae lepo /bind W quit ...

wOo3cA

ae malo oladite,napravite novu temu pa se tamo prepucavajte...  :diablo

VIP.er

Nisam rekao da ce se cip povecati na 3000, rekao sam da sam ja to predlozio. Zaista ne verujem da je tesko skupiti 600 din i uzivati uz dobro drustvo i omiljeni nam COD, a + vece ce biti nagrade. Bitange su svakako za ctf svim srcem, jer je tesko zaista igrati sd kada je protivnicka ekipa na metar od tebe ( naravno stoji i da bitangama bolje ide ctf od sd-a ).

*SPARTANAC*

Quote from: VIP.er on March 30, 2009, 10:07:37 PM
Nisam rekao da ce se cip povecati na 3000, rekao sam da sam ja to predlozio. Zaista ne verujem da je tesko skupiti 600 din i uzivati uz dobro drustvo i omiljeni nam COD, a + vece ce biti nagrade. Bitange su svakako za ctf svim srcem, jer je tesko zaista igrati sd kada je protivnicka ekipa na metar od tebe ( naravno stoji i da bitangama bolje ide ctf od sd-a ).
Evo da je prestanem sa prepoucavanjem.

ne mogu da skupim 600 din.

~LoneWolfs~Extreme

Quote from: *SPARTANAC* on March 31, 2009, 12:11:36 AM
Quote from: VIP.er on March 30, 2009, 10:07:37 PM
Nisam rekao da ce se cip povecati na 3000, rekao sam da sam ja to predlozio. Zaista ne verujem da je tesko skupiti 600 din i uzivati uz dobro drustvo i omiljeni nam COD, a + vece ce biti nagrade. Bitange su svakako za ctf svim srcem, jer je tesko zaista igrati sd kada je protivnicka ekipa na metar od tebe ( naravno stoji i da bitangama bolje ide ctf od sd-a ).
Evo da je prestanem sa prepoucavanjem.

ne mogu da skupim 600 din.

Mislim da sad znas od kud minusi,ja nisam taknuo do onih -16 xd xd :yahoo :yahoo

HeadHunter

Quote from: *SPARTANAC* on March 31, 2009, 12:11:36 AM

Evo da je prestanem sa prepoucavanjem.

ne mogu da skupim 600 din.

Pozajmicu ti ja, nije problem, ionako si rekao da ces da osvojis turnir, tako da ono, vratices mi kasnije, KADA OSVOJIS TURNIR...Ok?Moze?

*SPARTANAC*

#46
Quote from: ~LoneWolfs~Extreme on March 31, 2009, 12:13:35 AM
Quote from: *SPARTANAC* on March 31, 2009, 12:11:36 AM
Quote from: VIP.er on March 30, 2009, 10:07:37 PM
Nisam rekao da ce se cip povecati na 3000, rekao sam da sam ja to predlozio. Zaista ne verujem da je tesko skupiti 600 din i uzivati uz dobro drustvo i omiljeni nam COD, a + vece ce biti nagrade. Bitange su svakako za ctf svim srcem, jer je tesko zaista igrati sd kada je protivnicka ekipa na metar od tebe ( naravno stoji i da bitangama bolje ide ctf od sd-a ).
Evo da je prestanem sa prepoucavanjem.

ne mogu da skupim 600 din.

Mislim da sad znas od kud minusi,ja nisam taknuo do onih -16 xd xd :yahoo :yahoo
more mrs u pm :icon_lol:


Quote from: HeadHunter on March 31, 2009, 12:34:23 AM
Quote from: *SPARTANAC* on March 31, 2009, 12:11:36 AM

Evo da je prestanem sa prepoucavanjem.

ne mogu da skupim 600 din.

Pozajmicu ti ja, nije problem, ionako si rekao da ces da osvojis turnir, tako da ono, vratices mi kasnije, KADA OSVOJIS TURNIR...Ok?Moze?
Ne treba, zaboravio sam da naglasim - ne mogu da skupim 600 din za turnir - nemam necu ici.

PsiHoman

Ne moras da ides....Lepo je rekao wo03ca

Zver

Mislim da smo dosta isli u off topic, nema potrebe da tovarite spartanca, nije on nista (lose) mislio :) kada je ovo napisao.

