News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Zasto sam kick-ovan?!

Started by $tring, March 03, 2009, 04:18:58 PM

Previous topic - Next topic

$tring

Cesto pitanje na public serverima : Zasto sam kick-ovan?

Razloga ima vise....

1.PB KICK
- najcesci slucaj su 'loosing packets' bag koji punkbuster ne ispravlja vec mesecima. To je jednostavno tako
- Heartbeat.exe Stopped (najverovatnije firewall)

2.AUTO-KICK
- veliki ping - na serveru je stratovana skripta koja kick-a igrace sa pingom vecim od 100
- bad words - na serveru je stratovana skripta koja kick-a igrace koji vredjaju druge igrace

3.ADMIN KICK
- kick od strane administratora zbog nepostovanja pravila servera, vredjanja drugih, sabotiranje igre itd.

Posto je ovo cesto pitanje, dao sam odgovore da ljudi znaju o cemu je rec.

Lider

Quote from: string on March 03, 2009, 04:18:58 PM
Cesto pitanje na public serverima : Zasto sam kick-ovan?

Razloga ima vise....

1.PB KICK
- najcesci slucaj su 'loosing packets' bag koji punkbuster ne ispravlja vec mesecima. To je jednostavno tako
- Heartbeat.exe Stopped (najverovatnije firewall)

2.AUTO-KICK
- veliki ping - na serveru je stratovana skripta koja kick-a igrace sa pingom vecim od 100
- bad words - na serveru je stratovana skripta koja kick-a igrace koji vredjaju druge igrace

3.ADMIN KICK
- kick od strane administratora zbog nepostovanja pravila servera, vredjanja drugih, sabotiranje igre itd.

Posto je ovo cesto pitanje, dao sam odgovore da ljudi znaju o cemu je rec.
Ako je ovo na svim serverima... cao drugari, sto ste me vidjeli vidjeli ste me :bye2 :(

$tring

Quote from: Lider on March 03, 2009, 06:42:50 PM
Ako je ovo na svim serverima... cao drugari, sto ste me vidjeli vidjeli ste me :bye2 :(

Nazalost, bice uskoro... ali mozemo te kao pocasnog clana ostaviti na imunoj listi za kick... :)

STEK

ovo za ping je pun pogodak!!!! :acute

BaNaNaMaN

Quote from: bakitos on March 03, 2009, 08:15:15 PM
ovo za ping je pun pogodak!!!! :acute
pa kako pun pogodak kad je lideru uvek oko 100, 115.

STEK

pa lider....sta da ti kazem povecaj dozu protoka!!!!! :suicide

Lider

Quote from: string on March 03, 2009, 07:15:17 PM
Quote from: Lider on March 03, 2009, 06:42:50 PM
Ako je ovo na svim serverima... cao drugari, sto ste me vidjeli vidjeli ste me :bye2 :(

Nazalost, bice uskoro... ali mozemo te kao pocasnog clana ostaviti na imunoj listi za kick... :)
Hehe to bi bilo ljepo. ;D Ipak ja kad imam ping 95-115 ne lagam uopste, sve mi normalno radi, jedino kad svima laga onda i meni ili u dimu(ali tada svima zalaga).
Inace imam visog ping zbog toga sto moj provajder ima izlazni link ka Sloveniji, a ja sam iz Banjaluke, a server je u Novom Sadu :shok. Ne mogu jos mjenjati provajdera posto sam pod ugovorom  :(

zlenzlla

Quote from: Lider on March 03, 2009, 06:42:50 PM

Ako je ovo na svim serverima... cao drugari, sto ste me vidjeli vidjeli ste me :bye2 :(

Neki dan preko xfire-a gledam ko ima na serveru kad tamo Lider sa pingom 999   :rofl :rofl :rofl