News:

Arhiva Bitange foruma

Main Menu

Kill Cam ON or OFF?

Started by *SPARTANAC*, December 02, 2008, 07:53:07 PM

Previous topic - Next topic

Da li ste za da bude ukljucen kill cam na SD PAM serveru?

Za
7 (53.8%)
Protiv
6 (46.2%)

Total Members Voted: 9

Voting closed: December 07, 2008, 07:53:07 PM

*SPARTANAC*

Ukratko jedni su za kill cam jedni protiv pa nek galsanje odluci ON ILI OFF!?!?

217.26.75.58:28963 - // BITANGE SD PAM SERVER // - Live stats @ www.bitange.com

veky


Staljin

On i NE MJENJAJ MAPE,ostavi onako kako je namjesteno

*SPARTANAC*

Quote from: Staljin on December 02, 2008, 08:58:51 PM
On i NE MJENJAJ MAPE,ostavi onako kako je namjesteno
:shok :shok prvo pitam ceo server da li se slaze da proemne mapu onda ponudim dve mape (ili samo kliknem next map) zato saljine cuti molim te....ako treba najmanji probelm SS-acu svaku sliku....to sto si naviako na main i garage server ne mogu aj da proemnim na SDu ljudi definitivno vise vole kill cam i definitino ne vole ruske mape!
i da ne nabrajam....ili ako ti se ne svidja server nemoj ni da ides njega ostani na garazi....a cinjenica je da je server puniji od kad menjam mape i od kad je ukljucen kill cam.
Usput dosta njih (Chombe, veky, unique, dex, ..... (nabraojacu ih sve ako treba) mi je preporucilo da ikljucim FF sa servera.....

Staljin

Quote from: *SPARTANAC* on December 02, 2008, 09:58:08 PM
Quote from: Staljin on December 02, 2008, 08:58:51 PM
On i NE MJENJAJ MAPE,ostavi onako kako je namjesteno
:shok :shok prvo pitam ceo server da li se slaze da proemne mapu onda ponudim dve mape (ili samo kliknem next map) zato saljine cuti molim te....ako treba najmanji probelm SS-acu svaku sliku....to sto si naviako na main i garage server ne mogu aj da proemnim na SDu ljudi definitivno vise vole kill cam i definitino ne vole ruske mape!
i da ne nabrajam....ili ako ti se ne svidja server nemoj ni da ides njega ostani na garazi....a cinjenica je da je server puniji od kad menjam mape i od kad je ukljucen kill cam.
Usput dosta njih (Chombe, veky, unique, dex, ..... (nabraojacu ih sve ako treba) mi je preporucilo da ikljucim FF sa servera.....
slusaj braco,boli me k.....radite sta hocete

*SPARTANAC*

Quote from: Staljin on December 02, 2008, 10:33:45 PM
Quote from: *SPARTANAC* on December 02, 2008, 09:58:08 PM
Quote from: Staljin on December 02, 2008, 08:58:51 PM
On i NE MJENJAJ MAPE,ostavi onako kako je namjesteno
:shok :shok prvo pitam ceo server da li se slaze da proemne mapu onda ponudim dve mape (ili samo kliknem next map) zato saljine cuti molim te....ako treba najmanji probelm SS-acu svaku sliku....to sto si naviako na main i garage server ne mogu aj da proemnim na SDu ljudi definitivno vise vole kill cam i definitino ne vole ruske mape!
i da ne nabrajam....ili ako ti se ne svidja server nemoj ni da ides njega ostani na garazi....a cinjenica je da je server puniji od kad menjam mape i od kad je ukljucen kill cam.
Usput dosta njih (Chombe, veky, unique, dex, ..... (nabraojacu ih sve ako treba) mi je preporucilo da ikljucim FF sa servera.....
slusaj braco,boli me k.....radite sta hocete
Opet ti potenciras da se ja ponasam kao gazda! ccc  :D
kao sto vidis opet pitam ako ljudi nece kill cam galsace i iskljuciuc!

wOo3cA


Staljin

pa nego sta si nego gazda kad imas rcon.A u ostalom,kako si i rekao,ne moram igrat na vasem serveru

*SPARTANAC*

Quote from: Staljin on December 02, 2008, 10:45:18 PM
pa nego sta si nego gazda kad imas rcon.A u ostalom,kako si i rekao,ne moram igrat na vasem serveru
Ma de staljine molim te....UVEK UVEK UVEKpitam pre menjan mape i pre svake stvari koje uradim u krajnjem slucaju string to moze da vidi izvuce txt i vidi.... a drugo http://www.gametracker.com/server_info/80.74.160.88:28963/ pogledaj koliko je porasla posecenost servera!
I za tvoju ljubav iskljcio sam kill cam pa se igraj....
uzimam odmor nedelju dana

LOCK TEMU!!!!

tihi

 
  Ostavite kako je bilo do sada,promena ne znaci nuzno bolje.... Meni je iskreno svejedno,cak stavise volim ruske mape,ne znam zasto ih svi mrze ,meni su najgore francuske (pojedine) ,pa ne skacem nikom na glavu zbog toga. Dali je bio neki vote da se iskljuce ruske mape ili slicno,nisam pratio?

Staljin

ma ja nisam ni trazio da se ukljuci ili iskljuci killcam koji ti je k.....sta stalno mene jebes bez veze,vec si mi rekao preko xfire sta si imao,jebe mi se sta ces radit,samo mene ostavi na miru

Nina

Decaci...ajde budite fini  :acute...ili ce neko zakljucati ovo  :bye2

*SPARTANAC*

e danas sam tek saznao zasto ljudi hoce da iskljuce kill cam  :rofl
Naime ljudi se zale jer im se provaljuju kempovi, nade-ovi i ostale gluposti (smeh) i to se obicno bune oni koji MISLE da znaju!
Zasto se onda ne bune Husky, Durd3n, chombe, veky, ja...... koliko mi znamo i opet trazimo kil cam on.....i zar vam nije bolje da vidite kako vas je neko ubio naucite neki nade, naucite kako da igrate, ali ako hocete da znate 3-4 fore i da se sa tim hvalite i da nikom ne pokazujete samo napred, meni sve jedno! ovim se ne odnosi ninakoga licno!!!!! da me ne bi spamali na XF-u.
Ja sam zeleo samo dobro serveru i igracima na serveru, sad je kill cam iskljucen.