Bolje da date neke konstruktivne predloge za sam turnir. Kontam da ulog od 3000 samo moze probuditi entuzijazam kod vlasnika igraonice jer ce covek nesto i da zaradi (a naravno i treba da zaradi), a takodje i na prijavljene ekipe, mislim da moze da dovuce i ostale klanove sa ovih prostora, idealno bi bilo 12 ekipa. Tesko da ce ekipa koja je udaljena vise od 200 km i mora da plati dosta goriva dolaziti za nagradu od 3000 dinara, jer kada se od toga oduzme gorivo, ostaje im cip, takodje ako zelite da turniru zalepite etiketu (ozbiljan) onda moraju postojati i malo ozbiljnije nagrade.


Za 12 ekipa igralo bi se: 4 grupe po 3 klana, prva dva idu dalje. Ostaje 8 ekpa i igra se cetvrt, polufinale i finale, ako bude 8 ekipa igralo bi se 2 grupe po 4 i opet 2 idu dalje. Ako bude manje ekipa i igra svako sa svakim, onda pobedjuje ekipa sa vise pobeda, znaci nema finala jer nema smisla. Naravno ako bude malo ekipa prijavljeno, ja necu dolaziti cak iz sombora.

HeadHunter

   Tako je usli smo duboko u OFF-TOPIC...Naravno, i mi se trudimo da sve bude u sto boljem izdanju, zato smo od vas i trazili pomoc, i rekli da svi lepo predloze po nesto, pa da kada sve iskombinujemo, ispadne lep i organizovan turnir...:)

 

clumsy

spartanac je stvoren da sere. osecam da glasas za radikale :)

predlog...
turnir treba da se odrzi od 10.4. do 20.4. tada klinci imaju prolecni raspust, pa bi qbeez mogao da ocekuje vecu posetu nego na proslom turniru. mislim da bi pola meseca bilo sasvim dovoljno da se obavesti cela srbija. bitange ce se potruditi za to ako treba.
neka bude cip 3000 din... nije to neki problem. ako neko ima problema sa parama, moze ih vrlo lako skupiti do sredine aprila.
sto se tice gametype.. bolje da se ne igra sd, jer ce svako da ti visi nad glavom i moze vrlo lako da kaze protivniku gde se nalazis. ako budemo igrali ctf, tdm ili hq mogu samo da ti vise nad glavom :)

slobodno recite jos koji predlog a ne samo da se prica o zaradi i paricama. zar ne spartanac? :P

*SPARTANAC*

Quote from: clumsy on March 31, 2009, 08:42:05 PM
spartanac je stvoren da sere. osecam da glasas za radikale :)

predlog...
turnir treba da se odrzi od 10.4. do 20.4. tada klinci imaju prolecni raspust, pa bi qbeez mogao da ocekuje vecu posetu nego na proslom turniru. mislim da bi pola meseca bilo sasvim dovoljno da se obavesti cela srbija. bitange ce se potruditi za to ako treba.
neka bude cip 3000 din... nije to neki problem. ako neko ima problema sa parama, moze ih vrlo lako skupiti do sredine aprila.
sto se tice gametype.. bolje da se ne igra sd, jer ce svako da ti visi nad glavom i moze vrlo lako da kaze protivniku gde se nalazis. ako budemo igrali ctf, tdm ili hq mogu samo da ti vise nad glavom :)

slobodno recite jos koji predlog a ne samo da se prica o zaradi i paricama. zar ne spartanac? :P
HEHE, NEEEEEEEEEE, nazalost nisi u pravu 

Belick

Clumsy ako dodjes dobices jednu slatku dobrodoslicu  :icon_bad:

HeadHunter

   Ljudi, ajde vise batalimo prepirke i gluposti...Pa evo ja sam se prvi rekao "IZVINI", i nista mi nije falilo...Jer ovaj topic, i nije napravljen da bi se mi prepirali po njemo...Zar ne ???

