Author Topic: World of Tanks prijave za zajednicko igranje (klan) !  (Read 22347 times)

zgoLjavi

• User
  • *
    • View Profile
Re: World of Tanks prijave za zajednicko igranje (klan) !
« Reply #75 on: December 16, 2013, 03:53:30 PM »
pozdrav ekipa!!!
evo mene nakon dugo vremena opet na ovom forumu...
prije sam s vama igrao cod2 bio u COW klanu, sad se nadam da čemo opet igrat i wot...
nemam nekog pretjeranog iskustva u tenkičima(oko 2k borbi 98%random bitke)
imam samo 2osmice t32 i isu152..
zanima me šta mi je potrebno da me primite u vaš klan osim dobre volje,zajebancije i timskog rada kao i u codu :D
pozdrav Goran...

guljko

• User
  • *
    • View Profile
    • Email
« Reply #76 on: December 27, 2013, 06:33:06 PM »
Pozdrav ljudi,

Evo da sa prijavim ako ima neko mestasce! Vec sam imao pozivnicu nekada, ali je istekla!
Nik je guljko, kao i ovde na forumu! Senior citizen, godina 37   8)!
 OD desetki u garazi drzim t110e5, Obj140 i T62a, a imao i prodao jos dok je harala artiljerija IS7, IS4 i M48A1, posto  igram samo randome (dosta u vodu)! Inace igram tir5+, pa sta zatreba!
   Vec sam bio u par klanova na nagovor drugara, ali su to bile neke neuspesne kombinacije i uglavnom losa ekipa, tako da nisam ostao dugo!
   Iskreno, tesko da cu ucestvovati u CW mnogo, posto uglavnom igram ujutro i uvece posle 21h zbog porodicnih obavez, ali sam za ostale kombinacije uvek spreman!  :punk
 Uglavnom trazim ekipu za vodanje, i timske bitke i slicno, a za CW kad moze moze!
Ako vam ovo odgovara zovite!
  POZZ

ApolloFlaviaFelixIV

• User
  • *
    • View Profile
« Reply #77 on: January 06, 2014, 10:35:47 PM »
Pozdrav svima,

Prijavljujem se za klan,imam IS-7,T54E1,uskoro cu imati Centurion Mk. 7/1,skoro 5000 bitaka(55% pobeda).Skoro svaki dan igram imam team speak 3.Glavni razlog sto se prijavljujem je da imam sa nekim da igram u vodu i da se zezamo :)
Evo mi statistike http://www.noobmeter.com/player/eu/ApolloFlaviaFelixIV/504279737/
Nick:ApolloFlaviaFelixIV

marelious

• User
  • *
    • View Profile
    • Email
« Reply #78 on: February 02, 2014, 02:59:59 PM »
Postovani  " Panzer-i " i " танкисты ", dosao i je i taj dan, da zajednickim snagama " sednemo " u nase oklopnjake i pokazemo svetu kako se " tera :) " tenk.  :o
Salu na stranu, kao sto znate vec " wargaming.net " sa igrom " World of Tanks " oraganizuje i pocinje sa prijavama za klansko igranje vec pomenute igre. :hooray:
Sobzirom nas ima dosta zainteresovanih,  u razgovoru sa vecinom, jedno je jasno, zelja za druzenjem i zajednickom igrom je ogromna.
Iz tih razloga, i insistiranja pokrecem ovu temu , pa izvolte prijavite se da vidimo koliko nas ima.
Naravno igrali bi pod tag-om // bitange //, jer smo svi mi to vec odavno :)  :king:
Za pocetek bez obaveza, nece to biti po nikakvim strogim parvilima ili ne znam sta...jednostavno daj da nas ima sto vise i da se dobro zabavimo.
Sve sugestije su dobro dosle.
Ajde sad da vas vidim.
 :snap
Molim vas mi kazite kako uopste to da uradim i kako se pridruziti i spojiti na taj server,nov sam u klanu i uopste u ovakvim forumima itd... I izvinite ako sam na pogresnom mestu potrazio pomoc. Pozz