   Tako, da ajde da svako od nas ulozi po malo truda, i da napravimo stvarno OZBILJAN turnir...:)

   Bitange su bile tako da znaju, kakvi su racunari, a moje misljenje je da su zaista dobri...Znaci 125 FPS LOCK !!! :) Moze i vise, ali je nepotrebno, a ovako je i najravnopravnije...:)

   Igrace se CTF, posto su vecina za to...Tacnije, bar 3-4, ekipe, koje su se izjasnile...:)

   E sada, u zavisnosti od toga, koliko ce ekipa biti, videcemo i kako ce se igrati, ali najrealnije, i po meni najbolje je da se igra po grupama, i kasnije cetvrtfinale, polufinale i finale...:)WINNER :)

   Ja mislim da je skroz ok, da bude namesteno kao za prosli turnir, da budu 2 mape, da se igra po 15 min na svakoj strani, tj da jedna ekipa ima svoju mapu, na kojoj ce igrati i kao Nemci, i kao Britanci(Ameri, Rusi)...Smatram da je po 30 min, jedna mapa dovoljno vremena...E sada ko ima bolji predlog neka kaze, pa da vidimo...? :)

   Eto ako bitange dozvoljavaju, moze i jos jedan TOPIC, da se otvori, kasnije tj. sa prijavljenom prvom ekipom, pa da se kasnije upisuju tacan broj i sastav ekipa koji je prijavljen, da bi se pred turnir tacno znalo, koliko ekipa igra, i u kom sastavu...:) E da bilo bi i ok, da ekipe napisu mapu koju igraju, da posle ne bi bilo nekakvih banalnih problema...?E sad naravno, kao sto sam i rekao, ako se bitange slazu i dozvoljavaju...:)))

   Ko ima jos nesto da kaze, neka predlozi, pa da vidimo i organizujemo se lepo...:) A do tada, vidimo se na serverima :)

   Krk! aka HeadY ... :)

 

BratMinli

Ja mislim da treba da se igra ctf i to 6vs6,ostalo moze da bude kao na proslom turniru,eventualno da se igra po 20 min,umesto 15! :aug .Mi vec otprilike znamo ko ce igrati za Brigadu  :icon_twisted:

*SPARTANAC*

Quote from: HeadHunter on April 01, 2009, 12:34:36 AM
   Ljudi, ajde vise batalimo prepirke i gluposti...Pa evo ja sam se prvi rekao "IZVINI", i nista mi nije falilo...Jer ovaj topic, i nije napravljen da bi se mi prepirali po njemo...Zar ne ???

   Tako, da ajde da svako od nas ulozi po malo truda, i da napravimo stvarno OZBILJAN turnir...:)

   Bitange su bile tako da znaju, kakvi su racunari, a moje misljenje je da su zaista dobri...Znaci 125 FPS LOCK !!! :) Moze i vise, ali je nepotrebno, a ovako je i najravnopravnije...:)

   Igrace se CTF, posto su vecina za to...Tacnije, bar 3-4, ekipe, koje su se izjasnile...:)

   E sada, u zavisnosti od toga, koliko ce ekipa biti, videcemo i kako ce se igrati, ali najrealnije, i po meni najbolje je da se igra po grupama, i kasnije cetvrtfinale, polufinale i finale...:)WINNER :)

   Ja mislim da je skroz ok, da bude namesteno kao za prosli turnir, da budu 2 mape, da se igra po 15 min na svakoj strani, tj da jedna ekipa ima svoju mapu, na kojoj ce igrati i kao Nemci, i kao Britanci(Ameri, Rusi)...Smatram da je po 30 min, jedna mapa dovoljno vremena...E sada ko ima bolji predlog neka kaze, pa da vidimo...? :)

   Eto ako bitange dozvoljavaju, moze i jos jedan TOPIC, da se otvori, kasnije tj. sa prijavljenom prvom ekipom, pa da se kasnije upisuju tacan broj i sastav ekipa koji je prijavljen, da bi se pred turnir tacno znalo, koliko ekipa igra, i u kom sastavu...:) E da bilo bi i ok, da ekipe napisu mapu koju igraju, da posle ne bi bilo nekakvih banalnih problema...?E sad naravno, kao sto sam i rekao, ako se bitange slazu i dozvoljavaju...:)))

   Ko ima jos nesto da kaze, neka predlozi, pa da vidimo i organizujemo se lepo...:) A do tada, vidimo se na serverima :)

   Krk! aka HeadY ... :)

 
Po meni je bolji sistem ovako:
Da se igraju 2 mape po jedna strana(all or ax), protivnik bira stranu na dodomacoj mapi i konta (po sistemu CB-a)
tako cete izbeci glupe ruske mape(jedino ako je neko lud da pokloni nepriajteljima PPSH)
A i bice pravedno.

Belick

Quote from: BratMinli on April 01, 2009, 12:40:36 AM
Ja mislim da treba da se igra ctf i to 6vs6,ostalo moze da bude kao na proslom turniru,eventualno da se igra po 20 min,umesto 15! :aug .Mi vec otprilike znamo ko ce igrati za Brigadu  :icon_twisted:
5vs5 se igra!

Belick


clumsy

Igra se 26 aprila, a ekipe mogu da se prijave do 24.3.2009 :)

Belick

E ja to stvarno ne znam klamsi! to pitaj labella

ded4

Igra se CTF 5v5, 26. Aprila sa pocetkom u 10h! Cip po ekipi je 2500 dinara, a prijave su do 24. Aprila!!!  :scenic :doc

Zuta kuca, gde se nalazi igraonica Qbeez je u ulici Srpskih Sovjeta.

Labello

Quote from: clumsy on April 01, 2009, 01:44:02 PM
Igra se 26 aprila, a ekipe mogu da se prijave do 24.3.2009 :)
Ispravio sam, tek sam sad video! :this

clumsy

Quote from: belick!:) on April 01, 2009, 01:49:51 PM
E ja to stvarno ne znam klamsi! to pitaj labella

ma hteo sam da pokazem na gresku u pravljenju plakata... neko se zajebao za mesec dana :)

Labello

To sam radio jutros u 4h, pa mi se omanulo! :cray
Sada je ok!

clumsy



BratMinli

Ma ljudi dajte da bude 6vs6,opet ce da se ljute na mene sto moram da izostavim nekog iz ekipeeeeeeeeeeeeeeee :icon_grrr: ,a i bice veca uplata za nagradni fond  :spiteful ... Turnir je opet u nedelju,jaoooooooooooooooo pa moracu da stavim celu ekipu u karantin da se ne bi dzukele napile ko stoka O P E T :))))) Doduse,ko ce mene da stavi u karantin xexexexexexex ;D

Labello


wOo3cA


$tring

Nema tu puno price i rasprave..... :) CTF se igra 4v4 ili 5v5 ... Niko na planeti to ne igra 6v6 ili 7v7 na bilo kom ozbiljnijem takmicenju... Pa hajde da bas ne pravimo papazjaniju.... Ono sto bi ja licno dozvolio je da se prijavi i 8 igraca po ekipi, pa neka za svaki war sastave jednu ekipu. U zavisnosti od toga koliko se igraca prijavi cemo modifikovati server i napraviti kraca poluvremena ili drugo neko pravilo.

Prosli put je jako glupavo sto se igralo 1x15minuta na jednoj mapi. To znaci da su ekipe uzimale ruske mape, maltretirale drugu ekipu, i nakon toga ta druga ekipa izabere toujane sto svakako ne moze da se poredi sa bilo kojom ruskom mapom... odnosno, PPSH-om... :) Narocito na TDM-u to jako smesno izgleda. :D

Labello

zato ce String da namesti 2x7min jedna mapa, zar ne? ;D

Belick



$tring

Quote from: Labello on April 02, 2009, 03:31:23 AM
zato ce String da namesti 2x7min jedna mapa, zar ne? ;D

Ako se tako dogovorimo - da... :D

Foxy

nalpn svega toga cu samo rec da je po meni Spartanac u pravu ipak je malo previse a i nemoze bit u minusu!!! :hmm

Labello

ONI koji NE IGRAJU i NE DOLAZE nemaju pravo glasa...zato Foxy ne palamudi tu nesto minus plus... :suicide

Belick

Bitange koliko ce vas doci?? jedna petorka ili dve?

Zver

Ljudi pa minus je prilicno diskutabilan pojam, recimo ako on prosecno subotom ima zarade 6000 dinara, a za turnir zaradi 5000 dinara on je u minusu hiljadu dinara jer je organizovao turnir, ne mogu se gledati apsolutne vrednosti pa da kazes, on je zaradio 5000, ne nego ces reci o nije zaradio 6000 jer je nama turnir organizovao.

Labello

Upravo to mi i pokusavamo da kazemo nedokazanim ljudima....

Foxy

a kako ti znas labbelo da ja necu doc ajde mi reci!!!

Belick

Quote from: Foxy on April 04, 2009, 02:57:21 AM
a kako ti znas labbelo da ja necu doc ajde mi reci!!!

OMG pa labello ti zna sve kako ne svatas....

ded4

Quote from: Foxy on April 04, 2009, 02:57:21 AM
a kako ti znas labbelo da ja necu doc ajde mi reci!!!

A kao doci ces, a Foxy??? :spiteful

Labello

Pa znam, Belick imas nesto protiv? Do juce nisi znao da ukljucis komp sad ces ti meni nesto tu da kenjas....cuti molim te...Nisam te dirao, ne diraj me...

DzoNN:)

#83


[/quote] OMG pa labello ti zna sve kako ne svatas....
[/quote]

Mozda Belick nije mislo nista lose .... ;D  :drinks2

spdR

E moj dzone...uzeo si ovaj smajli  :drinks2
e sad da ti kazem...NIJE CUGA ZA SVAKOGA !  a sad vratite sa na topic - soz4off :D

wOo3cA

Quote from: Labello on April 04, 2009, 02:53:30 PM
Pa znam, Belick imas nesto protiv? Do juce nisi znao da ukljucis komp sad ces ti meni nesto tu da kenjas....cuti molim te...Nisam te dirao, ne diraj me...
jel te mozda uvredio??

spdR


HeadHunter

Jbt ovo je strasno, ne mogu da verujem...Ajde iskulirajte...PLZ!!!

Labello

Quote from: wOo3cA on April 04, 2009, 09:26:43 PM
Quote from: Labello on April 04, 2009, 02:53:30 PM
Pa znam, Belick imas nesto protiv? Do juce nisi znao da ukljucis komp sad ces ti meni nesto tu da kenjas....cuti molim te...Nisam te dirao, ne diraj me...
jel te mozda uvredio??
Nemoj vise da mi se obracas!!! :-[
Ti i ja smo zavrsili!!!!!  :icon_dick:
hahahhaha :yahoo

wOo3cA

Quote from: Labello on April 06, 2009, 01:14:06 AM
Quote from: wOo3cA on April 04, 2009, 09:26:43 PM
Quote from: Labello on April 04, 2009, 02:53:30 PM
Pa znam, Belick imas nesto protiv? Do juce nisi znao da ukljucis komp sad ces ti meni nesto tu da kenjas....cuti molim te...Nisam te dirao, ne diraj me...
jel te mozda uvredio??
Nemoj vise da mi se obracas!!! :-[
Ti i ja smo zavrsili!!!!!  :icon_dick:
hahahhaha :yahoo
heheheheh  ;D ;D ;D

cod.Gaming_Quicker

Pitala su me 4 klana iz hrvatske kad se odrzava LAN turnir.Niko od njih nece doci jer se igra CTF.Ja ih pitam ako je SD on svi kazu dolazimo 100%.Mozda treba promeniti gametype?!! Meni je sve jedno.

ded4

jbg, ne verujem da cemo menjati gametype!!!

Labello

Quote from: cod.Gaming_Quicker on April 08, 2009, 11:29:59 PM
Pitala su me 4 klana iz hrvatske kad se odrzava LAN turnir.Niko od njih nece doci jer se igra CTF.Ja ih pitam ako je SD on svi kazu dolazimo 100%.Mozda treba promeniti gametype?!! Meni je sve jedno.
Haha nista od toga!

$tring

Quote from: Labello on April 09, 2009, 02:12:46 AM
Quote from: cod.Gaming_Quicker on April 08, 2009, 11:29:59 PM
Pitala su me 4 klana iz hrvatske kad se odrzava LAN turnir.Niko od njih nece doci jer se igra CTF.Ja ih pitam ako je SD on svi kazu dolazimo 100%.Mozda treba promeniti gametype?!! Meni je sve jedno.
Haha nista od toga!

Ma kakav glupavi SD ... daj da igramo ko ljudi CTF... I ovako nisu neki uslovi za SD. Jedna prostorija sa gomilom kompova. CTF rulez!

PICAj3La


Grande S

Samo jedno pitanjce ljudi...
Jel se ceo turnir igra u jednom danu?
I koliko ima kilometara od Indjije do Smedereva? :hmm

DiDaN

#96
i koliko je igraonica udaljena od "Afrike" ?


Belick

Quote from: DiDaN on April 12, 2009, 10:30:03 AM
i koliko je igraonica udaljena od "Afrike" ?
hahaahahha
Quote from: Grande S on April 12, 2009, 10:23:36 AM
Samo jedno pitanjce ljudi...
Jel se ceo turnir igra u jednom danu?
I koliko ima kilometara od Indjije do Smedereva? :hmm
U jednom danu.... Neznam koliko ima km. Ali dodjite trebaju nam ekipe

VIP.er

Quote from: DiDaN on April 12, 2009, 10:30:03 AM
i koliko je igraonica udaljena od "Afrike" ?


Da li mislis na kafic "Afriku" ?

Belick

e grande sad sam pogledao na kartu... ima oko 100 km do smedereva od indjije

HeadHunter

Quote from: DiDaN on April 12, 2009, 10:30:03 AM
i koliko je igraonica udaljena od "Afrike" ?



Hmmm...Udaljena je 2 min, najvise...:) Bas je u centru igraonica, na 2 min je glavno setaliste, Trg i sve ostalo, zanimljivo...:)

DiDaN

da kafic.............mmmmmmmmmmmm............mozda se i vidimo :)

wOo3cA


VIP.er

Kafic je bukvalno na 5 min od igraonice...

Belick


ded4


VIP.er


Grande S

E hvala Belick...
Gledacemo da dodjemo...
Kad bi se turnir igrao,koji datum?

wOo3cA

Quote from: Grande S on April 12, 2009, 08:34:16 PM
E hvala Belick...
Gledacemo da dodjemo...
Kad bi se turnir igrao,koji datum?
sve ti pise u naslovu,26.04
a uplate do 24.04

Belick

grande dolazi u smederevo! takodje i ti cod_gaming

HeadHunter

  Ljudi sta je sa prijavama, ajde prijavljujte se, nemojte posle sve u zadnji dan da se zavrsi, ako 24.04 do 23:59, ne bude 8 ekipa, CTF lan turnir se nece ni odigrati...!!! Zato molim, da svi koji su pricali, da dolaze 100 %, molim da prijave svoje ekipe, u sto kracem-mogucem roku...Hvala

DiDaN

Budaletine ne mogu da se skupe za on line war a kamo li ovako........hahhahaa...............ako bude turnira ja cu da dodjem da vas bodrim uz "Niksicko"  :yahoo

$tring

Tako je! Ima nas par hiljada koji se igramo na MAIN-u i sada kada se pravi LAN zajebancija niko nece!!!! Ajde brzo, oformite jedan community klan, skupite par drugara i da se igramo/druzimo. Ne morate biti pravi klan da bi ucestvovali... BRRRRZO prijave! :)

VIP.er

Ajde ljudi, zezanje obicno u Smederevu, ponovno okupljanje ( donekle ) kao i u Gerili. Cip zaista nije veliki, 500 din po igracu, sto string rece ne morate biti pravi klan, samo nadjite jos 4 drugara i dodjite da se igramo :) Prosli put je bilo samo 6 klanova i to glupavi tdm, pa je opet bilo lepo, sad ce biti mnogo bolje, samo da nas bude sto vise :)

SOLID

#114
Mozda dodjemo Bananan i ja da bodrimo ekipe uz pivdzu  :ziveli
Axwell, castis?  ;D

dexnsk

Krajem maja ove godine postoje velike sanse da se organizuje turnir i u Novom Sadu u igraonici Kum pregovori su u toku...

jape


Belick

AJDE BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SVI U SMEDEREVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AKO NE BUDE 8 EKIPA NECE BITI TURNIRA!AJDE SVI

ded4

Quote from: SOLID on April 20, 2009, 03:00:24 PM
Mozda dodjemo Bananan i ja da bodrimo ekipe uz pivdzu  :ziveli
Axwell, castis?  ;D

A zasto ne bi ste ucestvovali na turniru?

DiDaN

A u koliko sati..........mozda i pise negde,al nisam video  :whistling

HeadHunter

 @ malamaja13:  http://www.bitange.com/forum/index.php?topic=1659.0

...Zaista sramota, da ne mogu da se skupe 8 ekipa...STRASNO!!! Samo posle da cujem kako ce te da serete, kada ce da bude neki turnir...!!! Zalite da date 500 din, kojih cete da potrosite u jednom odlasku na pivo ili kafu...!!! Pa mislim da niko od prijavljenih ekipa ne igra da bi osvojili turnir(naravno, da svako to zeli), ali smatram da prventstveno igraju zbog druzenja i zezanja...!!! Hvala prijavljenim ekipama, a ostalim mudonjama...Tako reci pro-gamerima!!!  :-[ ...  Samo jos jednom da ponovim...SRAMOTA !!!!

   by: Krk!

Belick

Igrala bi da imas para tako sam cuo... A i za ovih pola meseca si mogla da skupis 2000din a treba 500.

SOLID

Quote from: belick!:) on April 24, 2009, 06:58:13 PM
Igrala bi da imas para tako sam cuo... A i za ovih pola meseca si mogla da skupis 2000din a treba 500.
Pa pozajmi joj  :D

dexnsk

Quote from: SOLID on April 24, 2009, 09:15:28 PM
Quote from: belick!:) on April 24, 2009, 06:58:13 PM
Igrala bi da imas para tako sam cuo... A i za ovih pola meseca si mogla da skupis 2000din a treba 500.
Pa pozajmi joj  :D
Budi kavaljer :D ;D :o

Belick

jedva skupio za mene... ne dam citerima

spdR


PICAj3La

a vi i dalje pricate o turniru kojeg ni nema :)

ded4


* ThE JoKER *


Belick


cod.Gaming_Quicker

Hoce li biti ista od tog LAN-a?!Meni je stvarno zao,ja sam hteo da dodjem ali moji se prave pametni, neka crknu mamu im J****.Hoce nece,jedan kaze nema pare za ima komp od 2000 evra,a za to ima pare,jako mi je zao.A i kad je CoD scena u Srbiji do bola...nije uopste razvijena.U Hrvatskoj skoro svaki mesec neki LAN turnir,a ovde u Srbiji nikoga ne zanima CoD.SMRT CS,ZIVEO COD!!! Imam da angazujem nekog hakera da izbrise nekako taj CS da ga niko ne moze da ga igra,raspala igra.Dokle vise sa tim CS?! Samo to gledaju,LAN tunrniri i razno jake gluposti.

SOLID

Quote from: cod.Gaming_Quicker on April 25, 2009, 09:57:08 PM
Hoce li biti ista od tog LAN-a?!Meni je stvarno zao,ja sam hteo da dodjem ali moji se prave pametni, neka crknu mamu im J****.Hoce nece,jedan kaze nema pare za ima komp od 2000 evra,a za to ima pare,jako mi je zao.A i kad je CoD scena u Srbiji do bola...nije uopste razvijena.U Hrvatskoj skoro svaki mesec neki LAN turnir,a ovde u Srbiji nikoga ne zanima CoD.SMRT CS,ZIVEO COD!!! Imam da angazujem nekog hakera da izbrise nekako taj CS da ga niko ne moze da ga igra,raspala igra.Dokle vise sa tim CS?! Samo to gledaju,LAN tunrniri i razno jake gluposti.
:happy

DzoNN:)

Quote from: belick!:) on April 25, 2009, 12:09:09 AM
jedva skupio za mene... ne dam citerima
tako joco pokazi im ko je gazda!!  ;D

komara

Ja bas mislim da ljude zanima COD,ako sad odes u bilo koju radnju da kupis COD(bilo koji deo) naci ces sve igrice osim njega,a sto se tice Hrvatske naravno da kasnimo za njima u svemu pa i u COD.I trebas imati u vidu da je Srbija jos uvek ranjena zemlja nema se para,a primer ti je u Novom Sadu ljudima je puno 500dinara da izdvoje za jedan koncert. Koliko % Srbije koristi ADSL ili KABLOVSKU?

HeadHunter

 Koliko % Srbije koristi ADSL ili KABLOVSKU?
[/quote]

22 %...Pa normalno da kasnimo za svima...Rumuni vec imaju 33 %...! 500 dinara, pa to ti je 2-3 pica ...  :ne_razumem  !!! To je puno, pa jedan vikend, ne mora da se izadje i eto 500 dinara !!! A to sto su ljudi govna, to je potpuno druga stvar !!! I zato sto kenjaju, tipa "Niko ne organizuje!" E onda kada se organizuje, onda ne dolaze...!!! Pa mislim se mars u 3 l.p.m !!! Zavrseno je za ovaj turnir, vec pocinju druge teme...Mogao bi lock !!!


   Krki

komara

#135
500 din ulaz na koncert,500din za pice i jos koji dinar za cigarete (ko pusi), klopu.....a sto se tice LAN u Smederevu ja bi prvi dosao samo sto jos nemam dovoljno iskustva za SD i CTF. Pocinjem da vezbam na Bitangama  :D